Niestety, ta okazja już wygasła
Program poleceń Carrefour (zakupycodzienne.carrefour.pl)
115° Zakończono

Program poleceń Carrefour (zakupycodzienne.carrefour.pl)

40zł50zł-20%Carrefour Okazje
9
wrz 4.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Robiąc zakupy na stronie Carrefoura (zakupycodzienne.carrefour.pl) wypatrzyłam taką oto okazje: 184243.jpgrabat może nie jest duży ale jeśli robi się zakupy regularnie, to całkiem fajna opcja. Polecając samego siebie na nowych kontach i odbierając zakupy w carrefour-drive(żeby nie płacić za przesyłkę)| mamy 3xzakupy za 40zł zamiast 50zł, plus w ten sposób nabity rabat 60zł zamiast 120zł na nasze konto podstawowe. Do końca dnia planetplus ma podwyższony cashback do 10% więc finalnie zakupy wyjdą jeszcze taniej
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

9 Komentarzy
Znajomy kupujacy na stronie carrefour potrzebny od zaraz
Na pytanie Carrefour co jest u nich nie tak odpowiedziałem:
Za daleko za duże i cenowo mniej atrakcyjnie niż w dyskoncie za rogiem.
Żadne polecenia tego nie zmienią.
Żabojady ze Skrzyżowania przespali czas ekspansji a teraz budzą się w lekkim szoku.
Prawda taka że przyszłością handlu detalicznego są jednak dyskonty (nie za duże nie za małe, blisko, częste promocje, jakość taka sobie)
mmxv04/09/2019 11:30

Na pytanie Carrefour co jest u nich nie tak odpowiedziałem:Za daleko za …Na pytanie Carrefour co jest u nich nie tak odpowiedziałem:Za daleko za duże i cenowo mniej atrakcyjnie niż w dyskoncie za rogiem.Żadne polecenia tego nie zmienią.Żabojady ze Skrzyżowania przespali czas ekspansji a teraz budzą się w lekkim szoku.Prawda taka że przyszłością handlu detalicznego są jednak dyskonty (nie za duże nie za małe, blisko, częste promocje, jakość taka sobie)Mam identyczne odczucia, a co nie przyjdę do sklepu to ludzi jak mrówek.
"Okazja" wyjątkowo słaba - nie dość, że wstyd polecać, to jeszcze bony z MWZ i ograniczeniem czasowym.
Nie zdziwiłbym się, gdyby regulamin wykluczał zakup alko za te bony.
mmxv04/09/2019 11:30

Na pytanie Carrefour co jest u nich nie tak odpowiedziałem:Za daleko za …Na pytanie Carrefour co jest u nich nie tak odpowiedziałem:Za daleko za duże i cenowo mniej atrakcyjnie niż w dyskoncie za rogiem.Żadne polecenia tego nie zmienią.Żabojady ze Skrzyżowania przespali czas ekspansji a teraz budzą się w lekkim szoku.Prawda taka że przyszłością handlu detalicznego są jednak dyskonty (nie za duże nie za małe, blisko, częste promocje, jakość taka sobie)


Jakie dyskonty uważasz za najlepsze?
Padre7004/09/2019 12:16

"Okazja" wyjątkowo słaba - nie dość, że wstyd polecać, to jeszcze bony z MW …"Okazja" wyjątkowo słaba - nie dość, że wstyd polecać, to jeszcze bony z MWZ i ograniczeniem czasowym. Nie zdziwiłbym się, gdyby regulamin wykluczał zakup alko za te bony.


na ich stronie zwyczajnie w świecie alkoholu nie ma... więc ciężko byłoby go kupić :P
Padre7004/09/2019 12:16

"Okazja" wyjątkowo słaba - nie dość, że wstyd polecać, to jeszcze bony z MW …"Okazja" wyjątkowo słaba - nie dość, że wstyd polecać, to jeszcze bony z MWZ i ograniczeniem czasowym. Nie zdziwiłbym się, gdyby regulamin wykluczał zakup alko za te bony.


Niestety alko można kupić jedynie stacjonarnie...a szkoda bo wybór mają spory.
cyklopeda04/09/2019 12:25

na ich stronie zwyczajnie w świecie alkoholu nie ma... więc ciężko byłoby g …na ich stronie zwyczajnie w świecie alkoholu nie ma... więc ciężko byłoby go kupić :P


Oranger9904/09/2019 13:19

Niestety alko można kupić jedynie stacjonarnie...a szkoda bo wybór mają spo …Niestety alko można kupić jedynie stacjonarnie...a szkoda bo wybór mają spory.Mówicie, że te bony to tylko na zakupy w Internecie?
To jak wbić ostatni gwóźdź do tej trumny!
Cashbacki planetplus nalicza tylko dla pierwszych zakupów?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od cyklopeda. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst