Niestety, ta okazja już wygasła

Pro-Gamer D-3000P

kwi 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Biurko dla graczy Pro-Gamer D3000P
Biurko gamingowe Pro-Gamer D3000P zapewni graczom odpowiednio dużo przestrzeni roboczej. Uwzględnia ono potrzeby fanów wirtualnego świata, a do tego świetnie wygląda. Nowoczesna konstrukcja oraz uniwersalna czerń będą doskonale współgrać z pokojami graczy.

Biurko to oferuje wiele praktycznych rozwiązań, cechuje się sporą wytrzymałością, a przy okazji efektownie wygląda. Na jego szerokim blacie możesz umieścić wszystkie potrzebne urządzenia i akcesoria. Dodatkowo cały blat biurka został pokryty podkładką pod mysz, co ułatwi Ci korzystanie z komputera i granie. Uchwyty na słuchawki i kubek oraz stojak na kontrolery pozwolą Ci uporządkować i zabezpieczyć to, co trzymasz na biurku. Dwa otwory na kable zapobiegają ich plątaniu oraz umożliwiają ich lepszą organizację.

527083_1.jpg

Umieść na blacie wszystko, czego potrzebujesz
Na biurku gamingowym Pro-Gamer D3000P bez problemu postawisz nawet dwa monitory, myszkę, klawiaturę i głośniki. Powierzchnia robocza biurka wynosi 140 x 62 cm, co daje prawie jeden metr kwadratowy miejsca. Dzięki temu wielogodzinne pojedynki przebiegną w komfortowych warunkach.

Co ważne, producent zadbał także o odpowiednią konstrukcję pod blatem. Biurko gamingowe Pro-Gamer D3000P umożliwia swobodne ułożenie nóg, co docenią nie tylko gracze, ale także osoby, które zdecydują się wykorzystać biurko do codziennej pracy.

527083_1.jpg

Uchwyty na kubek i słuchawki
Praktyczne uchwyty zastosowane w biurku gamingowym Pro-Gamer D3000P ułatwiają utrzymywanie porządku na blacie, a w przypadku napojów zmniejszają też niemal całkowicie ryzyko przypadkowego zalania sprzętu. Słuchawki i kubek będą dzięki temu zawsze dostępne w zasięgu ręki.

Wygodne rozwiązanie stanowi też specjalny stojak na pady z hubem USB. Do tego nie wolno zapomnieć o sprytnie zainstalowanej półce na kable. Dzięki niej unikniesz plątania się przewodów.

527083_1.jpg

Wytrzymała konstrukcja
W procesie produkcji biurka Pro-Gamer D3000P wykorzystano solidną stal oraz nowoczesny laminat. Dzięki nim mebel z jednej strony pozostaje odporny na uszkodzenia mechaniczne, a z drugiej jest łatwy w utrzymaniu w czystości.

Wytrzymały stelaż poradzi sobie bez problemu z utrzymaniem całego sprzętu gracza. Całość waży około 23 kg. Dzięki temu gracz ma pewność, że szansa na przypadkowe przesunięcie konstrukcji jest niewielka.

527083_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
27 Komentarzy
Prześlij Komentarz