Procesor Intel Core i5-6600K 3,5 GHz
175°Zakończono

Procesor Intel Core i5-6600K 3,5 GHz

18
mar 24. 2018
Na Amazon.it procesor Intel Core i5-6600K 3,5 GHz za około 709 zł / EUR 166,82 ( z przesyłką). Więcej o procesorze i ceny w Polsce tutaj: ceneo.pl/395…136
Zostało tylko 4 szt.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

Najlepsze komentarze
Tym bardziej kiedy aktualny wydajnieszy ryzen jest taniej.
18 Komentarzy
W tym momencie średnio opłacalne jest kupno 2 generacji wstecz
Tym bardziej kiedy aktualny wydajnieszy ryzen jest taniej.
Przez przypadek w apce peppera dałem tu minus, da się go jakoś cofnąć? Klikanie ponownie - albo + nic nie daje
TheBzyg_24/03/2018 17:50

Przez przypadek w apce peppera dałem tu minus, da się go jakoś cofnąć? Klik …Przez przypadek w apce peppera dałem tu minus, da się go jakoś cofnąć? Klikanie ponownie - albo + nic nie dajeMinus całkowicie zasłużony.
radiermar 24. 2018

Minus całkowicie zasłużony.


Ty za to jesteś tu na pepperku całkowicie NIEzasłużony
radier24/03/2018 18:09

Minus całkowicie zasłużony.


Dokładnie pasżyt tylko dodaje głupie komentarze. 0 wstawek o jeszcze sie czepia
Warto pomyśleć nad i7 6700k. Za około 800 zł można dorwać uzywke z gwarancją.
Gdzie tu jest okazja?
Lukasz6524/03/2018 21:33

Dokładnie pasżyt tylko dodaje głupie komentarze. 0 wstawek o jeszcze sie cz …Dokładnie pasżyt tylko dodaje głupie komentarze. 0 wstawek o jeszcze sie czepia


A ten co nie daje żadnym komentarzy i żadnych okazji to kim jest? Może zrobić wpis w regulaminie peppera że zabrania się korzystania z peppera osobom które nie komentują i nie wstawiają żadnych okazji?
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" mar 26. 2018
CzadowyPeper0126/03/2018 00:19

A ten co nie daje żadnym komentarzy i żadnych okazji to kim jest? Może zr …A ten co nie daje żadnym komentarzy i żadnych okazji to kim jest? Może zrobić wpis w regulaminie peppera że zabrania się korzystania z peppera osobom które nie komentują i nie wstawiają żadnych okazji?


Ten kto nie daje wpisów ok nie pisze ze nie może przeglądać ofert natomiadt ten co hejtuje non stop i nie wrzuca nic niech spada na szczaw
Lukasz6526/03/2018 06:04

Ten kto nie daje wpisów ok nie pisze ze nie może przeglądać ofert nat …Ten kto nie daje wpisów ok nie pisze ze nie może przeglądać ofert natomiadt ten co hejtuje non stop i nie wrzuca nic niech spada na szczaw


Czyli jeżeli nie wstawiłeś żadnej okazji to nie masz prawa komentować, proponuję taki zapis w regulaminie. Nie rzucaj gó.wnem jeżeli nic nie wstawiłeś- "bo tak!", to by pasowało do obecnego ustroju w PL.
CzadowyPeper0126/03/2018 10:02

Czyli jeżeli nie wstawiłeś żadnej okazji to nie masz prawa komentować, prop …Czyli jeżeli nie wstawiłeś żadnej okazji to nie masz prawa komentować, proponuję taki zapis w regulaminie. Nie rzucaj gó.wnem jeżeli nic nie wstawiłeś- "bo tak!", to by pasowało do obecnego ustroju w PL.


Czytaj ze zrozumieniem masz prawo komentowac ale jak gościu wrzucil 0 okazji wystawil 50 komentarzy z czego 45 to hejt to po co komu to potrzebne o.o
Lukasz6526/03/2018 10:19

Czytaj ze zrozumieniem masz prawo komentowac ale jak gościu wrzucil 0 …Czytaj ze zrozumieniem masz prawo komentowac ale jak gościu wrzucil 0 okazji wystawil 50 komentarzy z czego 45 to hejt to po co komu to potrzebne o.o


Hej to też komentarz. To teraz przejdę do podstawy:

MASZ PRAWO DO WŁASNEGO KOMENTARZA, ALE DLACZEGO PRÓBUJESZ GO DOBIERAĆ INNYM, KTÓRYM RÓWNIEŻ ZAWSZE TO PRAWO PRZYSŁUGUJE?
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" mar 26. 2018
CzadowyPeper0126/03/2018 10:22

Hej to też komentarz. To teraz przejdę do podstawy:MASZ PRAWO DO WŁASNEGO K …Hej to też komentarz. To teraz przejdę do podstawy:MASZ PRAWO DO WŁASNEGO KOMENTARZA, ALE DLACZEGO PRÓBUJESZ GO DOBIERAĆ INNYM, KTÓRYM RÓWNIEŻ ZAWSZE TO PRAWO PRZYSŁUGUJE?


Ostatni wpis i wystarczy tego śmietnika.
Zrozum że nie odbieram nikomu prawa do komentowania lol. Chodzi mi o osoby hejtujace i pełne nienawiści niech spadaja z peppera. Swoja opinie jak najbardziej każdy moze wyrażać czy pozytywna czy negatywna.
CzadowyPeper0126/03/2018 10:22

Hej to też komentarz. To teraz przejdę do podstawy:MASZ PRAWO DO WŁASNEGO K …Hej to też komentarz. To teraz przejdę do podstawy:MASZ PRAWO DO WŁASNEGO KOMENTARZA, ALE DLACZEGO PRÓBUJESZ GO DOBIERAĆ INNYM, KTÓRYM RÓWNIEŻ ZAWSZE TO PRAWO PRZYSŁUGUJE?


Chodzi o to, że jeden użytkownik się stara, coś z siebie daje (nie twierdzę, że jest to jakiś wielki wysiłek, ale jednak chwilę trzeba poświęcić) żeby podzielić się mniej lub bardziej trafną okazją z innymi pepperowiczami, natomiast drugi użytkownik (wiadomo który) dodaje komentarz, który nie dość, że nie wnosi nic do dyskusji to na dodatek, jak już ktoś tutaj wspomniał, zalatuje hejtem. Nikt mu nie zabiera prawa do minusowania czy komentowania ale niech to nie będzie na zasadzie hejtu, tym bardziej właśnie, że sam nie podzielił się jeszcze żadną okazją.
Lukasz65mar 26. 2018

Ostatni wpis i wystarczy tego śmietnika. Zrozum że nie odbieram nikomu p …Ostatni wpis i wystarczy tego śmietnika. Zrozum że nie odbieram nikomu prawa do komentowania lol. Chodzi mi o osoby hejtujace i pełne nienawiści niech spadaja z peppera. Swoja opinie jak najbardziej każdy moze wyrażać czy pozytywna czy negatywna.


Powtórzę:
"Hejt" to też komentarz.

I spadaj z tym śmietnikiem! (co ty na to?)
bart789mar 26. 2018

Chodzi o to, że jeden użytkownik się stara, coś z siebie daje (nie twi …Chodzi o to, że jeden użytkownik się stara, coś z siebie daje (nie twierdzę, że jest to jakiś wielki wysiłek, ale jednak chwilę trzeba poświęcić) żeby podzielić się mniej lub bardziej trafną okazją z innymi pepperowiczami, natomiast drugi użytkownik (wiadomo który) dodaje komentarz, który nie dość, że nie wnosi nic do dyskusji to na dodatek, jak już ktoś tutaj wspomniał, zalatuje hejtem. Nikt mu nie zabiera prawa do minusowania czy komentowania ale niech to nie będzie na zasadzie hejtu, tym bardziej właśnie, że sam nie podzielił się jeszcze żadną okazją.


To może komentować czy nie może, czy ci się to po prostu tylko nie podoba i postanowiłeś napisać, że nie podoba?
On napisał, że nie podoba mu się ta okazja (bo chyba to miał autor na myśli).
Ja napisałem, że nie podoba mi się sposób w jaki to zrobił.
On skrytykował mnie a ja jego. Tyle.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst