Niestety, ta okazja już wygasła
Pro evolution soccer 2019 lite za darmo!
736° Zakończono

Pro evolution soccer 2019 lite za darmo!

64
gru 13. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam, moja pierwsza wstawka Najciekawszy tryb PES 19 już dostępny za darmo! Jest to głównie moduł myClub (odpowiednik Ultimate team z Fify).
Edycja Lite prócz trybu myClub umożliwi zabawę w kilku innych trybach. Będzie możliwość rozgrywania spotkań towarzyskich oraz rywalizowania w trybie ligowym, zarówno 1vs1, jak i co-op. Produkcja pozwoli również brać udział w kwalifikacjach się do sieciowych mistrzostw 3vs3 oraz turniejów dostępnych przez określony czas. Nie braknie nawet trybu 'edit', dzięki któremu zmodyfikujemy wygląd zawodników, strojów i stadionów.
Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One.
Aktualizacje społecznościowe
Pes 2019 lite dający nieograniczony dostęp do trybu MyClub i kilku innych trybów.
Debiutuje dziś tj. 13 grudnia na platformie Steam, PS4 i Xbox ONE.

Gra nie wprowadza innowacyjnych rozwiązań względem poprzedniczki. Sugerowana cena na Steamie też jest mocno zawyżona ale za darmo warto pograć bo fajnie się tworzy nową drużynę i gra meczyki online. Polecam
I dajcie spokój z komentarzami że Fifa lepsza bo ma licencję ponieważ w tegorocznej edycji lite można edytować nazwy i wgrywać option file.
I nie każda gra F2P jest warta zamieszczenia na Pepperku jako okazja.
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Grupy

64 Komentarze
Coś więcej informacji? Bo dalej nic nie wiem...
Nie ma jeszcze wykasuj to i nie spamuj!
Można grać w trybie MyClub, PES League, edytować drużyny.
To chyba reklama a nie promocja bo nie widzialem wczesniej zeby „Pro Evolution Soccer 2019 lite” bylo platne. Do zamkniecia za spam
Najlepsza kopanka a do tego w pełni za darmo. W dużym skrócie wersja LITE jest głównie ograniczona o możliwość grania online między użytkownikami (P2P).
tomazi7813/12/2018 09:35

jesthttps://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/page/lite


Nie ma.
A na xone nie miał być w game passie przypadkiem ?
Zapomniałem o tym rano
tomazi7813/12/2018 09:48

Na PS4 jest od północy


Tam nie jest za darmo bo żeby grać na PS4 to trzeba mieć aktywny abonament.
Miał być w Game Pass od 13.12. Jeszcze nie ma, nie wiem o której Microsoft udostępnienia te gry...
nortonex2 min

Miał być w Game Pass od 13.12. Jeszcze nie ma, nie wiem o której Microsoft …Miał być w Game Pass od 13.12. Jeszcze nie ma, nie wiem o której Microsoft udostępnienia te gry...Czy w Game Passie nie miało być przypadkiem pełnej wersji ?
A Lite dla wszystkich ?
Szkoda że mam ps3
Czyli do grania na xboxie będzie potrzebny gold?
Uczciwa cena
nocny_napoleon56 min

Tam nie jest za darmo bo żeby grać na PS4 to trzeba mieć aktywny abonament.


it's free to play ziom
Nie ma czegoś takiego na steamie. Spam i reklama.
"Postaraj się być najlepszym graczem PES na świecie, konkurując w tej sezonowej odsłonie PES LEAGUE. Użytkownicy mogą zakwalifikować się do imprez globalnych, uczestnicząc w mistrzostwach CO-OP (3v3) ONLINE, turniejach ograniczonnych czasowo lub nowo wprowadzonych zawodach 1v1 PES LEAGUE myClub"
Kojarzy ktoś czy można w tym trybie grać 2vs2? Tzn ja z kumplem na dwóch konsolach przeciwko losowym przeciwnikom?
Michu5096 min

"Postaraj się być najlepszym graczem PES na świecie, konkurując w tej sez …"Postaraj się być najlepszym graczem PES na świecie, konkurując w tej sezonowej odsłonie PES LEAGUE. Użytkownicy mogą zakwalifikować się do imprez globalnych, uczestnicząc w mistrzostwach CO-OP (3v3) ONLINE, turniejach ograniczonnych czasowo lub nowo wprowadzonych zawodach 1v1 PES LEAGUE myClub"Kojarzy ktoś czy można w tym trybie grać 2vs2? Tzn ja z kumplem na dwóch konsolach przeciwko losowym przeciwnikom?


W pełnej wersji to nie problem, tak, można. Po prostu zamiast 3 graczy w coopie jest 2 wtedy. Trzeciego nie dobiera na siłę, jeśli nie pozwolicie.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Kenred. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst