Niestety, ta okazja już wygasła
Pringles Kaufland
28° Zakończono

Pringles Kaufland

5,79zł6,59zł-12%Kaufland Okazje
3
28° Zakończono
Pringles Kaufland
kwi 29. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pringlesy przecenione na 5,79 pln. Widziane w Szczecinie. Kilka smakow.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
3 Komentarze
Kupując Pringlesy zawsze patrzcie na zrywkę. Jak jest na niej napisane KUTNO to są produkowane w Polsce i nie są warte nawet złotówki (gumowate, po prostu ohydne), a jak jest napisane MECHELEN to bierzcie w ciemno. Te najpopularniejsze smaki są z Kutna (papryka, cebulka, original), a z Mechelen są rzadsze, ale są na polskich półkach (choćby vinegar i sól).
2261248-NMCh2.jpg
Edytowane przez: "ojaciepierdykam" kwi 29. 2019
ojaciepierdykam9 min

Kupując Pringlesy zawsze patrzcie na zrywkę. Jak jest na niej napisane K …Kupując Pringlesy zawsze patrzcie na zrywkę. Jak jest na niej napisane KUTNO to są produkowane w Polsce i nie są warte nawet złotówki (gumowate, po prostu ohydne)[Obrazek] , a jak jest napisane MECHELEN to bierzcie w ciemno. Te najpopularniejsze smaki są z Kutna (papryka, cebulka, original), a z Mechelen są rzadsze, ale są na polskich półkach (choćby vinegar i sól).


Taaaa ostatnio właśnie tym się kierowałem i kupiłem solone z Mechelen (tylko takie jadam), w smaku przypominały tanie prażynki z biedronki. Nie wiem jakie jadłem wcześniej, ale różnica kolosalna albo teraz kompletnie mi nie smakują.
Akurat paprykowe z kutna sa ok.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst