Niestety, ta okazja już wygasła
Promocja 2+2 na duże świece Goose Creek
110° Zakończono

Promocja 2+2 na duże świece Goose Creek

198zł385zł-49% Darmowa dostawa Darmowa
6
paź 18. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Super promocja na świece zapachowe z okazji odzyskania profilu sklepu na Facebooku po ataku hakerskim.
Zazwyczaj promocje na świece zapachowe sięgają ok 20-30% i obejmują ograniczony asortyment, tutaj mamy 50% zniżki na praktycznie wszystkie świece marki Goose Creek.
Dla osób nie potrafiących zrozumieć, dlaczego ludzie wydają tyle pieniędzy na świece zapachowe, krótkie wytłumaczenie: te świece rzeczywiście pachną, a nie tylko 'wyglądają'. Zapachy są realistyczne, wielowymiarowe - nie bez powodu można je nazwać perfumami dla wnętrz. Dwa knoty sprawiają, że palenie jest bezproblemowe (nawet dla laika świeczkowego), a zapach jest spokojnie w stanie wypełnić całe piętro dużego domu.
Taka świeczka jest idealnym prezentem - zaraz obok kwiatów i innych ładnie pachnących rzeczy
Z bezpiecznych zapachów, które powinny się spodobać każdemu, mogę polecić:
PERFECT DAY pachnacawanna.pl/pl/…109
WHITE CORAL pachnacawanna.pl/pl/…044
WHITE TEA & BERGAMOT pachnacawanna.pl/pl/…902
LOVE LETTERS pachnacawanna.pl/pl/…433
STAYING HOME pachnacawanna.pl/pl/…292
WIND BLOWN COTTON pachnacawanna.pl/pl/…552

Z posta Pachnącej Wanny z opisem promocji:
"Do końca weekendu z kodem HAKERZYFRAJERZY skorzystacie z promocji 2+2 na duże świece Goose Creek (tak dobrze liczycie, świeca wychodzi 50% taniej) Z oferty wyłączyliśmy jesienno - zimowe nowości oraz produkty już przecenione.
Ta promocja to nasza odpowiedź na bezczelny hakerski atak. Pokażcie wraz z nami co sądzicie o takich sytuacjach."
W praktyce promocją objęte są duże świece firmy Goose Creek mające regularną cenę 99zł.
Zamówienia od 99zł są wysyłane za darmo tak więc płacimy jedynie za komplet świec
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Kurła 5fych za świeczkę po obiżce ?! Czy tam ktoś ma może wosk zamiast mózgownicy ? A frajerzy to co najwyżej klienci tego przybytku...
Po cenie i nazwie myślałem że to jakaś promocja na wódkę grey goose
Promka fajna, szkoda że nie znałem wcześniej tej marki. Z doświadczenia wiem że lepiej pojechać do sklepu i powąchać. Ja kupuje Yanke Candle i Woodwick. Ale teraz z ciekawości sprawdzę te z okazji.
Edytowane przez: "Sarmados" paź 19. 2019
BLUEMAN_SILESIA18/10/2019 22:20

Kurła 5fych za świeczkę po obiżce ?! Czy tam ktoś ma może wosk zamiast mózg …Kurła 5fych za świeczkę po obiżce ?! Czy tam ktoś ma może wosk zamiast mózgownicy ? A frajerzy to co najwyżej klienci tego przybytku...


Nie rozumiem tego hejtu. Nie podoba się, nie kupuj ale nie wrzucaj takich komentarzy. Jeżeli ktoś siedzi trochę dłużej w tym temacie i środowisku to wie doskonale, że żadne inne świeczki z Ikea, biedronki itp nie sięgają im do pięt. Zaglądanie komuś do portfela to najgorsza rzecz. Wrzutka jak i okazja bardzo dobra. W Polsce takich dobrych promocji nie ma, inicjatywa sklepu bardzo na plus. Skorzystałam podwójnie. Z polecanych zapachów mogę śmiało dorzucić jeszcze Sunset Sparkle, Brownie, Noah Ark oraz Black Plum Blossom.
NieocenionaWredota19/10/2019 12:23

Nie rozumiem tego hejtu. Nie podoba się, nie kupuj ale nie wrzucaj takich …Nie rozumiem tego hejtu. Nie podoba się, nie kupuj ale nie wrzucaj takich komentarzy. Jeżeli ktoś siedzi trochę dłużej w tym temacie i środowisku to wie doskonale, że żadne inne świeczki z Ikea, biedronki itp nie sięgają im do pięt. Zaglądanie komuś do portfela to najgorsza rzecz. Wrzutka jak i okazja bardzo dobra. W Polsce takich dobrych promocji nie ma, inicjatywa sklepu bardzo na plus. Skorzystałam podwójnie. Z polecanych zapachów mogę śmiało dorzucić jeszcze Sunset Sparkle, Brownie, Noah Ark oraz Black Plum Blossom.


Nie rozumiesz tego hejtu, bo go w mojej wypowiedzi po prostu nie było, nawet zwrot "frajerzy" został zaczerpnięty z kodu pseudobiznesmenów sprzedających świeczki po stówce frajerom właśnie. Nigdzie też nie było nic o zaglądaniu do czyjejś kieszeni, no ale skoro już temat podjąłeś to nie widzę nic normalnego w tym że w kraju w którym ludzie głodują, są tacy szubrawcy którzy wyrzucają 100 peelenów na świeczki, a jacy to idioci to można było zobaczyć m.in. po klientach kredytów frankowych, przeważnie to Ci sami osobnicy. Uczciwych ludzi nie stać na takie fanaberie...
BLUEMAN_SILESIA19/10/2019 14:13

Nie rozumiesz tego hejtu, bo go w mojej wypowiedzi po prostu nie było, …Nie rozumiesz tego hejtu, bo go w mojej wypowiedzi po prostu nie było, nawet zwrot "frajerzy" został zaczerpnięty z kodu pseudobiznesmenów sprzedających świeczki po stówce frajerom właśnie. Nigdzie też nie było nic o zaglądaniu do czyjejś kieszeni, no ale skoro już temat podjąłeś to nie widzę nic normalnego w tym że w kraju w którym ludzie głodują, są tacy szubrawcy którzy wyrzucają 100 peelenów na świeczki, a jacy to idioci to można było zobaczyć m.in. po klientach kredytów frankowych, przeważnie to Ci sami osobnicy. Uczciwych ludzi nie stać na takie fanaberie...


Frajerzy, szubrawcy.. Tak samo można powiedzieć o każdej jednej osobie która rzuca się na alkohol w promocji, tudzież inne przyziemne rzeczy. Choć jakby nie patrzeć to już tylko krok od tego by popaść w uzależnienie. Mówisz pseudobiznesmenów z tego co się orientuje właściciele prowadzą tylko jeden sklep i nikt naprawdę nikogo nie zmuszą by został frajerem i wydał stówkę, dwie, cztery na takie fanaberie. Nie stać Cię, nie kupuj. Proste, ale nie obrażaj innych osób, dlatego, że mają ochotę a takie "fanaberię" i ich stać! Komentarz odnośnie głodujących ludzi jest również nie na miejscu, ten problem społeczny panował i będzie panował od zawsze. Kwestia kredytów we frankach, cóż. Lepiej mieć ten kredyt i mieć w końcu coś swojego niż ładować kasę na wynajem i po x latach zostać z niczym. Także z tego miejsca pozdrawiam wszystkich których stać na te "fanaberię", a kogo nie to może zakasać rękawy, iść do uczciwej pracy i być burżujem kupującym świeczki po stówie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst