Niestety, ta okazja już wygasła
Pralko-suszarka Hoover (HDPD4149AMBC/1-S), p:14kg/s:9kg, Inwerter, 1400obr., Klasa A. Mall.pl
314° Zakończono

Pralko-suszarka Hoover (HDPD4149AMBC/1-S), p:14kg/s:9kg, Inwerter, 1400obr., Klasa A. Mall.pl

2.878zł3.387zł-15% Darmowa dostawa DarmowaMall.pl Okazje
26
lis 6. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam ponownie.
Przytaszczyłem dla Was giganta, którego bym przywłaszczył, gdyby nie to, że kupiłem oddzielnie pralkę (LG) i suszarkę (Hoovera), na pewno zdecydowałbym się na takiego woła. Robię spore prania, dużo suszenia, a Pralko-suszarka w miarę przyzwoitej cenie jest zwyczajnie mało wydajna na moje wymagania.
Przed Wami pralko-suszarka o pojemności 14kg prania, 9kg suszenia. Szukałem kodu na zbicie ceny (kupiłem suszarkę przecenioną, którą jeszcze zbiłem kodem i 10kg kupiłem za 1400 z groszami), niestety nie udało się, choć cena jest i tak genialna czas na suche dane, choć podkreślę, że mistrzem oszczędności nie jest

Parametry techniczne
Klasa energetyczna A
Zużycie wody 155 l
Zużycie energii 9.44 kWh
Ładowność 14 kg
Max. wsad suszenia 9 kg
Max. prędkość wirowania 1400
Wyświetlacz tak
Opóźniony start tak
Zabezpieczenie przed dziećmi tak
Zdejmowany blat nie
Silnik inwerterowy tak
Sygnał po praniu tak
Aqua stop tak
Ważenie automatyczne tak
Otwieranie drzwi w lewo
Kolor biały
Poziom hałasu podczas prania 53 dB
Poziom hałasu podczas wirowani 81 dB
Poziom hałasu podczas suszenia 57 dB
Ilość programów 16
Pranie parowe tak
Program przeciwalergiczny nie
Program oszczędzania energii tak
Program do wełny tak
Program delikatny tak
Program łatwe prasowanie tak
Program odplamiania nie
Program szybki tak
Funkcja oczyszczania nie
Wysokość (cm) 85 cm
Szerokość (cm) 59.5 cm
Głębokość (cm) 67 cm
Smart - połączenie Wifi + bluetooth, sterowanie przez aplikację
317914.jpgDozowanie detergentu Automatyczne (care dose)

Silnik Eco Power Inverter
Nowa seria pralek Hoover jest wyposażona w silniki nowej generacji BPM Eco Power Inverter, najtrwalszy i najmocniejszy silnik z kołem pasowym na rynku. Silnik bezszczotkowy działa tylko z magnesami trwałymi, jest czterokrotnie trwalszy, redukuje wibracje i tarcie, przedłuża żywotność urządzenia i gwarantuje doskonałe rezultaty przez dłuższy czas.

Cykle pielęgnacyjne
Automatyczna pralka Hoover oferuje 6 specjalnych cykli prania. Auto Care – automatycznie dostosowuje proces prania All in One to szybkie pranie z dużą starannością. 3 programy szybkiego prania zapewnia efektywne pranie bez marnotrawstwa. Pralka oferuje również delikatną pielęgnację delikatnych ubrań i wełny.

WiFi + Połączenie Bluetooth

Możliwość bezdotykowego połączenia z Wi-Fi i sterowania pralką poprzez aplikację hOn z szerokim wachlarzem dodatkowych informacji i funkcji. Sprawdź zdalnie stan pralki, uzyskaj dane dotyczące zużycia, dane dotyczące konserwacji, wskazówki i nie tylko.

Aplikacja hOn
Zrób zdjęcie swojego ubrania, zeskanuj metkę wszytą wewnątrz ubrania i możesz ją bez obaw wyciąć, aby nie przeszkadzała Ci podczas noszenia. Aplikacja hOn zbiera i przechowuje wszystkie instrukcje dotyczące prania Twoich ubrań i na tej podstawie sugeruje właściwy cykl.

Certyfikowany program do suszenia wełny
Z pewnością docenisz certyfikowany i delikatny cykl Woolmark Apparel Care przeznaczony do suszenia wełny. Dba o odzież wełnianą nie uszkadzając włókien, zapobiega zużyciu, zmniejsza tarcie odzieży i dokładnie kontroluje temperaturę suszenia.

3 poziomy automatycznego suszenia
Pralko-suszarka H-WASH 500 posiada 3 poziomy suszenia: Ekstra suche do rzeczy, które można przechowywać bezpośrednio w szafie lub ubrać, Do prasowania – rzeczy o umiarkowanej wilgotności, które są łatwiejsze do prasowania oraz Do szafy – do zawieszenia ubrań na wieszaku.
Sama suszarka Hoovera ma ich 4: do prasowania, na wieszak, do szafy, ekstra suche.

Funkcja pary
Pralka jest wyposażona w funkcję parową do odświeżania prania, jego dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów. Funkcja pary rozprasza parę wewnątrz bębna, rozluźnia włókna w praniu i pomaga usunąć brud i plamy. Ponadto para wodna znacznie ułatwia prasowanie ubrań, a niektóre tkaniny w ogóle go nie potrzebują, dzięki czemu masz więcej czasu na robienie rzeczy, które naprawdę lubisz.

Alexa i Google Assistant
Pralką można sterować głosowo za pomocą asystentów głosowych inteligentnego domu Amazon Alexa i Asystent Google. Sterowanie głosowe jest dostępne w języku angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i rosyjskim. Wejdź całkowicie w 21. wiek z nową pralką Hoover.

Kg Mode Plus
Nowa pralko-suszarka Hoover H-WASH 500 dzięki swojemu nowoczesnemu silnikowi jest delikatniejsza, dostosowuje pranie do aktualnego obciążenia, zapewnia najlepsze rezultaty i o 60% wyższą wydajność.

Intuicyjny ekran dotykowy
Panel sterowania wyposażony jest w intuicyjny, sześciocyfrowy, dotykowy wyświetlacz, dzięki czemu po prostu wybierasz program i funkcję w pełni odpowiadające potrzebom Twojego prania.
Aktualizacje społecznościowe
Mall.pl OkazjeMall.pl kody rabatowe
Najlepsze komentarze
26 Komentarzy
Prześlij Komentarz