71°
Opublikowano 4 godziny temu

Szkolenie online z zakresu pierwszej pomocy medycznej z certyfikatem

99zł249zł-60%
Awatar użytkownika Krzysztofkrawczy
Opublikowane przez
Krzysztofkrawczy
Dołączył w 2023
17
1

O tej okazji

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej online to wyjątkowa okazja, aby uzyskać wyjątkowe kompetencje, które pomogą Ci w działaniu w sytuacjach awaryjnych. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, pracownikiem, nauczycielem, wolontariuszem, nasze szkolenie pomoże Ci odpowiednio reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Nasze szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej online oferuje szybkie i łatwe do przyswojenia video, które nauczy Cię, jak właściwie reagować w sytuacjach, w których istnieje potrzeba udzielenia pierwszej pomocy. Kurs zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby pomóc Ci w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Po ukończeniu naszego szkolenia będziesz miał większą pewność, że wiesz, jak reagować w razie wypadku, wybuchu pożaru lub innych sytuacjach, które wymagają natychmiastowej pomocy.

Kurs jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się, jak udzielać pierwszej pomocy. Jest również dostępny w cenie, która jest dostępna dla każdego. Wiemy, że Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla Ciebie najważniejsze, dlatego zapewniamy Ci pełne wsparcie w całym procesie szkolenia.

Dołącz do naszego szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej online i zyskaj pewność, że jesteś przygotowany do reagowania na sytuacje zagrożenia zdrowia i życia.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mazinho
  Szkolenie z pierwszej pomocy online i wyrażenie "profesjonalne" wg mnie się wykluczają. Jak szkolenie może byc profesjonalne bez praktyki? No ale co kto lubi.
 2. Awatar użytkownika Jaskuła
  Polecam szkolenie na żywo, przy użyciu fantoma i AED. Nie online!
  Awatar użytkownika kub123
  A polecam jakieś konkretne?
 3. Awatar użytkownika Stayer
  Online to można na yutube zobaczyć.
 4. Awatar użytkownika mariusz.ga
  Nic nie zastąpi realnych szkoleń na fantomach...
 5. Awatar użytkownika marcus1212
  Kpina
 6. Awatar użytkownika Andrzej_Ccm
  wolę takie gdzie wystarczy tylko podpisać
 7. Awatar użytkownika Garfild
  Jak zrobię taki kursy to będę mógł mówić, że jestę ratownikiem?
  Awatar użytkownika reno.dorado
  Onlajnowym.
 8. Awatar użytkownika Garfild
  A tak na poważnie takie kursy to aberracja. Każdy ratol podpisujący sie pod tym gównocertyfikatem powinien oddać dyplom. Żaden kurs online nie zastąpi dorobienia się odcisków na fantomie i przećwiczeniu innych procedur pod okiem prowadzącego , który na bieżąco będzie korygować błędy. Jeśli robicie to dla własnych bliskich, poszukajcie jakiejkolwiek organizacji, która robi porządne kursy. W każdym mieście jest taka. Pamiętajcie: statystycznie pierwszej pomocy będziecie musieli udzielić właśnie bliskim, bo to z nimi spędzacie najwięcej czasu, więc warto umieć zrobić to dobrze.
  Awatar użytkownika Garfild
  Najlepsze jest to, że nie ma dostępnej informacji na stronie co to za doświadczona kadra. W sumie się nie dziwie. Też bym się wstydził pod czymś takim podpisać. Jedyną osobą wymienioną z nazwiska jest jakaś Anna Sołtys, ale w necie nic nie ma o jakimkolwiek powiązaniu z medycyną. Jedynie o BHP - co wiele wyjaśnia.
 9. Awatar użytkownika belushi
  Poleci ktoś kurs online przeszczepu serca, wątroby lub nerek? Mam nagraną fuchę tylko brak mi papieru na szybko. (Edytowano)
Awatar użytkownika