Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
[Pre-order] MotoGP 21 (Nintendo Switch - CDKeys)
391°

[Pre-order] MotoGP 21 (Nintendo Switch - CDKeys)

141,39zł217,59zł-35%CDkeys Okazje
391°
[Pre-order] MotoGP 21 (Nintendo Switch - CDKeys)
kwi 13. 2021
Dobra cena

Trzy główne powody, dla których warto zagrać w MotoGP 21

  • Zajmij miejsce na starcie i przygotuj się na najbardziej realistyczną i wciągającą grę wideo MotoGP ™ w historii.
  • Przeżyj pełnię sezonu 2021 w klasach MotoGP ™, Moto2 ™, Moto3 ™.
  • Przejmij pełną kontrolę nad swoją karierą menedżerską: dołączenie do oficjalnego zespołu lub stworzenie zupełnie nowego zależy od Ciebie.

O MotoGP 21

  • Zajmij miejsce na starcie i przygotuj się na najbardziej realistyczną i wciągającą grę wideo MotoGP ™ w historii.
  • BARDZO NAJLEPSZE W MotoGP ™ - Przeżyj pełnię sezonu 2021 w klasach MotoGP ™, Moto2 ™, Moto3 ™. Przeżyj najbardziej autentyczne i wciągające wrażenia z wyścigów na dwóch kołach z ponad 120 oficjalnymi kierowcami, ponad 20 torami oraz nowymi i ulepszonymi funkcjami zapewniającymi niespotykany dotąd poziom realizmu. I po raz pierwszy kara za długie okrążenie. Przeżyj ponownie historię MotoGP ™ z ponad 40 historycznymi motocyklistami i ich kultowymi motocyklami.
  • ZAPLANUJ SWOJĄ GRĘ - Przejmij pełną kontrolę nad swoją karierą menedżerską: dołączenie do oficjalnego zespołu lub stworzenie zupełnie nowego zależy od Ciebie. Następnie wybierz swój personel: zespół profesjonalistów będzie Ci pomagał przez cały sezon i Twoją karierę, pomagając w podejmowaniu kluczowych decyzji, takich jak wybór najlepszego kontraktu i rozwój Twojego roweru. A kiedy już osiągniesz najwyższe poziomy, zbuduj swój własny Junior Team, zajmujący się każdym aspektem.
  • KAŻDY SZCZEGÓŁ POD KONTROLĄ - Kiedy możesz kontrolować i zarządzać każdym aspektem wyścigu, każda decyzja ma znaczenie. Kontroluj poziom paliwa, temperaturę hamulców i zużycie opon. Podejmuj kluczowe decyzje w oparciu o styl jazdy i warunki wyścigu.
  • ZWYCIĘSTWO W STYLU - Niezależnie od tego, jak jeździsz, czy wyglądasz, styl ma kluczowe znaczenie w MotoGP ™ 21. Pokaż im, kim naprawdę jesteś! Dostosuj kask, kombinezon, naklejki, numer wyścigowy i barwę za pomocą 5 niesamowitych edytorów graficznych!
  • I zaimponuj wszystkim swoim stylem jazdy! Ponadto nasz rewolucyjny system neuronowej sztucznej inteligencji oparty na uczeniu maszynowym powraca ze znacznymi ulepszeniami: przygotuj się na odkrycie nowych twarzy A.N.N.A. w najbardziej ekscytujących wyścigach wszechczasów!
  • Przenieś zabawę na zupełnie nowy poziom, rzucając wyzwanie znajomym online lub twórz własne wydarzenia w trybie Race Director, ciesząc się płynnym i wolnym od lagów doświadczeniem dzięki naszym dedykowanym serwerom.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz