Promocja do tab S2 i Galaxy S6
211°Zakończono

Promocja do tab S2 i Galaxy S6

12
Lokalniegru 18. 2015
Z tego co się dowiedziałam to do każdej s6 i tab s2 etui lub +1 gwarancji gratis. Do S6 dodatkowo jak ktoś nie chce etui/gw to dają słuchawki level in/on gratis.

Oferta z tego co widzę w sklepie stacjonarnym.
Ja kupiłam w Białymstoku
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Pepper
@kinga95 Możesz dodać link?
Autor
Kabangru 18. 2015

@kinga95 Możesz dodać link?nie mam linku bo z tą promocją spotkałam się w sklepie stacjonarnym Samsung brand Store. A na stronie samsung tego nie widze.
Także skorzystalem z promocji. Wychodzi duzo taniej niz w X-Komie czy w MM a do tego sluchawki do flata warte 449zl za darmo.
Obsługa znakomita! promocji bardzo wiele! Jak wspomnieli przedmówcy, oferta jest bardzo okazyjna!
Słuchawki grają wyśmienicie. powróce jeszcze nie raz!
No dobrze, czyli promocja nie działa dla klientów,którzy kupią w innym miejscu jak rozumiem i okażą dowód zakupu?
Nie. Tylko przy zakupie w brand store
Te suchawki idzie spokojnie kupić za 200zł nowe choćby na aukcjach czy olx, ja tydzień temu za tyle kupiłem.
matieesgru 18. 2015

Te suchawki idzie spokojnie kupić za 200zł nowe choćby na aukcjach czy ol …Te suchawki idzie spokojnie kupić za 200zł nowe choćby na aukcjach czy olx, ja tydzień temu za tyle kupiłem.


pytanie czy są warte tych 200zł
kkiersgru 18. 2015

Także skorzystalem z promocji. Wychodzi duzo taniej niz w X-Komie czy w MM …Także skorzystalem z promocji. Wychodzi duzo taniej niz w X-Komie czy w MM a do tego sluchawki do flata warte 449zl za darmo.W xkom najtańszy s6 to 2199zl, w samsung brand store 2299zl. Jakoś nie widzę tego "dużo taniej"...
To sprzedaj słuchawki za 200 i bedziesz miał 100 taniej.
Autor


kolega widzę ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Samsung Brand Store a Internetowy sklep samsunga to dwie różne bajki
dzisiaj byłam widziałam , kupiłam s6 niebieska za 1999zl + gratisy w cenie

jak nie wierzysz, to zrób zamówienie na odbiór osobisty np w białymstoku , zobaczysz jak cena się zmienia
kkiersgru 18. 2015

To sprzedaj słuchawki za 200 i bedziesz miał 100 taniej.No to pisz, że po sprzedaży słuchawek będzie taniej a nie, że "wychodzi dużo taniej niż w ... A DO TEGO ... gratis"
Na start wychodzi drożej, trzeba więcej wyłożyć, bujać się ze sprzedażą i o ile się sprzedadzą za te 200 zł to wtedy będzie taniej.

kinga95gru 18. 2015

kolega widzę ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Samsung Brand Store …kolega widzę ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Samsung Brand Store a Internetowy sklep samsunga to dwie różne bajkidzisiaj byłam widziałam , kupiłam s6 niebieska za 1999zl + gratisy w ceniejak nie wierzysz, to zrób zamówienie na odbiór osobisty np w białymstoku , zobaczysz jak cena się zmieniaCzytając opis znaleziska nie sposób mieć problemów ze zrozumieniem tej paplaniny. Nie zauważyłem, żebyś gdzieś pisała o jakiejś cenie, na www samsunga też nie ma info o takiej promocji zatem formułuj wpierw swoje myśli bardziej zrozumiale a dopiero potem zwracaj komuś uwagę droga koleżanko
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy