Niestety, ta okazja już wygasła

Promocja na gry planszowe Portalu

sty 23. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z okazji 22 Portalconu, Portal przygotował kilka fajnych promocji (40 i -50% od SCD)
Można także zamówić grę premierę - Bór. Grę wysyłają już po weekendzie, premiera w sklepach dopiero w lutym. To samo dotyczy dodatku do Bonfire dodającego nowe mechaniki i 5 gracza.

493488_1.jpg
Edyta od najwększych przecen, Opisy poniżej -> Najniższa cena w necie
1. Wykeślane imperium -62,5% z 79,95 na 29,95 zł na allegro 40 zł
2. New Frontiers -50% z 319,95 na 159,98 zł na ceneo 194 zł
3. Tawantinsuyu -50% z 259,95 na 129,98 zł -> Gandalf 158,50
4. Roll for the Galaxy -50% z 239,95 na 119,98 zł -> AM76 150 zł
5. Die Macher -50% z 229,95 na 114,98 zł -> Graszki 148 zł
6. Ishtar: Ogrody Babilonu ze 169,95 na 84,98 zł -> AM76 103 zł

Standardowa darmowa dostawa przy zakupach za 200 zł

OPISY:
1. Osadnicy: Wykreślane Imperium to samodzielna gra o mechnice roll & write autorstwa Ignacego Trzewiczka wydana przez Portal Games. Gracze zarządzają swoimi zasobami rozbudowując osadę o nowe specjalne budynki oraz o mury, nowe pola i chaty. W pudełku znajduje się 48 arkuszy do rozgrywki standardowej oraz dodatkowe 48 unikalnych arkuszy do rozgrywki solo w trybie Przygody! Gra dla 1 - 4 graczy, wiek 10+.

2. New Frontiers to gra planszowa zaprojektowana przez Toma Lehmanna i wydana w polskiej wersji językowej przez Portal Games. Gra wykorzystuje mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Gra jest przeznaczona od dwóch do pięciu graczy.

3. Tawantinsuyu: Imperium Inków to zaawansowana strategiczna gra euro Dávida Turcziego (Tekhenu, Anachrony), oferująca mechanikę rondla, zarządzanie robotnikami i wariant solo. Staniecie na czele inkaskich plemion, które będą zbierać zasoby, budować i walczyć z sobą o przejęcie schedy po legendarnym władcy, Pachacutecim. To kolejna gra, obok takich tytułów .jak Teotihuacan czy Tzolkin, bazująca na klimatach starożytnych plemion Ameryki Południowej.

4. Roll for the Galaxy to gra kościana o budowaniu międzygwiezdnych imperiów. Siedem rodzajów specjalnie przygotowanych kości symbolizuje twoich Robotników.W każdej rundzie wykonujesz rzut swoimi kośćmi Robotników i przydzielasz ich do różnych zadań, aby rozwijali nowe technologie, zasiedlali planety, produkowali dobra, a wreszcie dostarczali je na lokalny rynek.
Zdołasz zbudować najlepiej prosperujące imperium? Rzuć kośćmi i sam się przekonaj!

5. Die Macher to zaawansowana strategiczna gra planszowa oparta na mechanice area control. Gracze rywalizują na scenie politycznej organizując kampanie wyborcze przed wyborami parlamentarnymi. Muszą dostosować program swojej partii do opinii publicznej, organizować wiece, wpływać na media i skutecznie wykorzystywać polityków z gabinetu cieni. Die Macher jest grą kultową - pierwszym tytułem, którego opis został wprowadzony do bazy serwisu Board Game Geek.

6. Ishtar: Ogrody Babilonu to strategiczna gra planszowa autorstwa jednego z najlepszych projektantów gier na świecie, Bruno Cathali. Gra łączy w sobie prostotę zasad z głęboką strategią i dużą dawką interakcji pomiędzy graczami. Piękne wydanie oraz atrakcyjny temat czyni z Ishtara idealną propozycję do rozgrywek z przyjaciółmi i rodziną. Gra dla 2 – 4 graczy. Polskie wydanie od Portal Games.
Aktualizacje społecznościowe
33 Komentarze
Prześlij Komentarz