Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
178°
Opublikowano 6 listopada 2023

Prince of Persia, Prince of Persia: The Two Thrones i Prince of Persia: The Sands of Time po 7,98 zł @ Steam

7,98zł
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
9 480
4 041

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Prince of Persia: The Two Thrones - 7,98 zł - Steam

Prince of Persia: The Sands of Time - 7,98 zł - SteamPrince of Persia: The Two Thrones

Książę Persji, zaprawiony w boju wojownik, powraca z Wyspy Czasu do Babilonu wraz z ukochaną Kaileeną. Zamiast utęsknionego spokoju odnajduje swoją ojczyznę spustoszoną wojną, a królestwo zwraca się przeciwko niemu. Książę zostaje natychmiastowo pojmany, a Kaileena, nie mając wyboru, poświęca się, uwalniając Piaski Czasu, by go uratować. Wypędzony na ulice i poszukiwany jako uciekinier, książę wkrótce odkryje, że minione bitwy dały początek śmiercionośnemu Ciemnemu Królewiczowi, którego duch stopniowo go opęta...

 • Graj i zostań mistrzem dwóch odmiennych postaci - Władaj mocami i uzbrojeniem dwóch mistrzowskich wojowników, mając do wyboru różne style walki, zachowania i tradycje.
 • Wybierz swój sposób zabijania - Opanuj rozwinięty system dowolnego stylu walk, aby niszczyć wrogów we własnym stylu; duś wrogów z dużej odległości dzięki śmiercionośnemu biczowi; użyj nowoczesnej sztuki skradania, by dokonać niespodziewanej egzekucji poprzez ścięcie – wybór należy do ciebie.
 • Stocz swobodną walkę w Babilonie - Zdominuj swych wrogów na niebezpiecznych dachach, unikaj bezładnych ulic, zasadź się w ciemnych podziemnych korytarzach na prześladujących cię wrogów.
 • Zanurz się w dramatycznej historii - Doświadcz niezrównanej głębi narracji przedstawiającej jak walczysz w tej krętej opowieści wypełnionej adrenaliną, napięciem i odkryciem.
 • Manipuluj czasem by zaskoczyć swych wrogów - Wykonuj silne ataki przeciwko całym armiom poprzez spowalnianie lub cofanie czasu; zadziw ich, używając nowych mocy Piasków Czasu.
 • Doświadcz mistrzowskiej mieszanki rozgrywki - Pozostając wierna swemu gatunkowi, gra Prince of Persia zapewnia różnorodność działań w walce, zręczność i opowiadaną tajemnicę – wszystko mistrzowsko połączone w bogate wirtualne doświadzczenie.Prince of Persia®: The Sands of Time

Pośród spalonych piasków starożytnej Persji istnieje legenda powtarzana w starożytnym narzeczu. Opowiada ona o czasach zrodzonych z krwi i rządzonych przez fałsz. Przyciągany przez ciemne moce magicznego sztyletu, młody Książę jest wiedziony, by uwolnić śmiertelne zło na piękne królestwo. Nęcony przez kuszącą księżniczkę i absolutną moc Piasków Czasu, Książę podejmuje męczącą wędrówkę, by odzyskać przeklęte sale Pałacu i przywrócić pokój do swej krainy.

 • Technologiczne arcydzieło - Bądź świadkiem najbardziej zaawansowanego programowania w historii gier, które wyciska siódme poty z konsol i podnosi poprzeczkę dla innych gier w sferach fizyki, oświetlenia, grafiki, animacji i wielu innych!
 • Niezrównany bohater - Dzierżąc moce o mitycznych proporcjach, Książę powraca do gier zręcznościowo-przygodowych z przeczącymi prawom grawitacji akrobacjami, dzikim kunsztem walki i umiejęnością naginania czasu by wypełnić swoje przeznaczenie.
 • Piaski Czasu - Studio Ubisoftu w Montrealu przedstawia Piaski Czasu - technologiczny przełom, który zmieni oblicze gier zręcznościowo-przygodowych na zawsze. Wymaż przeszlosć, podziwiaj przyszłość i zamróź teraźniejszość w czasie rzeczywistym dla niezliczonych możliwości rozgrywki.
 • Egzotyczne światy i rozległe królestwa - Odkryj tajemnice świata nigdy nie zbadanego w grach zręcznościowo-przygodowych. Średniowieczna Persja, zabójcza i mityczna, posiada szereg oszałamiających krajobrazów i królestw do zbadania i podbicia.
 • Zamaszysta przygoda o zdradzie i tryumfie. - Epickie legendy i zabójcze stworzenia z perskiej mitologii ożywają w tej pełnej napięcia opowieści, posiadającej więcej zwrotów niż sam przypominający labirynt Pałac.
Steam Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Joginson_Beatz
  Ja tam szanuje klasyczną mroczną trylogię ale dla mnie to właśnie ten PoP z 2008 roku z miniaturki powyżej najbardziej zapadł w serduszko, piękna gra
  Awatar użytkownika Hidden667
  Najlepsiejszy. Baśniowy, klimatyczny, uroczy. Z bezczelnym płatnym DLC z wyciętą z podstawki zawartością. Do tego nigdy nie dostarczony sequel. ; _ ;
 2. Awatar użytkownika marcin.mar
  Logo ubisoftu przy odpaleniu gry i już wiedziałeś, że będzie sztos. Prince od Persia ulubiona giera dzieciństwa i ten soundtrack z Godsmack. Ach kiedyś to było a nie te asasyny ciungle to samo
  Awatar użytkownika Lilunat
  Oj tak.
  (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika vincentjula
  Namówił
 4. Awatar użytkownika MrMatik
  Za małego grało się co chwila w Piaski Czasu. Gdybym tylko wiedział, że wychodziły później kolejne odsłony... trzeba będzie znaleźć chwilę, żeby nadrobić
 5. Awatar użytkownika szakal666
  Ciekawe czy wznowią serie. Najlepsze mroczne części i te skradankowe dwa trony. Pamiętam jak połowę fryzury stawiałem do góry i udawałem księcia na ulicy skradajac się do innych. Wspaniale czasy
 6. Awatar użytkownika Patryk_Sliwinski71N
  Cena standardowa
 7. Awatar użytkownika KrisPier
  Prince of Persia: The Lost Crown - wyjdzie w 2024 (niestety robią z tego platformówkę z grafiką ala Fortnite)
  (Edytowano)
Awatar użytkownika