Niestety, ta okazja już wygasła
Prezenter Logitech Spotlight Złoty - oferta komputronik
108° Zakończono

Prezenter Logitech Spotlight Złoty - oferta komputronik

299zł499zł-40%Komputronik Okazje
2
sie 30.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Normalnie do kupienia jest za 380-400 zł, więc cena początkowa jest trochę zawyżona, ale i tak 299 to spoko okazja na prezenter Logitech.

Opis wrzuca, skopiowany ze strony komputrona:

OPIS PRODUCENTA
NIEWIELKIE URZĄDZENIE. OGROMNE MOŻLIWOŚCI.Pilot Spotlight i towarzysząca mu aplikacja oferują szeroką gamę inteligentnych i dopasowywanych funkcji. Dzięki temu wychodzisz przed widownię pewnie i od razu na swoje miejsce.


POZNAJ SPOTLIGHTZupełnie nowy standard w sterowaniu prezentacjami. Połączenie minimalistycznego designu z zaawansowanymi funkcjami sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze, a jednocześnie doskonale wygląda w ręku.
ODTWARZAJKursor ekranowy pozwala na odtwarzanie i wstrzymywanie filmów, otwieranie łączy oraz korzystanie z różnorodnych interakcji z zawartością. Nie musisz przerywać swojej prezentacji i mieć bezpośredniego dostępu do myszy lub laptopa.


PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆKorzystaj z pilota Spotlight natychmiast po podłączeniu do dowolnego zgodnego komputera za pośrednictwem odbiornika USB lub technologii Bluetooth o niskim zużyciu energii. Ponadto pilot Spotlight utrzymuje połączenie z komputerem i jego aktywność podczas prezentacji.
SZYBKIE ŁADOWANIEUżyj kabla do ładowania USB-C i zyskaj 3 godziny czasu prezentacji po 1 minucie ładowania lub całkowicie naładuj urządzenie w zaledwie 60 minut.
Urządzenie wibruje, a wskaźnik baterii świeci się na czerwono, gdy nadejdzie konieczność naładowania.


INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE CZASEMUżyj aplikacji do ustawienia zegara ekranowego, który włącza się po kliknięciu pierwszego slajdu. Można również ustawić kluczowe punkty czasowe, w których wysyłane są powiadomienia wibracyjne bezpośrednio do pilota Spotlight, co pozwala zachować pełną kontrolę nad czasem prezentacji do ostatniego slajdu.


Aktualizacje społecznościowe

Grupy

2 Komentarze
Mama go i jest rewelacyjny
2768447-UWXRT.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst