Promocja BEBILON 3 i 4 - LIDL
295°Zakończono

Promocja BEBILON 3 i 4 - LIDL

49,49zł65,99zł-25%Lidl Okazje
15
mar 13.
Przy zakupie 2 kartonów mleka BEBILON 3 lub 4 drugi jest za połowę ceny, wychodzi 49,94 zł za pudełko. Promocja trwa w okresie 15.03.2018-17.03.2018. Cena podobna do tej ostatniej promocji w Biedronce.
To moja pierwsza wstawka dlatego proszę o wyrozumiałość.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
carolina123456788mar 13.

W biedronce zawsze jest mniej pakowane obojętnie czego..


piwa po 550ml ?
15 Komentarzy
W Biedronce wychodzi o 1 zł taniej - pepper.pl/pro…249
Jak cebula to cebula!
Edytowane przez: "Boxster78" mar 13.
Boxster78mar 13.

W Biedronce ciute wychodzi o 1 zł taniej - …W Biedronce ciute wychodzi o 1 zł taniej - https://www.pepper.pl/promocje/bebilon-234-1000g-biedronka-76249Jak cebula to cebula!


W Biedronce masz 2*500gr, tutaj standardowe 2*600gr.
Ciekawe ilu ludzi się na to złapie...
Dracomar 13.

W Biedronce masz 2*500gr, tutaj standardowe 2*600gr.Ciekawe ilu ludzi się … W Biedronce masz 2*500gr, tutaj standardowe 2*600gr.Ciekawe ilu ludzi się na to złapie...


W biedronce zawsze jest mniej pakowane obojętnie czego..
Dracomar 13.

W Biedronce masz 2*500gr, tutaj standardowe 2*600gr.Ciekawe ilu ludzi się …W Biedronce masz 2*500gr, tutaj standardowe 2*600gr.Ciekawe ilu ludzi się na to złapie...


Nikt się nie łapie. Po przeliczeniu na opakowanie 2x600g wychodzi 1 zł taniej.
Edytowane przez: "Boxster78" mar 13.
hmm.. taniej w biedronce, mimo że mniejsze opakowanie, bo tu cena przy zakupie 2 opak.: 49,49/1 opak. (1 kg = 41,24), w Biedronce jest po 39,99zł za kilogram.
carolina123456788mar 13.

W biedronce zawsze jest mniej pakowane obojętnie czego..


piwa po 550ml ?
Ciekawe jak z dostępnością, bo ostatnio w biedrze były po 2szt.
Autor
@Email do Lidla o 7.01 to kupisz, ja wczoraj o 7 byłem w 2 Biedronkach i tylko w jednej znalazłem 2 szt., tutaj może być podobnie
A dzie Babilon 5?
Autor
@lucash jedne miejsce gdzie widziałem taki Bebilon to był Kaufland ale to i tak nie zawsze
Boxster78mar 13.

Nikt się nie łapie. Po przeliczeniu na opakowanie 2x600g wychodzi 1 zł ta …Nikt się nie łapie. Po przeliczeniu na opakowanie 2x600g wychodzi 1 zł taniej.


Masz rację, w Biedronce niestety trzeba mieć też ich kartę.
Ano właśnie, przypomina to walkę o karpia przed świętami
obimar 13.

piwa po 550ml ?


Oj tego nie sprawdzam xdd
Ja nie wiem jak wy to w ogóle możecie palić, przecież to ostro dusi.
KURDE KTO MI WYTLUMACZY CZEMU W KAZDEJ PIOSENCE REGE CHCECIE PALIC BEBILON ? PRZECIEZ TEGO SIE NIE DA PALIC HEHE MUSI OSTRO DUSIC PALIC TAKI PROSZEK HEHEH I SPIEWAJO ZE TO ILUZJA JAKIE TYPY SIE NACPAJO POTEM MOWIA GLUPOTY JAKA ILUZJA PRZECIEZ JEST TAKIE COS W KAZDYM SKLEPIE JA JEBE xD
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od KalMar87. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst