Niestety, ta okazja już wygasła
Pre-order Ghostrunner Xbox One (MS Brazylia R$89,10)
412° Zakończono

Pre-order Ghostrunner Xbox One (MS Brazylia R$89,10)

61,07złMicrosoft Okazje
22
412° Zakończono
Pre-order Ghostrunner Xbox One (MS Brazylia R$89,10)
paź 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Świetna cena za Ghostrunner w brazylijskim MS Store u nas 111,60zł . Należy kupić kartę podarunkową 100R$ za 18.41 USD ( 73.77 PLN jeśli płacimy w PLN). Po zakupach na koncie zostaje nam 10,9 R$ 7,47zł do wydania na inne tytuły.

Przykładowa instrukcja jak robić zakupy w Brazylii (nie trzeba VPN)

pepper.pl/pro…722Ghostrunner to ekstremalny horror FPP pełen błyskawicznej akcji, osadzony w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. Wejdź na Wieżę Dharmy, ostatnie schronienie ludzkości, które pozostało po kataklizmie kończącym świat. Znajdź swoją drogę na szczyt, zmierz się z tyrańskim Klucznikiem i zemścij się.
Ulice tego miasta wież są pełne przemocy. Klucznik Mara rządzi żelazną pięścią i nie szanuje ludzkiego życia.
Zasoby wyczerpują się, a silniejsze jednostki wykorzystują słabsze. Niedługo chaos zawładnie nad resztkami porządku. Nadchodzi ostatnie decydujące starcie. To ostateczna próba, aby naprawić wszystko, zanim ludzkość znajdzie się na skraju wymarcia.
Ponieważ jesteś najbardziej zaawansowanym wojownikiem miecza, jakiego kiedykolwiek stworzono, zawsze ktoś ma nad Tobą przewagę liczebną, ale nigdy nie jakościową. Tnij swoich wrogów monomolekularną kataną, unikaj pocisków dzięki nadludzkiemu refleksowi i stosuj różnorodne specjalistyczne techniki, aby zwyciężyć.
Mechanika typu "jedno trafienie, jedno zabójstwo" sprawia, że walka toczy się szybko i intensywnie. Wykorzystaj swoją wyjątkową mobilność (i częste punkty kontrolne!), aby bez strachu zaangażować się w niekończący się taniec ze śmiercią.
Ghostrunner zapewnia wyjątkowe wrażenia dla jednego gracza: szybką, brutalną walkę i oryginalną scenerię, która łączy science fiction z postapokaliptycznymi motywami. Opowiada o świecie, który już się skończył, i jego mieszkańcach walczących o przetrwanie
Zamów grę w przedsprzedaży już teraz, aby otrzymać 2 ekskluzywne miecze katana i 10% ZNIŻKI na najgorętszą grę roku.

311553.jpg
Video z Dema:Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
22 Komentarze
Prześlij Komentarz