Poznaj Visa Checkout i zyskaj 10 zł rabatu na PizzaPortal.pl!
1217°Zakończono

Poznaj Visa Checkout i zyskaj 10 zł rabatu na PizzaPortal.pl!

46
paź 5. 2017
Aktualizacja 1
Promocja przedłużona do 30 października.
Męczy Cię uciążliwe potwierdzanie płatności za Twoją Capriciosę? Nie lubisz za każdym razem wpisywać wszystkich danych karty, jeżeli jedyne o czym myślisz, to kiedy dojedzie Twój ulubiony burger? Mamy na to sposób.

Od dzisiaj z nową metodą płatności Visa Checkout zapłacisz za swoje zamówienie szybciej i... taniej. Przy okazji pierwszego zamówienia opłaconego przez Visa Checkout, otrzymasz od nas 10 zł rabatu!

Rabat 10 zł naliczany jest automatycznie przy pierwszej płatności przez Visa Checkout
na PizzaPortal.pl. Promocja trwa od 30.08 do 30.09.2017 lub do wyczerpania limitów.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

46 Komentarzy
Ach a już miałem wystawiać Wyprzedziłeś mnie :P
bez mwz?
MWZ 20 zł
laczy sie z cebula z groupona ?
@marion.fad4 Na 99% nie. Może gdybyś zamawiał z nadpłatą 20zł - ale raczej wątpię
Można zrobić zamówienie korzystając z refunder i dostać zwrot 45 zł plus zapłacić 10 zł mniej z visa checkout kartą mbanku, która daje zwrot 10 zł/10% zwrotu. Także przy zamówieniu za 55 zł (tak, aby spełnić minimum refundera po odjęciu 10 zł z visa checkout) można jeszcze zarobić na zamówieniu
A myślicie, że zadziała to z kodem dla nowych -15 zł przy zamówieniu za 40 ?
Edytowane przez: "shadowman7kd" sie 30. 2017
Właśnie, wykombinujcie, z czym to się da skutecznie połączyć, żeby jak najwięcej zyskać
shadowman7kdsie 30. 2017

A myślicie, że zadziała to z kodem dla nowych -15 zł przy zamówieniu za 40 …A myślicie, że zadziała to z kodem dla nowych -15 zł przy zamówieniu za 40 ?


Próbowałem dwukrotnie i za każdym razem dostawałem info, że problem z internetem. Ale Blikiem to już przeszło
dzareksie 30. 2017

Można zrobić zamówienie korzystając z refunder i dostać zwrot 45 zł plus za …Można zrobić zamówienie korzystając z refunder i dostać zwrot 45 zł plus zapłacić 10 zł mniej z visa checkout kartą mbanku, która daje zwrot 10 zł/10% zwrotu. Także przy zamówieniu za 55 zł (tak, aby spełnić minimum refundera po odjęciu 10 zł z visa checkout) można jeszcze zarobić na zamówieniu

Zwrot z refunfera 45zl? Coś więcej?
Jeśli używałem Visa Checkout w promocji RTV EURO AGD to rozumiem że teraz się nie da przycebulić?
Można połączyć z tym kodem dla nowych, ktoś próbował ? Bo to chyba z tego checkouta nie jest kod normalny tylko odejmuje 10zł po prostu, tak ?
Ralf177sie 30. 2017

Jeśli używałem Visa Checkout w promocji RTV EURO AGD to rozumiem że teraz s …Jeśli używałem Visa Checkout w promocji RTV EURO AGD to rozumiem że teraz się nie da przycebulić?mi się wydaje że to nic nie ma wspólnego z promocją RTV EURO AGD więc powinien wejść ci ten rabat.
Edytowane przez: "Nadeim" sie 30. 2017
Ralf177sie 30. 2017

Jeśli używałem Visa Checkout w promocji RTV EURO AGD to rozumiem że teraz s …Jeśli używałem Visa Checkout w promocji RTV EURO AGD to rozumiem że teraz się nie da przycebulić?

To nie powinno mieć znaczenia, zaloguj się do pp i sprawdź czy podczas płatności Ci obniża cenę
Edytowane przez: "AloneInTheDark" sie 30. 2017
Ralf177sie 30. 2017

Jeśli używałem Visa Checkout w promocji RTV EURO AGD to rozumiem że teraz s …Jeśli używałem Visa Checkout w promocji RTV EURO AGD to rozumiem że teraz się nie da przycebulić?


Spokojnie, możesz sobie przycebulić w ramach tej promocji. Na pewno chodzi o pierwszą płatność poprzez Visa Checkout w serwisie PizzaPortal, a nie ogólnie. Ja, płatności Visa Checkout użyłem wczoraj do promocyjnego zasilenia konta SkyCash, a teraz użyłem znów tej płatności do zapłaty na Pizza Portal i system naliczył mi promocyjny rabat 10zł.

ps. Właśnie jadą do mnie dwie zapiekanki z Biesiadowa...
Edytowane przez: "musiolek" sie 30. 2017
skorzystałam dzięki!
na tej samej karcie co od skycash wpadło 20 zł + z mokazji 5:)
dzięki pepperki.
szkoda że można tylko raz...

p.s myślicie że na innej karcie też by wpadło?
musioleksie 30. 2017

Spokojnie, możesz sobie przycebulić w ramach tej promocji. Na pewno chodzi …Spokojnie, możesz sobie przycebulić w ramach tej promocji. Na pewno chodzi o pierwszą płatność poprzez Visa Checkout w serwisie PizzaPortal, a nie ogólnie. Ja, płatności Visa Checkout użyłem wczoraj do promocyjnego zasilenia konta SkyCash, a teraz użyłem znów tej płatności do zapłaty na Pizza Portal i system naliczył mi promocyjny rabat 10zł.ps. Właśnie jadą do mnie dwie zapiekanki z Biesiadowa...


Smacznego w takim razie
sylwiabsie 30. 2017

skorzystałam dzięki!na tej samej karcie co od skycash wpadło 20 zł + z mok …skorzystałam dzięki!na tej samej karcie co od skycash wpadło 20 zł + z mokazji 5:)dzięki pepperki.szkoda że można tylko raz...p.s myślicie że na innej karcie też by wpadło?


Czy wykonując płatności Visa Checkout z użyciem karty, w historii tej karty widać po prostu opis typu "płatność kartą"?
Dario666sie 31. 2017

Czy wykonując płatności Visa Checkout z użyciem karty, w historii tej kar …Czy wykonując płatności Visa Checkout z użyciem karty, w historii tej karty widać po prostu opis typu "płatność kartą"?tak + nazwę sklepu w którym się zrobiło zakup
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst