Niestety, ta okazja już wygasła
Tenda Nova system Mesh MW3 (2pack)
116° Zakończono

Tenda Nova system Mesh MW3 (2pack)

179zł239zł-25%Komputronik Okazje
26
paź 3. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tenda Nova system Mesh MW3 (2pack) to routery, których głównym zadaniem jest wzmocnienie sygnału Wi-Fi. Wykorzystanie technologii MU-MIMO pozwoliło na zapewnienie wysokiej przepustowości. Urządzenia zapewniają swobodne korzystanie z Internetu w całym domu także podczas przemieszczania się pomiędzy pomieszczeniami i piętrami. Routery można łatwo i szybko skonfigurować.


Tenda System Mesh MW3 2pack Promo Komputronik, Okazja, PL soft, zarządzanie z telefonu, pełne zarządzaniem domową siecią i brak czarnych punktów. POLECAM
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

26 Komentarzy
@Więcek okazja powinna zawierać bezpośredni link do oferty. uzupełnij także opis, który będzie zawierać ważniejsze informacje dotyczące produktu.
Pffff taniej niż z Chin taniej niż router + ekstender, zasięg większy No i mesh w zasadzie to jak ktoś ma większy dom oplaca się kupić 4 kostki w tej cenie i połączyć w jeden system a jak ktoś ma szybsze łącze to dokupić jedną kostkę Mw6 i napędzić po 1gbit LAN
Dobry ofert
To jest chyba 100Mb....
O Tenda... daje plusa za ofertę.

Jeszcze, żeby w końcu wypuścili jakiś sensowny router z obsługą SIM.
Te kostki zadziałają jako satelity do tego Orbi z iBooda, co był kilka dni temu?
ascendix03/10/2019 11:01

O Tenda... daje plusa za ofertę.Jeszcze, żeby w końcu wypuścili jakiś sens …O Tenda... daje plusa za ofertę.Jeszcze, żeby w końcu wypuścili jakiś sensowny router z obsługą SIM.


4G680v2 co prawda tylko CAT4 ale ma RJ11, odkręcane antenki i można znaleźć poniżej 300 pln. Ponoć cat6 pod koniec roku
Kupione akurat potrzebowałem
DoReMi03/10/2019 11:13

Te kostki zadziałają jako satelity do tego Orbi z iBooda, co był kilka dni …Te kostki zadziałają jako satelity do tego Orbi z iBooda, co był kilka dni temu?


Nijet. Orbi to Orbi, Tenda mam swoje systemy pod wspólną nazwą NOVA. Wszystkie modele mogą działać ze sobą razem w jednym systemie - ponoć do 9 kostek
bralbym lecz oblsuga do 100mb to smiech na sali
Ma ktoś doświadczenie czy to ogarnie kilka kamer na wifi (720p z ezviza, 4-6 sztuk) , czy się zajedzie?
setuxri03/10/2019 10:52

To jest chyba 100Mb....


Si . Mw3 ma LAN’y 10/100 ale starczy dokupić jedną MW6 i masz do 1gbit - bo wifi wszędzie jest AC1200 . A jak wyjdziesz kablem z MW3 to jak u kumpla - do netflixa w TV i tak więcej nie użyjesz
Panmamut03/10/2019 11:24

Nijet. Orbi to Orbi, Tenda mam swoje systemy pod wspólną nazwą NOVA. Ws …Nijet. Orbi to Orbi, Tenda mam swoje systemy pod wspólną nazwą NOVA. Wszystkie modele mogą działać ze sobą razem w jednym systemie - ponoć do 9 kostek


Czyli z tych 2 kostek mogę sobie co najwyżej drugą sieć zrobić (podłączając przynajmniej jedną z nich kabelkiem)? Nie rozszerzą mi WiFi wystawionego przez Orbi (albo inny router)? Szkoda.
Cena dobra, Fast Ethernet niedobry. Plus czy minus...waham się.
Edytowane przez: "djluke" paź 3. 2019
LAN 100 w dzisiejszych czasach to wyrzucone pieniądze imho
Tylko połączenie po LAN ma sens. Żadnych śmieciowych repeaterów, które tylko zapychają i tak już pozapychane pasma.
Panmamut03/10/2019 11:26

Si . Mw3 ma LAN’y 10/100 ale starczy dokupić jedną MW6 i masz do 1gbit - bo …Si . Mw3 ma LAN’y 10/100 ale starczy dokupić jedną MW6 i masz do 1gbit - bo wifi wszędzie jest AC1200 . A jak wyjdziesz kablem z MW3 to jak u kumpla - do netflixa w TV i tak więcej nie użyjesz


Ja mam kable puszczone i chciałbym spiąć je po LAN. Spinanie tych klocków po wifi to zawsze awaryjne rozwiązanie.
DoReMi03/10/2019 11:58

Czyli z tych 2 kostek mogę sobie co najwyżej drugą sieć zrobić (pod …Czyli z tych 2 kostek mogę sobie co najwyżej drugą sieć zrobić (podłączając przynajmniej jedną z nich kabelkiem)? Nie rozszerzą mi WiFi wystawionego przez Orbi (albo inny router)? Szkoda.


W teorii możesz zrobić tak: podpinasz Mw3 do Orbi - robisz sobie nową sieć ale SSID i hasło ustawiasz takie samo jak masz w Orbi. Wtedy w teorii będziesz miał kilka zalet - min szybkie przełączanie i większy zasięg - ale do Orbi musisz się podłączyć kablem LAN.
Panmamut03/10/2019 12:52

W teorii możesz zrobić tak: podpinasz Mw3 do Orbi - robisz sobie nową sieć …W teorii możesz zrobić tak: podpinasz Mw3 do Orbi - robisz sobie nową sieć ale SSID i hasło ustawiasz takie samo jak masz w Orbi. Wtedy w teorii będziesz miał kilka zalet - min szybkie przełączanie i większy zasięg - ale do Orbi musisz się podłączyć kablem LAN.


I cały mesh w piz....u
setuxri03/10/2019 12:46

Ja mam kable puszczone i chciałbym spiąć je po LAN. Spinanie tych klocków … Ja mam kable puszczone i chciałbym spiąć je po LAN. Spinanie tych klocków po wifi to zawsze awaryjne rozwiązanie.


Tutaj uwaga - jak zapniesz Nova po lan i bedzie to wszystko spięte switch’em to pupa blada - mesh nie odpali. Możesz ustawić Nova w tzw. Tryb biznesowy czyli używasz kostek jako AP’ki (ale masz przewagę po posiadają protokół „fast roaming’owy). - dopinasz kostki od systemu - i instalujesz od nowa ale każda kostka jako jeden system (aplikacja pozwala chyba na 6 takich systemów). Ustawiasz te same SSID i hasła . I działa prawie jak mesh - ale za logikę przepinania między kostkami odpowiada nie mesh - ale hardware np. W telefonie ( skanuje sieć i jak wykryje w dobrym zasięgu AP’ka z protokołem R - przepnie się od razu - a nie jak w klasycznym AP/ekstenderze - dopiero jak straci sygnał z poprzedniego )
Panmamut03/10/2019 12:56

Tutaj uwaga - jak zapniesz Nova po lan i bedzie to wszystko spięte …Tutaj uwaga - jak zapniesz Nova po lan i bedzie to wszystko spięte switch’em to pupa blada - mesh nie odpali. Możesz ustawić Nova w tzw. Tryb biznesowy czyli używasz kostek jako AP’ki (ale masz przewagę po posiadają protokół „fast roaming’owy). - dopinasz kostki od systemu - i instalujesz od nowa ale każda kostka jako jeden system (aplikacja pozwala chyba na 6 takich systemów). Ustawiasz te same SSID i hasła . I działa prawie jak mesh - ale za logikę przepinania między kostkami odpowiada nie mesh - ale hardware np. W telefonie ( skanuje sieć i jak wykryje w dobrym zasięgu AP’ka z protokołem R - przepnie się od razu - a nie jak w klasycznym AP/ekstenderze - dopiero jak straci sygnał z poprzedniego )


Thx, nie wiedziałem.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Więcek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst