Próbka Roundup żel za darmo @ Substral
160°Zakończono

Próbka Roundup żel za darmo @ Substral

13
cze 3. 2016
Substral rozdaję darmowe próbki (jedna osoba może otrzymać jedną próbkę).

"Roundup w żelu to rozwiązanie gdy chcemy zwalczyć trudne chwasty w rabatach kwiatowych i miejscach trudno dostępnych, użycie środka w żelu jest bardzo precyzyjne, dzięki temu nie uszkadza innych roślin."

Wystarczy wypełnić formularz.
Aktualizacje społecznościowe
Dom i ogród
13 Komentarzy
a przzyda się, dzięki ;-) +
Dość sporo danych osobistych sobie życzą za jakąś mikro tubkę...
Lolocze 3. 2016

Dość sporo danych osobistych sobie życzą za jakąś mikro tubkę...


Imię i nazwisko, adres dostawy, nr telefonu (podajesz co chcesz), adres mailowy (podajesz co chcesz), dla mnie to jest standard.
tomku77cze 3. 2016

Imię i nazwisko, adres dostawy, nr telefonu (podajesz co chcesz), adres … Imię i nazwisko, adres dostawy, nr telefonu (podajesz co chcesz), adres mailowy (podajesz co chcesz), dla mnie to jest standard.


To podaj i mi, też dam Ci jakiegoś gratisa, a ja sprzedam to setce firm po 2zł sztuka. I sam raz w tygodniu podrzucę Ci parę reklam mojej firmy... mailowo, telefonicznie i papierowo. A mail musisz podać działający, bo musisz odesłać maila zwrotnego. Firma da Ci parę mililitrów czegoś co kosztuje ją parę groszy (dosłownie) a ty będziesz w ich i setce innych baz przez lata. A jeszcze ten rakotwórczy syf Ci zapewne przypasuje (bo wypala wszystko co żywe jak ogień) i dopiszą kolejnego frajera do strzyżenia. Ale wolny kraj wolna wola.
Lolocze 3. 2016

To podaj i mi, też dam Ci jakiegoś gratisa, a ja sprzedam to setce firm p … To podaj i mi, też dam Ci jakiegoś gratisa, a ja sprzedam to setce firm po 2zł sztuka. I sam raz w tygodniu podrzucę Ci parę reklam mojej firmy... mailowo, telefonicznie i papierowo. A mail musisz podać działający, bo musisz odesłać maila zwrotnego. Firma da Ci parę mililitrów czegoś co kosztuje ją parę groszy (dosłownie) a ty będziesz w ich i setce innych baz przez lata. A jeszcze ten rakotwórczy syf Ci zapewne przypasuje (bo wypala wszystko co żywe jak ogień) i dopiszą kolejnego frajera do strzyżenia. Ale wolny kraj wolna wola.


Z miłą chęcią, podaj swojego maila i wysyłam ile tylko zechcesz. Sprzedawaj do woli... Podrzucać reklamy też możesz, ja nic w mailu nie potwierdzałem, więc nie wiem o co Ci chodzi... Podaj maila " mamzgłową@wp.pl " i już. Numer telefonu " 303 404 505 " mam podawać dalej ?
Ps. Czekam na Twojego maila i te gratisy obiecane.
tomku77cze 3. 2016

Z miłą chęcią, podaj swojego maila i wysyłam ile tylko zechcesz. Sprz … Z miłą chęcią, podaj swojego maila i wysyłam ile tylko zechcesz. Sprzedawaj do woli... Podrzucać reklamy też możesz, ja nic w mailu nie potwierdzałem, więc nie wiem o co Ci chodzi... Podaj maila " mamzgłową@wp.pl " i już. Numer telefonu " 303 404 505 " mam podawać dalej ?Ps. Czekam na Twojego maila i te gratisy obiecane.schober.pl/nas…tml proszę Cię bardzo na stronie znajdziesz wszelakie informacje. Po zarejestrowaniu napisz mi info z nickiem sprawdzę Cie w Bazie danych i wyślę gratis... nie wiem co teraz mamy bodaj jakiegoś pendriva. Jak masz jakichś znajomych, którzy też chcą się dopisać wal śmiało, pojadę na bardziej wypasione wakacje. Człowieku nawet nie chcesz wiedzieć jakim określeniem w branży nazywamy takich jak Ty. Być może nawet już u nas nieświadomie jesteś, ale spokojnie obiecany gratis masz jak w banku!!!
Lolocze 3. 2016

http://www.schober.pl/nasze-produkty/bazy-konsumenckie-b2c.html proszę … http://www.schober.pl/nasze-produkty/bazy-konsumenckie-b2c.html proszę Cię bardzo na stronie znajdziesz wszelakie informacje. Po zarejestrowaniu napisz mi info z nickiem sprawdzę Cie w Bazie danych i wyślę gratis... nie wiem co teraz mamy bodaj jakiegoś pendriva. Jak masz jakichś znajomych, którzy też chcą się dopisać wal śmiało, pojadę na bardziej wypasione wakacje. Człowieku nawet nie chcesz wiedzieć jakim określeniem w branży nazywamy takich jak Ty. Być może nawet już u nas nieświadomie jesteś, ale spokojnie obiecany gratis masz jak w banku!!!


Dyskusja jest zbędna, uważam, że mądrzejszy musi ustąpić

Ps. Mama mnie tak uczyła...
co do samego Roundup żelu... kicha jakich mało.... no chyba że mamy jeden chwaścik w ogródku... który defacto łatwiej i szybciej wyrwać, aniżeli czekać aż zwiędnie
dają za darmo bez polskiej instrukcji w nadziei że cebula pomyśli że to jakaś maść

Szanuje takie promocje, moze zrobia porzadek z cebulą polską
tomku77cze 3. 2016

Dyskusja jest zbędna, uważam, że mądrzejszy musi ustąpić Ps. Mam … Dyskusja jest zbędna, uważam, że mądrzejszy musi ustąpić Ps. Mama mnie tak uczyła...


szkoda liczyłem na owocną współpracę, mnie nauczyła wykorzystywać każdą nadarzajacą się okazję.
za dyplomacje, pozdro.
Miałeś w planach wakacje na działce, a teraz będzie cię stać na dodatkową pizzę w weekend... bo banda kretynów kupuje "bazy danych", gdzie 75% adresów jest lipnych. Wiem ile dziadostwa przychodzi na nieistniejące adresy w domenie.
admin
Dotarła

70978-0Hzoi.jpg

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy