Niestety, ta okazja już wygasła

[PRIME][DE] Kindle Oasis

lip 11. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena tylko dla klientów posiadających niemieckie konto Prime. Jeśli ktoś jeszcze nie korzystał, można bezpłatnie aktywować okres próbny. Dla pozostałych to koszt 7,98 euro.
Wysyłka do Polski przez pośrednika.
Cena z wysyłką do Niemiec: 159,99 euro.
Koszt przewoźnika bodycar: 30 zł:
bodycar1.com/7559-wysylka-paczek-niemcy-polska-paczkomat-max-wymiar-41x38x64-

  • Nasz najlepszy, zespolony z ramką 7” wyświetlacz Paperwhite o rozdzielczości 300 ppi.
  • Regulacja barwy podświetlenia umożliwia zmianę barwy ekranu od białego do bursztynowego.
  • Klasa wodoszczelności IPX8 pozwala na czytanie w wannie lub przy basenie.
  • Cienka, lekka i ergonomiczna konstrukcja z przyciskami zmiany stron.
  • Czytanie jak z prawdziwego papieru dzięki najnowszej technologii e-ink pozwalającej także na szybkie przewracanie stron.

Najbardziej zaawansowany Kindle w historii
Zupełnie nowy Kindle Oasis wyposażony jest w nasz największy 7” wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi z najnowszą technologią e-ink oraz elegancką, ergonomiczną konstrukcją z przyciskami do przewracania stron. Jest idealny do czytania jedną ręką. Przedstawiamy regulację barwy podświetlenia zapewniającą bogatsze wrażenia z czytania w każdym oświetleniu.

Dostosuj ekran
Teraz możesz dostosować odcień światła ekranu od białego do ciepłego bursztynu, z możliwością planowania harmonogramu zmian barwy światła. Wrażenia z czytania dostosowane do Twoich potrzeb. Kindle Oasis ma również adaptacyjne oświetlenie ekranu, które automatycznie dostosowuje jasność ekranu w zależności od warunków oświetleniowych.

Czytaj, gdzie tylko chcesz
Koniec z mokrymi stronami dzięki Kindle Oasis. Jest zbudowany tak, aby wytrzymać zachlapanie na plaży lub upuszczenie do wanny, wanny z hydromasażem lub basenu. Kindle Oasis posiada klasę wodoszczelności IPX8, czyli ochronę w przypadku zanurzenia w wodzie na głębokość do 2 metrów i okres do 60 minut.
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy