Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Smartwach Xblitz Watche Me - niebieski

cze 1. 2022
Szukając prezentu dla chrześniaka trafiłam na taką okazję. Spodobał mi się, fajny, funkcjonalny i tani wrzucam, być może komuś ułatwię sprawę z prezentem pozdrawiam.

Xblitz Kids Watch to seria dziecięcych smartwatchy i, dzięki którym zawsze możesz mieć czujne oko na swoją pociechę. Zegarki nie tylko prezentują się wspaniale, dzięki czemu zyskują podziw rówieśników, ale również są pełne zaawansowanej technologii, która pozwala Ci ze spokojem zostawić dziecko w przedszkolu czy szkole.

Do zegarka nie musisz kupować własnej karty - dostajesz ją zainstalowaną w zegarku. To specjalna karta telemetryczna dedykowana do urządzeń, takich jak smartwatche. Karta jest już zarejestrowana, więc nie trzeba jej nigdzie rejestrować. Przez pierwsze 30 dni korzystasz z zegarka i karty SIM za darmo. Następnie wybierasz jeden z dostępnych pakietów miesięcznych. W ramach pakietu otrzymujesz nie tylko kartę SIM i aplikację CALMEAN, ale także wsparcie we wszystkich potencjalnych problemach.

540111_1.jpg
LOKALIZACJA I MONITORING
Smartwatch dla dzieci Xblitz Kids Watch model Watch Me przesyła pozycję zegarka do telefonu, z którym został sparowany – używając aplikacji mobilnej, możesz w każdej chwili zobaczyć, gdzie znajduje się Twoje dziecko. aplikacji mobilnej.

Dodatkowo możesz wyznaczyć strefę, której opuszczenie przez Twoją pociechę zostanie od razu zasygnalizowane alarmem. Aktywność Twojego dziecka możesz również monitorować dzięki innym funkcjom smartwatcha Watch Me, takimi jak krokomierz, pomiar przebytego dystansuczy monitor snu.

FUNKCJA DZWONIENIA
Smartwatch dla dzieci Watch Me jest również wyposażony w funkcje, które czynią urządzenie przyjemnym do użytkowania dla dziecka.

Urządzenie oczywiście służy jako zegarek, ale może być również wykorzystane jako telefon. W pamięci urządzenia można zapisać do 10 numerów telefonów, od których dziecko może odbierać połączenia lub samemu na nie zadzwonić. Dodatkowo nasza pociecha może otrzymać od nas graficzne serduszko w nagrodę za dobre zachowanie.

Do zegarka nie musisz kupować własnej karty - dostajesz ją zainstalowaną w zegarku. To specjalna karta telemetryczna, dedykowana do urządzeń takich jak smartwatche. Karta jest już zarejestrowana i nie trzeba jej nigdzie rejestrować. Przez pierwsze 30 dni korzystasz z zegarka i karty SIM za darmo. Następnie, wybierasz jeden z dostępnych pakietów miesięcznych. W ramach pakietu, otrzymujesz nie tylko kartę SIM i aplikację CALMEAN, ale także wsparcie we wszystkich potencjalnych problemach.

540111_1.jpg
Dane techniczne
Funkcje
Komunikacja
2G
GPS
Tak
Wodoszczelność
Nie
Żyroskop
Nie
Barometr
Nie
Pulsometr
Nie
Pulsoksymetr
Nie
Krokomierz
Tak
Licznik spalonych kalorii
Nie
Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
Tak
Funkcje użytkowe
Akcelerometr, Latarka, Monitor snu, Połączenia głosowe, Pomiar dystansu, Przycisk alarmowy SOS, Śledzenie położenia dziecka za pomocą mapy w smartfonie, Strefa bezpieczeństwa (geofence), Znajdź moje urządzenie
Rodzaj aktywności
Bieganie, Chodzenie, Jazda na rowerze, Marsz
Współpracuje z zewnętrznym czujnikiem tętna
Nie
Fizyczne
Szerokość koperty [mm]
40
Grubość koperty [mm]
15
Waga [g]
140
Kształt
Prostokątny
Kolor
Niebieski
Wykonanie paska
Silikon
Wykonanie koperty
Tworzywo sztuczne
Techniczne
Rodzaj
Zegarek dla dzieci
Kompatybilna platforma
Android, iOS
Pojemność akumulatora [mAh]
400
Ładowanie indukcyjne
Nie
Wejście karty pamięci
Nie
Wbudowany aparat
Tak
Złącze USB
microUSB
Złącze SIM
Tak
Smartwatch dla kobiet
Nie
Seria
Xblitz Kids Watch
Model smartwatcha
Kids Watch GPS Watch Me
Wyświetlacz
Ekran dotykowy
Tak
Rozmiar wyświetlacza [cal]
1.44
Rozdzielczość
128 x 128
Gwarancja i wyposażenie
Wyposażenie
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim

540111_1.jpg
540111_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz