Niestety, ta okazja już wygasła
Program do naprawy problemów w systemach operacyjnych Windows za darmo
392° Zakończono

Program do naprawy problemów w systemach operacyjnych Windows za darmo

17
gru 17. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

LikeNEWPC to prosty w obsłudze program do naprawy problemów w systemach operacyjnych Windows. Aplikacja składa się z 12 różnych skanerów oraz narzędzi do automatycznego wykrywania infekcji i błędów, które negatywnie wpływają na wydajność oraz stabilność pracy komputerów stacjonarnych i przenośnych. LikeNEWPC jest bezpieczny dla naszego środowiska pracy, ponieważ przed rozpoczęciem skanowania oraz naprawy licznych błędów w Windows umożliwia wykonanie kopii zapasowej systemu operacyjnego.


Wymagania systemowe
  • Procesor: Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
  • Pamięć RAM: 512 MB lub więcej;
  • HDD: 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym;
  • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (32-/64-bit).Program LikeNEWPC 2.3.0 można pobrać za darmo i zainstalować do 18 grudnia 2016 roku, do 9:00 rano

Przy pobieraniu z asystentem Komputer Świata odznaczcie instalację dodatkowych programów.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

17 Komentarzy
ktoś podpowie czy program warty pobrania i naprawy systemu ? czy nabruzdzi w systemie ?
disconec7gru 17. 2016

ktoś podpowie czy program warty pobrania i naprawy systemu ? czy nabruzdzi …ktoś podpowie czy program warty pobrania i naprawy systemu ? czy nabruzdzi w systemie ?


Czytałem o tym programie tutaj: bleepingcomputer.com/for…rs/ i według mnie warto się nim zainteresować
Jeden już tu był program co naprawiał sterowniki i prawie reinstall musiał być, no ale, że się udało bez to zaryzykujemy z tym
ja mam advanced systemcare i nie narzekam
Dobre pytanie. Czy ktos korzysta i moze sie rzetelnie wypowiedziec na jego temat? Tapniete z d855.

Avatar
Usunięty11148
Lepszy niż ccleaner?
malinugru 17. 2016

Lepszy niż ccleaner?


Ma inne zastosowania niż CCleaner
Polecam Glary Utilietes . Kiedys jak probowalem pewnych "odkurzaczy" to mi system nie wstal ....
Wersja zwykla jest tak samo funkcjonalna jak PRO
152660-6i3kr.jpg
Edytowane przez: "JanuszBiznesu" gru 17. 2016
Pobieranie tego softu jest tak popieprzone, że chyba sobie daruję
Wy naprawdę wierzycie w sens tych programów w erze systemu Windows 8.1 i wyżej? Nawet 7 dawała radę. Jak jest sajgon to reinstal a nie protezy które dają efekt na krótki czas.
nie polecam.
Nie polecam, a nawet odradzam użycie takich programów w WIN 8 i 10, już 2 znajomym musiałem pomogać naprawić system po tych przyspieszaczach.
Od w8 w systemie jest komplet dobrych narzędzi do optymalizacji i oczyszczania systemu i żadna reinstalacja nie jest potrzebna. "Opiekuję" się kilkunastoma komputerami w rodzinie i od czasu W8 u nikogo nie było potrzeby reinstalacji - ot dobry harmonogram zadań i system sam się pilnuje.

Uczyć się, a nie instalować badziew
_MarSs_gru 17. 2016

Nie polecam, a nawet odradzam użycie takich programów w WIN 8 i 10, już 2 z …Nie polecam, a nawet odradzam użycie takich programów w WIN 8 i 10, już 2 znajomym musiałem pomogać naprawić system po tych przyspieszaczach.Od w8 w systemie jest komplet dobrych narzędzi do optymalizacji i oczyszczania systemu i żadna reinstalacja nie jest potrzebna. "Opiekuję" się kilkunastoma komputerami w rodzinie i od czasu W8 u nikogo nie było potrzeby reinstalacji - ot dobry harmonogram zadań i system sam się pilnuje.Uczyć się, a nie instalować badziewSorki ale jestem nie w temacie a nie wiem dokładnie czego szukać i o co chodzi z "dobrym harmonogramem zadań" ? Zaciekawiłeś mnie i chętnie bym się czegoś nauczył a mam właśnie win 10. Możesz podrzucić jakieś linki o co chodzi żebym miał gdzie zacząć ?
Jeśli takich programów używają ludzie, którzy nie mają o tym co te programy robią zielonego pojęcia, to potem okazuje się, że zostały usunięte ważne "informacje" z systemu i zaczyna się on sypać. Zwykle używają oni co rusz innych programów do "czyszczenia", a wtedy to już prosta droga do całkowitego padu systemu.
próbowałem pobrać - ściąga plik exe a po jego uruchomieniu ściąga i ściąga i ściąga. następnie windows przy uruchomieniu staje i tylko restart pomaga. zarówno ze strony komputerswiat jak i bezpośredniej

pkob86 - dziękuję za przekierowanie na inny program. Dobry człowieku właśnie uratowałeś mój komputer , ten program jest faktycznie najlepszy , naprawił Win7 w tym co niemozliwe!

Czy ktoś z Was odpalał ten program? Pobrałam go na komputer w terminie ale nie odpalałam programu i teraz nie wiem (z racji iz jest to program pracujacy w chmurze) czy jako instalacje mają na mysli pobranie finalnej instalki czy odpalenie procesu naprawy..caly proces zajmuje ok 8h wiec wole zapytac...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst