Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo - proste warunki do spełnienia.
56°Zakończono

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo - proste warunki do spełnienia.

17
lip 11. 2015
Bank Inteligo organizuje promocyjną akcję otwierania rachunków.

Nagradza nowych klientów premią 100zł (a polecającym na osłodę daje 50zł) .

Warunkiem otrzymania premii jest spełnienie warunków regulaminu i zasad obecnej edycji programu. Są dość proste do spełnienia i polegają głównie na wykonaniu płatności otrzymaną kartą deberową i telefonem komórkowym. Szczegóły na stronach banku.

Trzeba też przy rejestracji zaakceptować zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych do celów marketingowych oraz podać kod promocyjny otrzymany od osoby polecającej

17 Komentarzy

Autor

"Nie zamieścił się" kod polecający więc podaję ponowne
Edytowane przez Moderatora: "reflink" lip 11. 2015

admin

@szuwar32 Prosimy o zapoznanie się pepper.pl/pri…icy
w szczególności: Nie dla autopromocji i marketingu

Autor

Hmm... a co złego jest w tym że podam swój kod promocyjny (usunięto)? I tak jakiś kod musi być podany przy zakładaniu konta. Pachnie mi to jakimś zakłamaniem.
Edytowane przez Moderatora: "Niezgodność z regulaminem" lip 11. 2015

Pepper

@szuwar32 To ostatnie upomnienie.

Autor

Nie rozumiem? Że podaję ludziom informacje o spsobie zarobku i kod który mają podać?
Przecież mogą podać dowolny jeśli znają np. mój (usunięto)
Czy boli admina to że ktoś (czyt. ja ) zarobi sobie przy okazji 50zł? Ja tylko umożliwiam chętnym zarobienie 100zł dzieląc się z nimi informacją.
Jeśli regulamin tego zabrania to... może warto zmienić regulamin bo Pepper powinien służyć wszystkim!
Edytowane przez Moderatora: "Ten sam." lip 12. 2015

Autor

Cytat z regulaminu: "Nie dla autopromocji i marketingu
Każda próba autopromocji oraz rekomendacji przy czerpaniu z tego tytułu korzyści spotka się z naszą dezaprobatą. Podstawą naszego działania są uczciwe porady od osób, które robią to bezinteresownie. Złamanie tego postanowienia jest równoznaczne z zablokowaniem dostępu do naszego serwisu."

Teraz drodzy czytelnicy Peppera odpowiedzcie sobie prosze na pytanie ile z ofert zamieszczanych na stronie to "uczciwe porady od osób, które robią to bezinteresownie"?!

Ha! No właśnie...

@szuwar32 Tylko zobacz ,ze 90% ofert jest wstawianych bez reflinku. Czyli z żadną korzyścią dla osoby która zamieszcza promocję. Jak ktoś wstawi ofertę z reflinkiem prawie od razu jak się admin o tym dowie link jest podmieniany na czysty.

@szuwar32, stwórz własną stronę, opłacaj hosting, zapewnij treści które przyciągną czytelników. Możesz wtedy pisać co Ci się tylko podoba. Ale jeśli korzystasz z czyjejś pracy to proszę podporządkuj się regulaminowi.

Nie dla Januszy biznesu takich jak TY!

@Quaard: Do uzyskania korzyści wcale nie jest potrzebny reflink. Już samo promowanie stron i sklepów organizujących często "promocje przez małe p" to czysty marketing.

@akro: Treści to zapewniają wzajemnie sobie sami czytelnicy. A co do regulaminu to sam w nim sprawdź czy nie ma tam zakazu obrażania innych...

@ wszyscy:

Tak jak juz wcześniej pisałem regulamin Peppera nie przystaje do rzeczywistości. Zabranianie podawania kodów polecających w przypadku tej promocji czyni informację niepełną i nieprzydatną.
Konto jak było wiadomo mam już zbanowane. Regulaminu admin zmienić nie chce, więc może warto idąc za słowami akro stworzyć własną stronę itd...

Pozdrawiam wszystkich to czytających.


Nie ma reflinków i koniec. Jestem za, cyganom zebrzącym dziękujemy.

Nie ma reflinków na Pepper? Proszę Was - cały Pepper jedzie na reflinkach i na tym zarabia dlatego tak boli adminów to że coś tu się reflinkuje. Zgadzam się z szuwarem że w przypadku Inteligo info bez kodu polecającego nic nie wnosi i admin robi burze o nic - to niech doklei swój kod polecający i bedzie gites.

@damian.damian Dzięki za wsparcie w walce z zakłamaniem! Ciśnie się na usta opowieść o psu ogrodnika ale cóż... takie to polskie niestety.


Edytowane przez Moderatora: "." lip 13. 2015

Pepper

@szuwar32 Już kiedyś na ten temat pisałem - jeśli pozwalalibyśmy na reflinki, ze strony zrobiłby się serwis ogłoszeniowy wszystkich którzy chcą 'ugryźć' kawałek tortu zarobków z poleceń banków - dlatego jasno i wyraźnie jest napisane, że jest to zabronione i koniec. Nikogo ten fakt "nie boli", ani nie jest 'to takie polskie', taka zasada panuje na wszystkich naszych serwisach zagranicznych i nie zostanie to zmienione.

@damian.damian Nie bierzemy udziału w żadnych programach partnerskich banków czy sklepów. Jeśli widzisz gdzieś reflinka, możesz nas poinformować - zostanie on usunięty.

Informacja np. w tym wypadku nie jest niepełna. Jeśli komuś zależy, proste hasło "kod polecający PKO" znajdzie w Googlach, nie problem też poprosić o kod znajomego.

@Kaban udajesz, że nie wiesz o tym, że jesteście podpięci pod programy partnerskie (czyt. reflinki) czy jesteś .... ? Już średnio rozgarnięte osoby wiedzą, że 70% ofert u Was przechodzi przez PP ale Ty/Wy nie wiecie. Żal, że nie umiecie o tym mówić głośno - to normalne, że tego typu serwisy zarabiają na prowizjach ale nie kojarzę aby wypierały się one tego jak Wy. Z czego żyjecie? Robisz to bezinteresownie?

Pepper

@damian.damian Widzę, że rozumiesz to co napisałem jak Ci wygodniej. Nigdzie nie napisałem, że nie jesteśmy podpięci pod żaden system afiliacyjny, ale że nie działamy w programach partnerskich z żadnymi bankami, sklepami itp. dzięki czemu nie jest to tablica ogłoszeniowa jak dzisiejsze blogi bankowe "kto da więcej". Sami z tego nie korzystamy, jednocześnie nie pozwalamy na to także użytkownikom. Myślę, że tyle w temacie.

@Kaban cyt. "Nie bierzemy udziału w żadnych programach partnerskich banków czy sklepów" - a czym jest program afiliacyjny? Cześć programów nawet się nazywa partnerskimi, często też tak określają to sklepy.


Zresztą nie ważne - wiadomo że z czegoś trzeba żyć. Trzeb było podmienić kod szuwara na swój i dać sobie spokój. Oferta bez kodu jest do dupy a kod z google wiesz gdzie można sobie włożyć? Jaką masz pewność że jest ok?

(Usunięto) - numer do sprawdzonej osoby polecającej konto Inteligo.
Wystarczy wejść na strone maminteligo.pl.
Wypełnić formularz i w polu kod promocyjny podać (usunięto). Następnie należy wydać do 30 dni od podpisania umowy min 200 zł karta debetową i min 10 zł za pomocą blika i czekać na 100 zł od inteligo :). informacje o bliku tutaj: inteligo.pl/.../blik-w-aplikacji-mobilnej-iko
Edytowane przez Moderatora: "Niezgodnosc z regulaminem. Kolejnym razem Twoje konto zostanie zablokowane." sie 2. 2015
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy