Niestety, ta okazja już wygasła
Procesor AMD Ryzen 7 2700X
-326° Zakończono

Procesor AMD Ryzen 7 2700X

1.417zł1.450zł-2% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
51
-326° Zakończono
Procesor AMD Ryzen 7 2700X
mar 13. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tytułem wstępu - oferta nie jest dla firm VATowskich - nie odliczysz VATu.

Procesor AMD Ryzen 7 2700X:

145751-gEfJC.jpg
Strona producenta:
amd.com/en/…00x


 • taktowanie bazowe: 3,7 GHz, max turbo 4,35GHz
 • gniazdo AM4,
 • wersja full pudełkowa
 • YD270XBGAFBOX. • bardzo dobry stosunek ceny do możliwości,
 • wyższa wydajność i lepsza energooszczędność od poprzedniej generacji,
 • wsteczna kompatybilność z płytami serii 3xx,
 • ulepszony proces technologiczny 12-nm,
 • 8 rdzeni i 16 wątków,
 • ulepszone turbo (PB2 i XFR2),
 • podświetlany wiatraczek cooler Wraith Prism w zestawie.

17972411161552510295.jpgUwaga:
 • Niestety Amazon.de a nie na miejscu w Polsce.
 • Doliczają VAT z Niemiec, którego się w Polsce nie odliczy
 • Doliczają koszt wysyłki


Zawsze trochę taniej niż w Polsce jeśli nie jesteś płatnikiem VATu.


145751-V96RW.jpg

145751-1N2ho.jpg
145751-oz7IK.jpg

Jest fenomenalnie szybki - przykładowy test ze strony Benchmark.PL:

145751-0j1wX.jpg
Jest ciut szybszy niż nazjszybszy Ryzen z pierwszej serii 1800X i mniej prądu pobiera:

145751-M0cCZ.jpg
A tu testy z YT:
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
Żenada a nie wstawka. Żeby za 20zł roznicy wstawiać to trzeba mieć nasrane w glowie.
51 Komentarzy
Dają kod na grę?
Żenada a nie wstawka. Żeby za 20zł roznicy wstawiać to trzeba mieć nasrane w glowie.
Opis na plus, ale wstawka niestety na minus.
Tyle się namęczyłeś robiąc wstawkę na peppera przy przecenie 20 zł...........
Plus za opis i cenę,ale czekam na bez X.
To niezła promocja, na x-kom 1469zl. Fajny opis tylko
Pytanie do autora:
Skąd teoria że VATu z Niemiec nie da się odliczyć?
Moje biuro księgowe robi mi to odkąd prowadzę działalność czyli od 2010r. VAT odliczasz za wszystko co można kupić na firmę - analogicznie do polskich przepisów. Aby rozliczyć VAT musisz złożyć VAT-REF poprzez np. edeklaracje.Proste jak drut a przede wszystkim możliwe i praktykowane.
Na włoskim taniej - 1354 PLN.
Z tego co wiem, Amazon wystawia faktury z 23% VATem i z polskim NIPem jeśli sprzedawcą jest Amazon Eu. Inna sprawa, że okazji nie ma bo to 40 zł mniej tylko niż w polskich sklepach
Edytowane przez: "Martinez_" mar 13. 2019
Optymalizator_kosztów13/03/2019 22:22

Pytanie do autora:Skąd teoria że VATu z Niemiec nie da się odliczyć?Moje bi …Pytanie do autora:Skąd teoria że VATu z Niemiec nie da się odliczyć?Moje biuro księgowe robi mi to odkąd prowadzę działalność czyli od 2010r. VAT odliczasz za wszystko co można kupić na firmę - analogicznie do polskich przepisów. Aby rozliczyć VAT musisz złożyć VAT-REF poprzez np. edeklaracje.Proste jak drut a przede wszystkim możliwe i praktykowane.


Rzecz w tym, ze formalnie na tych FV nie ma VATu z Niemiec. Jest polskie 23% z PL NIPem wystawcy i jego zagranicznym adresem. Jedyne czego do szczescia brakuje, to fakt, ze towar nie przychodzi z Polski. Patrz moja odpowiedz do drugiego kolegi ponizej.
Martinez_13/03/2019 22:39

Z tego co wiem, Amazon wystawia faktury z 23% VATem i z polskim NIPem …Z tego co wiem, Amazon wystawia faktury z 23% VATem i z polskim NIPem jeśli sprzedawcą jest Amazon Eu. Inna sprawa, że okazji nie ma bo to 40 zł mniej tylko niż w polskich sklepach


Jesli towar przyszedl z magazynu poza Polska, to jest WNT, a wtedy taka FV powinna miec 0% VAT i sam go naliczasz i odliczasz. To, ze kontrole nie zawsze dochodza skad przyszedl fizycznie towar, bo im sie nie chce/nie kumaja to niestety nie jest wyznacznik.
Nie zmienia ja to faktu że VAT zawsze da się odliczyć/naliczyć
Optymalizator_kosztów26 min

Nie zmienia ja to faktu że VAT zawsze da się odliczyć/naliczyćVAT-REF dot. VATu zagranicznego. Amazon stoi na stanowisku, ze to jest VAT polski oplacany w Polsce i faktura wraz ze stawka tez to sugeruje. Odliczales z Amazon.DE VAT z PL NIPem i FV na 23% poprzez VAT-REF?
@Miesiu "Tytułem wstępu - oferta nie jest dla firm VATowskich - nie odliczysz VATu."

Co Ty pi3erd... 2072804-HHZqM.jpgI to najlepszy sprzedawca jaki może być.
Edytowane przez: "widmo82" mar 13. 2019
Jestem laikiem w Vat(nie korzystam),o co ta wojna? :/
Edytowane przez: "Krzyszta" mar 13. 2019
widmo824 min

@Miesiu "Tytułem wstępu - oferta nie jest dla firm VATowskich - nie o …@Miesiu "Tytułem wstępu - oferta nie jest dla firm VATowskich - nie odliczysz VATu."Co Ty pi3erd... [Obrazek] I to najlepszy sprzedawca jaki może być.Patrz dyskusja wyzej. Chodzi o zgodnosc z prawem odliczenia tego VATu.
pit.pl/akt…669
Optymalizator_kosztów13/03/2019 22:22

Pytanie do autora:Skąd teoria że VATu z Niemiec nie da się odliczyć?Moje bi …Pytanie do autora:Skąd teoria że VATu z Niemiec nie da się odliczyć?Moje biuro księgowe robi mi to odkąd prowadzę działalność czyli od 2010r. VAT odliczasz za wszystko co można kupić na firmę - analogicznie do polskich przepisów. Aby rozliczyć VAT musisz złożyć VAT-REF poprzez np. edeklaracje.Proste jak drut a przede wszystkim możliwe i praktykowane.VAT-REF ma zastosowanie tylko i wyłącznie jeśli masz fakturę z Niemiec z NIPem niemieckim. A faktura z Amazonu do Polski zazwyczaj jest z Luksemburga z NIPem polskim.

Jeżeli sprzedawca jest zagranicą Polski, ale ma sprzedaż do Polski ponad 100.000 Euro bez faktur unijnych i nie wystawi faktury z VATem 0% to musi wyrobić sobie NIP polski i w Polsce płacić polski VAT. Ale tego VATu odliczyć nie możesz.

Jest tu wyjątek - jeśli udowodnisz - czytaj masz dokument, że towar był magazynowany w Polsce przed wysyłką i bezpośrednio był do Ciebie wysłany z tego magazynu w Polsce to możesz odliczyć. Ale z tego co ludzie piszą na netach takiego dokumentu od Amazonu nie dostaniesz a na fakturze Amazon również takiej informacji nie umieszcza.
List przewozowy od firmy kurierskiej to za mało - US powie, że to tylko przepakownia z konteneru do busa.

Na Amazonie sprzedaż bez VATu jest od razu pokazana niższa ceną - po zalogowaniu się cena z VATem znika.

Jeśli Amazon jest tylko pośrednikiem to możesz napisać do sprzedawcy by zmienił Ci fakturę na unijną z VAT=0% a VAT oddał.
Optymalizator_kosztów13/03/2019 22:55

Nie zmienia ja to faktu że VAT zawsze da się odliczyć/naliczyćZawsze ? Hmmm.... coś się w ustawie zmieniło ?
widmo8223 min

@Miesiu "Tytułem wstępu - oferta nie jest dla firm VATowskich - nie o …@Miesiu "Tytułem wstępu - oferta nie jest dla firm VATowskich - nie odliczysz VATu."Co Ty pi3erd... [Obrazek] I to najlepszy sprzedawca jaki może być.I co ten obrazek pokazał ?
Stawki Vat = 0% nie widać na nim... Więc chyba sam - używając Twoich słów: pi3erd...
Miesiu3 min

VAT-REF ma zastosowanie tylko i wyłącznie jeśli masz fakturę z Niemiec z NI …VAT-REF ma zastosowanie tylko i wyłącznie jeśli masz fakturę z Niemiec z NIPem niemieckim. A faktura z Amazonu do Polski zazwyczaj jest z Luksemburga z NIPem polskim.Jeżeli sprzedawca jest zagranicą Polski, ale ma sprzedaż do Polski ponad 100.000 Euro bez faktur unijnych i nie wystawi faktury z VATem 0% to musi wyrobić sobie NIP polski i w Polsce płacić polski VAT. Ale tego VATu odliczyć nie możesz.Jest tu wyjątek - jeśli udowodnisz - czytaj masz dokument, że towar był magazynowany w Polsce przed wysyłką i bezpośrednio był do Ciebie wysłany z tego magazynu w Polsce to możesz odliczyć. Ale z tego co ludzie piszą na netach takiego dokumentu od Amazonu nie dostaniesz a na fakturze Amazon również takiej informacji nie umieszcza.List przewozowy od firmy kurierskiej to za mało - US powie, że to tylko przepakownia z konteneru do busa.Na Amazonie sprzedaż bez VATu jest od razu pokazana niższa ceną - po zalogowaniu się cena z VATem znika.Jeśli Amazon jest tylko pośrednikiem to możesz napisać do sprzedawcy by zmienił Ci fakturę na unijną z VAT=0% a VAT oddał.AMEN.
Naturalnie o tym, ze Amazon VAT Wam zwroci i wystawi FV 0% z NIPem EU mozna zapomniec.
Miesiu13/03/2019 23:48

Zawsze ? Hmmm.... coś się w ustawie zmieniło ?Od 9lat nie miałem najmniejszego problemu z odliczeniem Vatu czy to za Towary kupione za granicą, czy to na Amazonie (pamiętaj że Amazon wystawia fVAT polską i dla mojego biura księgowego nie jest to problem)
Jeżdżę po Europie tankuje auto, czasem też serwisuje, płacę za hotele its i nigdy nie miałem.lroblemu aby VAT rozliczyc. Przepisy istotnie nie zmieniły się w tej kwestii od nowelizacji w 2004r


P.S. prowadzę m.innymi firmę spedycyjną świadczę usługi dla unijnych kontrahentów jak też dużo u nich kupuje a moje biuro rachunkowe ma duże doświadczenie w tego typu sprawach.
Edytowane przez: "Optymalizator_kosztów" mar 13. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst