Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
122°
Opublikowano dzień temu

Kurs "Tworzenie realistycznych rekwizytów do gier" (3ds Max, Adobe Photoshop, Substance Painter, ZBrush)

16,90zł199zł-92%
Opublikowane przez
motocyklista
Dołączył w 2015
1 086
2 191

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kurs prowadzi Paula Sánchez-Ferrero Ruiz
Artysta gier wideo 3D.
Branża gier wideo to sektor, który nieustannie się rozwija, a ci, którzy chcą się temu poświęcić, muszą być w stanie nadążyć i stale się uczyć. Artystka 3D Paula Sánchez-Ferrero pasjonuje się grami wideo i odkąd zaczęła kilka lat temu, poczyniła ogromne postępy w swojej dziedzinie, współpracując przy projektach AAA, takich jak Metro Exodus, Call of Duty: WWII i The Walking Overkill. Martwy.

Na tym kursie Paula nauczy Cię tworzyć rekwizytów z końcową jakością produkcji dla gier wideo, przy użyciu różnych programów do modelowania i teksturowania. Ponadto poznasz niezbędne podstawy, aby móc wykonywać dowolne inne zasoby , a także przepływy pracy które są obecnie używane w branży gier wideo AAA.
798013_1.jpgJaki jest projekt kursu?
Realistyczne modelowanie agregatu prądotwórczego. Wpłyniesz na jego optymalizację, aby przekształcić go w siatkę odpowiednią dla gier wideo, dzięki której nauczysz się dostarczać swojemu zasobowi realistycznymi teksturami i historią, która sprawi, że Twój rekwizyt ożywają i oddalają się od nudnego przedmiotu prosto z fabryki.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika CebulArek
  Należy mieć na uwadze, że język audio kursu to hiszpański; jeżeli napisy są generowane (np. przez robota AI) to odbiór kursu może być znacznie utrudniony. Czasami włączam sobie takie generowane napisy na Udemy do kursów po angielsku, i widzę jaki jest rozjazd; wydaje mi się, że w niektórych przypadkach uniemożliwia to skuteczną naukę.
  Awatar użytkownika Marcin_Gomulak
  Potwierdzam. Mam ten kurs kupiony już dawno temu. Tłumaczenia niektórych rzeczy będących podstawą modelowania jak polygon są tragiczne.
 2. Awatar użytkownika quercus
  paulinko, gdyby nie hiszpańscy socjaliści i forsowna promocja kobietek, to już dawno zastąpiła by cie SI, tak że minusik
 3. Awatar użytkownika Wrong_way
  + (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika AlexWesker
  Plus
 5. Awatar użytkownika teknites
  Za free w bezpłatnym miesięcznym abonamencie
  Awatar użytkownika teknites
  Niełatwy kawałek chleba w branży gamingowej. Szacun jak ktoś ogarnia
Awatar użytkownika