Prawdziwe raty 10x0% (także na używane artykuły!) @ Allegro/PayU
434°Zakończono

Prawdziwe raty 10x0% (także na używane artykuły!) @ Allegro/PayU

Pepper 26
gru 9. 2015gru 9. 2015
Aktualizacja 2
Akcja 10x0% przedłużona została do 23 grudnia. Może Allegro z PayU zdecyduje się na zostawienie jej na stałe ?
To już kolejna edycja darmowych rat na zakupy w serwisie Allegro! Tym razem z darmowych rat 10x0% skorzystać możemy w dniach 12-25 listopada. 12 listopada - 9 grudnia.

12717.jpg
Co istotne, z rat skorzystać możemy u DOWOLNEGO sprzedawcy, nie tylko w przypadku zakupu ze sklepów, na nowy jak i używany towar!

Kwota pożyczki musi mieścić się w przedziale 300-20000zł i może się na nią składać kilka przedmiotów.

Przy poprzedniej edycji sam kupiłem trochę sprzętu i faktycznie - nie ma żadnych ukrytych opłat.
Aktualizacja 1
Allegro przedłużyło akcję z darmowymi ratami do 9 grudnia!

26 Komentarzy

można to wziać aby podbić rating przed kredytem hipotecznym?

MikaeruLis 12. 2015

można to wziać aby podbić rating przed kredytem hipotecznym?Z tego co sie orientuje ta forma ratalna nie podbije ratingu

@Kaban mogą byc tez przedmioty wylicytowane czy tylko kup teraz

ElementsOneLis 12. 2015

Z tego co sie orientuje ta forma ratalna nie podbije ratinguCo to znaczy ta forma?

Autor Pepper

karolzoLis 12. 2015

@Kaban mogą byc tez przedmioty wylicytowane czy tylko kup terazNie możesz skorzystać z rat PayU, jeśli za zakupione przedmioty chcesz zapłacić przy odbiorze. Raty PayU nie są dostępne w ofertach wystawionych w formacie licytacji i w ofertach wystawionych na kontach Junior.

ale zawsze będziesz miał jakąś historie kredytowa

@ElementsOne A nie wiesz jakie podbijają? Albo gdzie szukać rzetelnych inf. na ten temat?

@ElementsOne podłączę się do pytania. Szukam sposobu na zwiększenie zdolności kredytowej ale nie pod kredyt hipoteczny. Oczywiście wzrost zarobków pomijam :P Nigdy nie brałem kredytu i zastanawiam się nad taką formą za pomocą rat allegro.

Hemus90Lis 12. 2015

@ElementsOne A nie wiesz jakie podbijają? Albo gdzie szukać rzetelnych inf. na ten temat?SpidesLis 12. 2015

@ElementsOne podłączę się do pytania. Szukam sposobu na zwiększenie zdolności kredytowej ale nie pod kredyt hipoteczny. Oczywiście wzrost zarobków pomijam :P Nigdy nie brałem kredytu i zastanawiam się nad taką formą za pomocą rat allegro.

Z tego co mi wiadomo, ale nie jestem w tej kwestii specjalistą, jest to "kredyt zerowy" czy coś w tym rodzaju i Alior który udziela pożyczki nie wysyła do BIK-u żadnych informacji po spłacie kredytu.

forum-kredytowe.pl/f14…tml - jedni mówia że nie inni że tak

Z doświadczenia, jeden kredyt 0% spłaciłem, drugi spłacam - chciałem wziąć gotówke z banku to dowiedziałem sie że w BIK-u mam czystą historie, a w zasadzie wziąłem na raty własnie po to żeby zbudować sobie historie

Dzięki za odpowiedź ! Chyba skorzystam bo nic nie tracę.. ale wiem przynajmniej na czym stoję.

ElementsOneLis 12. 2015

Z tego co mi wiadomo, ale nie jestem w tej kwestii specjalistą, jest to "kredyt zerowy" czy coś w tym rodzaju i Alior który udziela pożyczki nie wysyła do BIK-u żadnych informacji po spłacie kredytu.http://www.forum-kredytowe.pl/f148/alior-raty-wpis-do-biku-78942.html - jedni mówia że nie inni że takZ doświadczenia, jeden kredyt 0% spłaciłem, drugi spłacam - chciałem wziąć gotówke z banku to dowiedziałem sie że w BIK-u mam czystą historie, a w zasadzie wziąłem na raty własnie po to żeby zbudować sobie historieNieprawda, kredyty z allegro widnieją w BIKu. Nie wiem czy wszystkie, ale ja swój musiałem spłacić żeby nie mieć żadnych zobowiązań przed wzięciem kredytu hipotecznego. A raport sam pobierałem (ponad 30zł koszt) z systemu banku.

PasioLis 12. 2015

Nieprawda, kredyty z allegro widnieją w BIKu. Nie wiem czy wszystkie, ale ja swój musiałem spłacić żeby nie mieć żadnych zobowiązań przed wzięciem kredytu hipotecznego. A raport sam pobierałem (ponad 30zł koszt) z systemu banku.Mówie tylko jakie miałem doświadczenie , a korzystałeś z promocji 0% czy normalny kredyt z opłatami ? i jaki bank udzielał Alior czy Mbank ? , ja brałem na promocji 0% a kredytu udzielał Alior i nie mam nic zapisane

@ElementsOne kolejna informacja dla mnie. U mnie mbank udziela kredytu więc jest szansa Wziąłem kredyt za nieco ponad 300 zł żeby tylko był MAm info z innego źródła dla tych którzy chcą sobie zbudować rating. Nie warto spłacać kredytu od razu całości, kredyt spłacony z góry na pewno się nie liczy. Ważne jest terminowe spłacanie rat a spłata z góry według bankowców nie jest ta traktowana

@Pasio jeśli może odpowiedz czy korzystałem z promocji 0% i w jakim banku

czy jest sposób na to by dostać kredy ratalny gdy nie mam dochodów w Polsce, tylko zagranica ?

Autor Pepper

sammaelLis 13. 2015

czy jest sposób na to by dostać kredy ratalny gdy nie mam dochodów w Polsce, tylko zagranica ?


Raczej tak - bo oświadczasz o zarobkach.

KabanLis 13. 2015

Raczej tak - bo oświadczasz o zarobkach.Problem w tym iż trzeba podać dane pracodawcy, okres zatrudnienia kontakt a ja tego nie mam niestety. 3 lata temu wziąłem sprzęt na raty przez payU bez żadnych problemów (nie było takiego wymogu), a teraz dupa

Dla zainteresowanych: BIK jest sprawdzany. Składając wniosek dostałem SMSem Alert z BIK, że się Alior o mnie pyta.
19645-KWxKz.jpg
Ale na generowanym dziś raporcie BIK (mam u nich w portalu roczne konto i generuję co miesiąc) kredytu jeszcze nie ma. Nie mam natomiast wątpliwości, że się pojawi. Jeśli więc ktoś chce budować sobie historię w BIK to raty 0% są najtańszym pomysłem. Ja bym wziął jeszcze jakąś bezpłatną kartę kredytową. Np. z tabletem od Citi :-)

Mały offtop się robi, ale jest to portal społecznościowy więc podzielę się informacjami jakie mam. Najtaniej i najłatwiej (jeżeli nie ma się sklerozy) wychodzi karta kredytowa. Większość banków wyrabia ja bez żadnych opłat i kosztów. Teraz na święta jest jeszcze kredyt 0% i 0 prowizji w Getin Banku. Maksymalnie 2000 zł na 12 miesięcy (0% niezależnie od WIBORu). Nikogo nie reklamuje, po prostu szukam kredytu i tyle się dowiedziałem.

Orientuje się ktoś ile razy można wziąć rzeczy na taki kredyt 0%? Czy kupując coś dzisiaj, otrzymując ten kredyt, mogę np. za tydzień kupić rzeczy również na raty 0%, czy jest gdzies w regulaminie zapis że "1 kredyt dla 1 uzytkownika"?

Autor Pepper

@krycha00 Nie przypominam sobie żadnego ograniczenia w ilości wziętych kredytów - tylko kwota chyba może się wahać w widełkach 300-20000zł. Najlepiej będzie wysłać pytanie do Allegro/PayU w tej sprawie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst