Niestety, ta okazja już wygasła
Promocja Banku PKO zyskaj 60 zł do Douglas za korzystanie z karty debetowej.
225° Zakończono

Promocja Banku PKO zyskaj 60 zł do Douglas za korzystanie z karty debetowej.

PKO Okazje
21
225° Zakończono
Promocja Banku PKO zyskaj 60 zł do Douglas za korzystanie z karty debetowej.
lip 2. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zyskaj 60 zł na zakupy w Perfumerii Douglas. Zapisz się do promocji do 31 lipca 2020 r. oraz zarówno w sierpniu, jak i we wrześniu:

  • Wykonaj 5 transakcji kartą debetową, telefonem lub BLIKEM (bez przelewów)
  • Zaloguj się do serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO (usługi bankowości elektronicznej)
  • Pamiętaj ! Do dnia otrzymania nagrody nie odwołuj odpowiedniej zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.Liczba nagród jest ograniczona do 2 600 bonów. W przypadku, gdy warunki otrzymania nagrody spełni więcej uczestników niż wynosi pula nagród, o otrzymaniu nagrody będzie decydować najwyższa liczba transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem lub transakcji BLIK (z wyłączeniem przelewów) wykonanych przez Uczestnika dla konkretnego konta w każdym z miesięcy (sierpień, wrzesień).
Aktualizacje społecznościowe
PKO Okazje
Najlepsze komentarze
Bez sensu! Co w Douglasie można kupić za 60 zł? Waciki? Tester?
21 Komentarzy
Bez sensu! Co w Douglasie można kupić za 60 zł? Waciki? Tester?
Jest jakaś MWZ? Czy można po prostu kupić coś za 60 zł?
Blejs02/07/2020 11:01

Jest jakaś MWZ? Czy można po prostu kupić coś za 60 zł?


1. Nagroda nie może być wykorzystana do dalszej odsprzedaży.
2. Nagrodę można wykorzystać tylko podczas jednej płatności, niezależnie od liczby produktów znajdujących się w koszyku zakupowym.
3. W przypadku płatności na kwotę niższą niż wartość Nagrody, niewykorzystana kwota przepada.
4. W przypadku, gdy kwota płatności przewyższa wartość Nagrody, różnicę należy dopłać.

Nagroda – bon w postaci kodu elektronicznego o wartości 60 zł brutto, uprawniający do dokonania zakupów we wszystkich perfumeriach stacjonarnych Douglas w Polsce oraz na platformie handlowej online dostępnej w domenie douglas.pl, w tym również przez aplikację mobilną.
Edytowane przez: "NieocenionaWredota" lip 2.
Uczestnik Promocji (Uczestnik) –osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mająca adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która otrzymała zaproszenie do skorzystania z Promocji oraz na dzień wydania Nagrody będzie posiadaczem Konta i Karty, a także działa jako konsument w rozumieniu art. 221Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz przystąpiła do Promocji.

A jak się nie dostanie zaproszenia to się nie bierze udziału??
W przypadku, gdy warunki otrzymania nagrody spełni więcej uczestników niż wynosi pula nagród, o otrzymaniu nagrody będzie decydować najwyższa liczba transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem lub transakcji BLIK
Wreszcie jakaś ciekawa promocja skierowana również do obecnych Klientów
a gdzie ta info mozna było dostac?
Walić PKO.
Andrzej_Fetka02/07/2020 12:04

a gdzie ta info mozna było dostac?


Ja dostałam smsa ale pewnie i na email przychodzi
sivo02/07/2020 11:06

Uczestnik Promocji (Uczestnik) –osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność …Uczestnik Promocji (Uczestnik) –osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mająca adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która otrzymała zaproszenie do skorzystania z Promocji oraz na dzień wydania Nagrody będzie posiadaczem Konta i Karty, a także działa jako konsument w rozumieniu art. 221Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz przystąpiła do Promocji.A jak się nie dostanie zaproszenia to się nie bierze udziału??


Tego niestety nie wiem :/
Propsy602/07/2020 11:00

Bez sensu! Co w Douglasie można kupić za 60 zł? Waciki? Tester?


Nie rozumiem komentarza To jest bon zatem można i dopłacić bez problemu.
Andrzej_Fetka02/07/2020 12:04

a gdzie ta info mozna było dostac?


Sprawdziłam właśnie, przy logowaniu do banku również wyskakuje powiadomienie o tej promocji
NieocenionaWredota02/07/2020 12:18

Ja dostałam smsa ale pewnie i na email przychodzi Tego niestety nie wiem …Ja dostałam smsa ale pewnie i na email przychodzi Tego niestety nie wiem :/ Nie rozumiem komentarza To jest bon zatem można i dopłacić bez problemu.Co to za nagroda, do której musisz dopłacić?!
Teraz rozumiesz?
Propsy602/07/2020 12:38

Co to za nagroda, do której musisz dopłacić?! Teraz rozumiesz?


Jakie musisz dopłacić? Dostajesz bon na 60 zł, jak kupisz za 60 zł to dajesz bon i adios, jak kupisz za 100 zł to dopłacasz 40, coś nadal jest niejasne?
szymek02/07/2020 13:52

Jakie musisz dopłacić? Dostajesz bon na 60 zł, jak kupisz za 60 zł to daj …Jakie musisz dopłacić? Dostajesz bon na 60 zł, jak kupisz za 60 zł to dajesz bon i adios, jak kupisz za 100 zł to dopłacasz 40, coś nadal jest niejasne?Byłeś kiedyś w Douglasie? Widziałeś coś poniżej 60 zł?
Jaki jest sens nagrody, do której musisz jeszcze dopłacić by z niej skożystać?
Propsy602/07/2020 14:25

Byłeś kiedyś w Douglasie? Widziałeś coś poniżej 60 zł?Jaki jest sens nagrod …Byłeś kiedyś w Douglasie? Widziałeś coś poniżej 60 zł?Jaki jest sens nagrody, do której musisz jeszcze dopłacić by z niej skożystać?


Ja widzę sens - obniżenie ceny produktu o 60 zł. Mnie się przyda, jak dla ciebie nie jest to dobra oferta to nie korzystaj, nie widzę problemu.
NieocenionaWredota02/07/2020 12:22

Sprawdziłam właśnie, przy logowaniu do banku również wyskakuje powi …Sprawdziłam właśnie, przy logowaniu do banku również wyskakuje powiadomienie o tej promocji


thx
Inteligo się w to wlicza ?
Propsy602/07/2020 12:38

Co to za nagroda, do której musisz dopłacić?! Teraz rozumiesz?


Jak rozumiem, gdybys wygral np samochod, ale musialbys samodzielnie zaplacic podatek, to z nagrody bys zrezygnowal, bo co to za nagroda, do ktorej musisz doplacic?
sivo02/07/2020 11:06

Uczestnik Promocji (Uczestnik) –osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność …Uczestnik Promocji (Uczestnik) –osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mająca adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która otrzymała zaproszenie do skorzystania z Promocji oraz na dzień wydania Nagrody będzie posiadaczem Konta i Karty, a także działa jako konsument w rozumieniu art. 221Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz przystąpiła do Promocji.A jak się nie dostanie zaproszenia to się nie bierze udziału??Przy ostatniej promocji (Audioteka) nie dostałam zaproszenia, nie dostałam też kodu Reklamacja rozpatrzona negatywnie.
qwer100002/07/2020 18:12

Jak rozumiem, gdybys wygral np samochod, ale musialbys samodzielnie …Jak rozumiem, gdybys wygral np samochod, ale musialbys samodzielnie zaplacic podatek, to z nagrody bys zrezygnowal, bo co to za nagroda, do ktorej musisz doplacic?


Prwnie by zrezygnował, gdyby kwota podatku była wyższa niż koszt zakupu takiego samego samochodu w salonie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst