Niestety, ta okazja już wygasła
Prime Gaming Free Games wrzesień 2020
-150° Zakończono

Prime Gaming Free Games wrzesień 2020

Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
1
-150° Zakończono
Prime Gaming Free Games wrzesień 2020
sie 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ogłoszenie o darmowych grach we wrześniu 2020 r. W Prime Gaming:


Aby
odebrać gry, wykonaj następujące kroki: 👉 Użyj tego łącza, aby zalogować się i połączyć swoje konto Amazon Prime z Twitch, aby utworzyć nowe konto Twitch Prime za darmo
👉 Teraz zaloguj się na tę stronę, aby pobrać gry za darmo
👉 Wreszcie,pozostaje tylko zainstalować Twitcha na komputerze i grać w te 5 gier

Autonauci
Podróżuj po wszechświecie, kolonizując niezamieszkane planety, a jedynym celem jest wprawianie światów w ruch dzięki sile automatyzacji.
Świeżo ze swojego statku kosmicznego musisz zebrać kamień i personel i rozpocząć wysiłki kolonizacyjne. Twórz podstawowe rzemiosła z projektów i powoli buduj liczbę robotników, którzy pomogą ci w twoich przedsięwzięciach.

293094.jpg

Pompowany BMX Pro

Pumped BMX Pro przenosi Cię z powrotem na siodło na pompujący adrenalinę i szalony nowy maraton trików, w którym sekwencyjne kombinacje zaprowadzą Cię na szczyt światowych rankingów. Pokonaj 60 poziomów o rosnącym poziomie trudności, zbierając platynowe medale, wykonując po drodze Trick Challenges.

293094.jpg

Effie
Effie to przygodowa gra akcji 3D, która łączy w sobie klasyczne elementy gatunku, takie jak walka, platforma i łamigłówki, z eksploracją rozległego świata. Przeżyj wyjątkową przygodę fantasy i przeżyj na nowo wrażenia z klasycznych gier wideo!

293094.jpg

Tiny Troopers
Tiny Troopers daje ci dowództwo nad oddziałem małych żołnierzy. Poprowadź ich przez 30 śmiertelnych misji z różnymi celami: zniszcz formacje pancerne wroga, uratuj zakładników i pokonaj generałów wroga, by wymienić tylko kilka.
Twoi żołnierze zmierzą się z piechotą wroga, snajperami, technikami, a nawet czołgami.

293094.jpg

Drugi kontakt wyrzutka
Wciel się w rolę Cuttera Slade'a, weterana elitarnego żołnierza, aby odkryć planetę Adelpha w całkowitej wolności. Zagłębiając się w ten wspaniały świat, w którym między magią a nauką istnieje zamazana granica, odkryjesz egzotyczne miasta, zmierzysz się z zaciekłymi wrogami i spróbujesz odkryć sekrety zaawansowanej cywilizacji. Podejmuj właściwe decyzje w tym systemowym, żywym świecie, ponieważ los tych dwóch wszechświatów zależy od twojego sukcesu.
293094.jpg
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz