Niestety, ta okazja już wygasła
Poznań, Jawornicka, stacja Watis PB 4,84 ON 4,86
302° Zakończono

Poznań, Jawornicka, stacja Watis PB 4,84 ON 4,86

4,84zł
17
wrz 9.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Szponix09/09/2019 21:07

Plus za zdjęcie! Wygląda jakby robione z helikoptera xDMusiałem wejść na drzewo ponieważ zasłania mi wysoki płot
17 Komentarzy
Plus za zdjęcie! Wygląda jakby robione z helikoptera xD
Szponix09/09/2019 21:07

Plus za zdjęcie! Wygląda jakby robione z helikoptera xDMusiałem wejść na drzewo ponieważ zasłania mi wysoki płot
Zdjęcie zrobione z kosmosu
Cena spoko. Diesla z tej sieci nie polecam
Nie polecam tej stacji... paliwo najgorszej półki. Kierowców z wrażliwymi wtryskami i dpf-em zapraszam na shell lub lotos
Yyy, a gdzie na Jawornickiej w Poznaniu jest Watis? Jakoś nie kojarzę. Tam gdzie kiedyś była Neste A24/Shell?
Edytowane przez: "speedy9" wrz 9.
W weekend tankowałem za 4,74 bezołowiową na Intermarche ul. Umultowska
speedy909/09/2019 21:37

Yyy, a gdzie na Jawornickiej w Poznaniu jest Watis? Jakoś nie kojarzę. Tam …Yyy, a gdzie na Jawornickiej w Poznaniu jest Watis? Jakoś nie kojarzę. Tam gdzie kiedyś była Neste A24/Shell?


Dokladnie
Ja tam bym bał się tam tankować
Ludzie!!!
2809617-QNmYa.jpg
zamiast wrzucać tutaj takie regionalne oferty lepiej zacznijcie korzystać z fuelio wtedy wszyscy będą mieli korzyść.
Edytowane przez: "MinarcBchlo" wrz 10.
On 4.86 to na niektórych stacjach to standard, wystarczy się dogadać ze stacja, że będziemy dużo tego kupować i mamy minus 20 gr.
Bez szału jak na Poznań. Średnia cena to 4,9
Kiedyś na stacji z tym logo zatankowałem LPG weszło 4,5 litra więcej a zrobiłem 40 km mniej niż zawsze.
krzysiu0199209/09/2019 21:30

Nie polecam tej stacji... paliwo najgorszej półki. Kierowców z wrażliwymi w …Nie polecam tej stacji... paliwo najgorszej półki. Kierowców z wrażliwymi wtryskami i dpf-em zapraszam na shell lub lotos


Ale miałeś jakiś incydent? Czy tylko tak gadasz, bo jesteś jednym z tych kierowców, którzy "czują" że silnik gorzej chodzi po Orlenie, a po Shellu od razu 20 koni więcej?
defyer10/09/2019 22:53

Ale miałeś jakiś incydent? Czy tylko tak gadasz, bo jesteś jednym z tych ki …Ale miałeś jakiś incydent? Czy tylko tak gadasz, bo jesteś jednym z tych kierowców, którzy "czują" że silnik gorzej chodzi po Orlenie, a po Shellu od razu 20 koni więcej?


2813262-0cDzi.jpgTankuje na różnych stacjach, a pamiętam tą sytuację bo cena mnie skusiła i akurat nowa otwarta stacja. A na Shellu to nigdy nie miałem 20 koni więcej. Czwarty samochód na LPG i staram się tankować tam gdzie są zbiorniki w ziemi z doświadczenia polecam.
defyer10/09/2019 22:53

Ale miałeś jakiś incydent? Czy tylko tak gadasz, bo jesteś jednym z tych ki …Ale miałeś jakiś incydent? Czy tylko tak gadasz, bo jesteś jednym z tych kierowców, którzy "czują" że silnik gorzej chodzi po Orlenie, a po Shellu od razu 20 koni więcej?


Pierwszy przypadek miałem z silnikiem do łódki. Po wlaniu paliwa z tej stacji rozpuścił się filtr i uszczelki. Mówię Ok było po zimie. Wymieniłem to wszystko zalane znowu pod korek nie odpala i na drugi dzień to samo uszczelki szlak trafił i filtr. Od tego momentu zacząłem benzynę brać na shellu, który jest bardzo rygorystyczny pod względem jakości paliwa i wszystkich wskazań temp. I jakości. To są tylko moje słowa i nie masz na to gwarancji ale pogadaj z tymi co przywożą to paliwo. Drugi przypadek zajechany silnik w 2.0TDI CR, filtr zwalony jakąś smołą (czymś gęstym) i bak do płukania.... A kolega zajechał na tej stacji nowego forda transita. Od kiedy jeżdżę na inne stacje jest wszystko Ok. Orlen z opinii tez ma lipne paliwo, bo biorą co bądź bez sprawdzania.
krzysiu0199213/09/2019 07:11

Pierwszy przypadek miałem z silnikiem do łódki. Po wlaniu paliwa z tej st …Pierwszy przypadek miałem z silnikiem do łódki. Po wlaniu paliwa z tej stacji rozpuścił się filtr i uszczelki. Mówię Ok było po zimie. Wymieniłem to wszystko zalane znowu pod korek nie odpala i na drugi dzień to samo uszczelki szlak trafił i filtr. Od tego momentu zacząłem benzynę brać na shellu, który jest bardzo rygorystyczny pod względem jakości paliwa i wszystkich wskazań temp. I jakości. To są tylko moje słowa i nie masz na to gwarancji ale pogadaj z tymi co przywożą to paliwo. Drugi przypadek zajechany silnik w 2.0TDI CR, filtr zwalony jakąś smołą (czymś gęstym) i bak do płukania.... A kolega zajechał na tej stacji nowego forda transita. Od kiedy jeżdżę na inne stacje jest wszystko Ok. Orlen z opinii tez ma lipne paliwo, bo biorą co bądź bez sprawdzania.


No dobra, to mnie przekonuje. Ale właśnie dlatego pytam, bo tak jak mówisz Orlen niby ma lipne paliwo z opinii, a jednak tysiące ludzi tankuje codziennie i generalnie większość stacje bierze paliwo z Orlenu, ewentualnie Lotosu
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kasiokub. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst