Niestety, ta okazja już wygasła
PREY Steam/PC
341° Zakończono

PREY Steam/PC

19,25zł130zł-85% Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
23
341° Zakończono
PREY Steam/PC
wrz 1. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
Najlepsze komentarze
Przecież na cdkeys jest za 15zł. Kto to plusuje?
23 Komentarze
Jak już kopiujesz całych Łowców Gier to chociaż podpisuj źródło
Taniej_Proszę01/09/2019 12:44

Jak już kopiujesz całych Łowców Gier to chociaż podpisuj źródło


a oni jak kopiują źródła nie podają
Edytowane przez: "megalodon" wrz 1. 2019
Przecież na cdkeys jest za 15zł. Kto to plusuje?
Tarec01/09/2019 13:35

Przecież na cdkeys jest za 15zł. Kto to plusuje?


Bo ta gra warta o wiele więcej
Jak zawsze obszerne opisy, plusik
Pośredników nie lubię
Za bezpośrednią ofertę plus
Tarec01/09/2019 13:35

Przecież na cdkeys jest za 15zł. Kto to plusuje?


Jeśli kupujesz klucze z wątpliwych źródeł to lepiej żebyś po prostu scrackował tą grę niż kazał płacić deweloperowi za to że transakcja z kradzionej karty została cofnięta przez chargeback. Wolę dopłacić to 4zł do pewności że nikt nie ucierpiał przy moim zakupie.
crystal01/09/2019 22:09

W CDkeys taniej.https://www.pepper.pl/promocje/prey-steam-180484


Tak jak napisałem wyżej. Warto nadmienić że gra kupiona na CDkeys albo innym A2G może nagle przestać działać.
Zipp02/09/2019 03:34

Tak jak napisałem wyżej. Warto nadmienić że gra kupiona na CDkeys albo inn …Tak jak napisałem wyżej. Warto nadmienić że gra kupiona na CDkeys albo innym A2G może nagle przestać działać.


Ziomek jak można porównać CDkeys do A2G..... CDkeys to jest strona warta zaufania tam nie kluczy nie odsprzedają ludzie. Fajnie ze poczytałeś o G2A, A2G ale to nie to samo CDkeys. Więc nie pisz głupot i nie siej niepewności co do tej strony. A to że sie nie znasz na kupywaniu gier to i nie znasz źródeł które są pewne.
Edytowane przez: "Dejman" wrz 2. 2019
SebZak01/09/2019 23:50

Pośredników nie lubięZa bezpośrednią ofertę plus


To musisz napisać do Arkane Studios bo Steam to właśnie pośredniczy chyba że kupisz produkcje Valve to wtedy nie.
świetna gra i świetne zakończenie.
Edytowane przez: "drathir" wrz 2. 2019
drathir02/09/2019 11:37

świetna gra i świetne zakończenie.


Opowiedz mi o tym w sumie, bo przy premierze oceny były dość przeciętne i generalnie narzekanie straszne na to, że to już nie jest stary PREY . No i cena dość szybko spadała. Serio warto ograć? Czym gra się sprzedaje jako taka?
drathir02/09/2019 11:37

świetna gra i świetne zakończenie.


Wielkie dzięki za spoiler
Zipp02/09/2019 03:31

Jeśli kupujesz klucze z wątpliwych źródeł to lepiej żebyś po prostu scrack …Jeśli kupujesz klucze z wątpliwych źródeł to lepiej żebyś po prostu scrackował tą grę niż kazał płacić deweloperowi za to że transakcja z kradzionej karty została cofnięta przez chargeback. Wolę dopłacić to 4zł do pewności że nikt nie ucierpiał przy moim zakupie.


Co za nawiedzone bzdury klucze przestające działać to niezauważalny ułamek i tylko jeśli kupujesz od sprzedawcy bez dobrej opinii.
Longier02/09/2019 11:46

Opowiedz mi o tym w sumie, bo przy premierze oceny były dość przeciętne i g …Opowiedz mi o tym w sumie, bo przy premierze oceny były dość przeciętne i generalnie narzekanie straszne na to, że to już nie jest stary PREY . No i cena dość szybko spadała. Serio warto ograć? Czym gra się sprzedaje jako taka?O ile kojarzę to poprzednia wersja była o jakimś...indianinie? Jeśli tak to nie ma nic wspólnego z poprzednią wersją i studio/gra się od tego raczej odcina.

Dla mnie gra genialna - jako, że głównie eksploruję i muszę znaleźć wszystko zanim przejdę dalej (gra mi to umożliwia, aczkolwiek nie jest to obligatoryjne).
-Świetne mechaniki (choćby gloo gun, którym możesz budować rampy i "zamrażać" przeciwników, granaty konwertujące przedmioty w surowce i wiele, wiele innych)
-sposoby rozwiązywania zagadek...weź siłę na 3 aby odsunąć szafę, która zasłania wejście (albo znajdź pod sufitem szyb i przedostań się nim, albo zamień się w coś małego i przejdź szczeliną, albo rzuć szafką (siła 1) w szafkę (siła3) i ją odsuń, albo rzuć granatem i zamień blokadę w surowiec...albo - użyj jeszcze innego rozwiązania, związanego z rozwiniętymi skillami)
-fajnie skonstruowani przeciwnicy, którzy na początku są strasznie mocni (choć jest ich mało typów)
-fabuła - chyba ją bym postawił na pierwszym miejscu jeśli chodzi o plusy gry. Zresztą, pierwsze wow jak już uzyskasz swobodę ruchu w grze (nie będę spojlerował) - i zorientujesz się co się działo...a później jeszcze dalej zmiany fabuły. Jeśli lubisz/grałeś z przyjemnością w system shock 2 - polecam. Obejrzyj jakąś recenzję na necie. Dla mnie gra wybitna.
Edytowane przez: "drathir" wrz 2. 2019
drathir02/09/2019 11:59

O ile kojarzę to poprzednia wersja była o jakimś...indianinie? Jeśli tak to …O ile kojarzę to poprzednia wersja była o jakimś...indianinie? Jeśli tak to nie ma nic wspólnego z poprzednią wersją i studio/gra się od tego raczej odcina. Dla mnie gra genialna - jako, że głównie eksploruję i muszę znaleźć wszystko zanim przejdę dalej (gra mi to umożliwia, aczkolwiek nie jest to obligatoryjne). -Świetne mechaniki (choćby gloo gun, którym możesz budować rampy i "zamrażać" przeciwników, granaty konwertujące przedmioty w surowce i wiele, wiele innych)-sposoby rozwiązywania zagadek...weź siłę na 3 aby odsunąć szafę, która zasłania wejście (albo znajdź pod sufitem szyb i przedostań się nim, albo zamień się w coś małego i przejdź szczeliną, albo rzuć szafką (siła 1) w szafkę (siła3) i ją odsuń, albo rzuć granatem i zamień blokadę w surowiec...albo - użyj jeszcze innego rozwiązania, związanego z rozwiniętymi skillami) -fajnie skonstruowani przeciwnicy, którzy na początku są strasznie mocni (choć jest ich mało typów)-fabuła - chyba ją bym postawił na pierwszym miejscu jeśli chodzi o plusy gry. Zresztą, pierwsze wow jak już uzyskasz swobodę ruchu w grze (nie będę spojlerował) - i zorientujesz się co się działa...a później jeszcze dalej zmiany fabuły. Jeśli lubisz/grałeś z przyjemnością w system shock 2 - polecam. Obejrzyj jakąś recenzję na necie. Dla mnie gra wybitna.


Dzięki!
Zipp02/09/2019 03:34

Tak jak napisałem wyżej. Warto nadmienić że gra kupiona na CDkeys albo inn …Tak jak napisałem wyżej. Warto nadmienić że gra kupiona na CDkeys albo innym A2G może nagle przestać działać.


Zorientuj się czym jest CDKeys.
drathir02/09/2019 11:59

O ile kojarzę to poprzednia wersja była o jakimś...indianinie? Jeśli tak to …O ile kojarzę to poprzednia wersja była o jakimś...indianinie? Jeśli tak to nie ma nic wspólnego z poprzednią wersją i studio/gra się od tego raczej odcina. Dla mnie gra genialna - jako, że głównie eksploruję i muszę znaleźć wszystko zanim przejdę dalej (gra mi to umożliwia, aczkolwiek nie jest to obligatoryjne). -Świetne mechaniki (choćby gloo gun, którym możesz budować rampy i "zamrażać" przeciwników, granaty konwertujące przedmioty w surowce i wiele, wiele innych)-sposoby rozwiązywania zagadek...weź siłę na 3 aby odsunąć szafę, która zasłania wejście (albo znajdź pod sufitem szyb i przedostań się nim, albo zamień się w coś małego i przejdź szczeliną, albo rzuć szafką (siła 1) w szafkę (siła3) i ją odsuń, albo rzuć granatem i zamień blokadę w surowiec...albo - użyj jeszcze innego rozwiązania, związanego z rozwiniętymi skillami) -fajnie skonstruowani przeciwnicy, którzy na początku są strasznie mocni (choć jest ich mało typów)-fabuła - chyba ją bym postawił na pierwszym miejscu jeśli chodzi o plusy gry. Zresztą, pierwsze wow jak już uzyskasz swobodę ruchu w grze (nie będę spojlerował) - i zorientujesz się co się działo...a później jeszcze dalej zmiany fabuły. Jeśli lubisz/grałeś z przyjemnością w system shock 2 - polecam. Obejrzyj jakąś recenzję na necie. Dla mnie gra wybitna.


Zagraj w dodatek mooncrash. Wg mnie bije podstawkę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst