501°
Zakończono
Prawo Ulicy i Detektyw (pierwsze Sezony) za darmo @ HBO GO
Prawo Ulicy i Detektyw (pierwsze Sezony) za darmo @ HBO GO
RozrywkaOkazje HBO GO

Prawo Ulicy i Detektyw (pierwsze Sezony) za darmo @ HBO GO

Pepper adm

Na platformie HBO GO możemy za darmo obejrzeć pierwsze sezony seriali Prawo Ulicy (The Wire) i Detektyw (True Detective).

Do obejrzenia przez aplikację na TV lub przeglądarkę.
Nie musimy posiadać wykupionego abonamentu.

8 Komentarzy

Silverlight dziękuje ale mogą się walić aplikacji na XBO nie posiadają ich stare hasło HBO to nie telewizja to HBO mogą sobie podetrzeć cztery litery ... antyweb.pl/hbo…ie/ są tak zacofani jak cały nasz VOD w internecie Polski ... co do samej oferty i promocji to nic nie mam dlatego ani daje minusa ale ja nie skorzystam

True Detective jest wart obejrzenia, ale tylko pierwszy sezon, więc dokładnie to, co HBO tutaj udostępnia. Chętnie sobie odświeżę. Dzięki

Natomiast The Wire, jak najbardziej polecam - wszystkie 5 sezonów. Serial jest po prostu świetny! Gdyby komuś było mało, to ze stajni HBO polecam również Oz.

IzydorCze 27.

True Detective jest wart obejrzenia, ale tylko pierwszy sezon, więc dokładnie to, co HBO tutaj udostępnia. Chętnie sobie odświeżę. Dzięki Natomiast The Wire, jak najbardziej polecam - wszystkie 5 sezonów. Serial jest po prostu świetny! Gdyby komuś było mało, to ze stajni HBO polecam również Oz.

​Zgadzam się, pierwszy sezon super, drugi taki sobie. Więc jak ktoś chce obejrzeć dobry serial to fajna okazja.

THE WIRE - Mega serial polecam sezon drugi ze względu na Polskie klimaty

te tłumaczenia tytułów

"THE WIRE" - "Prawo ulicy"

Przykro patrzeć jak jakie nieuki się tym zajmują

AutorPepper adm

Windwalker.WindwalkerCze 27.

te tłumaczenia tytułów "THE WIRE" - "Prawo ulicy" Przykro patrzeć jak jakie nieuki się tym zajmują


Są jeszcze lepsze przykłądy takich tłumaczeń

dokładnie brak apki na Xbox one to porażka! Pytałem na infolinii i chyba nie przewidują dla PL. Korzystam i tak z hbo go ze względu na Grę o Tron. Nawiasem mówiąc dla mnie, to jednakNetflix rządzi
Biff.BillCze 27.

Silverlight dziękuje ale mogą się walić aplikacji na XBO nie posiadają ich stare hasło HBO to nie telewizja to HBO mogą sobie podetrzeć cztery litery ... http://antyweb.pl/hbo-go-trafia-na-xbox-one-ale-nie-w-polsce-oczywiscie/ są tak zacofani jak cały nasz VOD w internecie Polski ... co do samej oferty i promocji to nic nie mam dlatego ani daje minusa ale ja nie skorzystamEmanoCze 27.

THE WIRE - Mega serial polecam sezon drugi ze względu na Polskie klimatyTo mówisz, że serial "Drut" lepiej by się przyjął?
filmweb.pl/new…124

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst