Powystawowy fotel dla gracza za 775,03zł. (DXseat V-Class V44/XW)
136°Zakończono

Powystawowy fotel dla gracza za 775,03zł. (DXseat V-Class V44/XW)

775,03zł
21
maj 4. 2016maj 4. 2016
Fotel w 100% sprawny, wystawiony przez 2 dni na ekspozycji. Zestaw kompletny, możliwe mikroryski niewidoczne podczas normalnego użytkowania. W zestawie gratis 2 poduszki - pod kark i plecy! Pełna 24 miesięczna gwarancja!


UWAGA:
Aby zapłacić 775,03 zamiast 799zł, należy wygeneować kod rabatowy
tutaj.


Mamy kilka sztuk modelu V44/XW, który przez 2 dni był rozłożony jako ekspozycja - fotele w 100% sprawne, bez żadnych uszkodzeń/wgnieceń/itp Emotikon smile Sami z nich korzystamy na co dzień (z ekspozycji IEM), więc jeżeli zastanawialiście się nad zakupem to teraz macie dobrą okazję - fotele posiadają oczywiście pełną 24 miesięczną gwarancję i poduszki!Osobiście sam zamówiłem, przetestujemy.


  1. ProCPU Okazje
  2. Dom i ogród
Kategorie
  1. Dom i ogród
Najlepsze komentarze

To nie jest fotel dla prawdziwego gracza, brak wbudowanej lodówki i nocnika!

Wzrost siedzącego: 165-175 cm ale waga już do 120kg... mają rozmach skur...
21 Komentarzy

Znacie może jakieś niedrogie fotele do biurka niekoniecznie do grania żebym można było gdzieś posadzić tyłek za niewielkie pieniądze .

To nie jest fotel dla prawdziwego gracza, brak wbudowanej lodówki i nocnika!

To serio jakaś okazja?

Wypierdziany zdrowo musi być

praktycznie każdy streamer/youtuber na takim siedzi i według opinii są ultra wygodne

rnnMaj 4.

praktycznie każdy streamer/youtuber na takim siedzi i według opinii są ultra wygodne


potwierdzam, od roku mam dxracera i jakbym miał teraz kupować fotel to na pewno bym zainwestował w taki droższy fotel.

Testowałem w agata meble dxracer i jakiś ultra wygodny nie był. Kupiłem w końcu za 540 Trentino i wygoda podobna jak nie większa a o połowę tańszy.

Wzrost siedzącego: 165-175 cm ale waga już do 120kg... mają rozmach skur...

rnnMaj 4.

praktycznie każdy streamer/youtuber na takim siedzi i według opinii są ultra wygodne


Tylko im za to płaca

nowartMaj 4.

Wzrost siedzącego: 165-175 cm ale waga już do 120kg... mają rozmach skur...


To dla krasnali ogrodowych robią te fotele?

podobno właśnie dxracer to chińska lipa, nie wiem, nie mam, piszę to co można przeczytać na forach komputerowych.
A odnośnie youtuberow to dostają za to pieniądze, więc nie sugerowałbym się tym.

nowartMaj 4.

Wzrost siedzącego: 165-175 cm ale waga już do 120kg... mają rozmach skur...

​typowy gracz

DxRacer. Krzesła rozdawane streamerom dla promocji i rozdawane na turniejach. Nie jest warte 300zł. W internecie szczególnie polskim znajdziecie same shitstormy. Z ergonomicznych krzeseł znośny jest markus z ikei, z jyska taki z siatkowym oparciem za 200-300zł, ale robi się gruchotem w ciągu miesiąca i uwaga. Zwykły, nieprofilowany fotel z poduszką/nakładką z siatki na lędźwie. Ostatnio korzystam z takiego rozwiązania i markus stoi. Własnymi pośladkami mierzone wszystkie 3. Poza tym mierzyłem też sporo polecanych modeli :ergonomicznych: firm i szczerze od 1,5-2 tysięcy cokolwiek się zaczyna ciekawego, a tak nic tylko fotel + poduszka na lędźwie. Serio.

Nawet bym kupił, ale moja kątem oka wyczaiła ze w ogolę patrze... i się zaczęło

xdropeMaj 4.

DxRacer. Krzesła rozdawane streamerom dla promocji i rozdawane na turniejach. Nie jest warte 300zł. W internecie szczególnie polskim znajdziecie same shitstormy. Z ergonomicznych krzeseł znośny jest markus z ikei, z jyska taki z siatkowym oparciem za 200-300zł, ale robi się gruchotem w ciągu miesiąca i uwaga. Zwykły, nieprofilowany fotel z poduszką/nakładką z siatki na lędźwie. Ostatnio korzystam z takiego rozwiązania i markus stoi. Własnymi pośladkami mierzone wszystkie 3. Poza tym mierzyłem też sporo polecanych modeli :ergonomicznych: firm i szczerze od 1,5-2 tysięcy cokolwiek się zaczyna ciekawego, a tak nic tylko fotel + poduszka na lędźwie. Serio.miałem marcusa zielonego (nie skórzanego a materiałowego), teraz mam tak zwany fotel gamingowy czyli taki jak powyżej. Nie ma porównania. Markus to bardzo dobry fotel ale fotel gamingowy jest jeszcze wygodniejszy. Nie mówię tu o 5 minutach siedzenia w sklepie tylko o kilku godzinach dziennie.


przemysław.rzMaj 5.

miałem marcusa zielonego (nie skórzanego a materiałowego), teraz mam tak zwany fotel gamingowy czyli taki jak powyżej. Nie ma porównania. Markus to bardzo dobry fotel ale fotel gamingowy jest jeszcze wygodniejszy. Nie mówię tu o 5 minutach siedzenia w sklepie tylko o kilku godzinach dziennie.


No właśnie dużo ludzi pisze tak jak ty - że fotele "gamingowe" są dużo wygodniejsze od zwykłych biurowych np. z Ikei.

I teraz nie wiem czy to jest jakieś zgrupowane działanie MLM branży fotelowej czy na serio są dużo wygodniejsze.
Bo z drugiej strony jest tyle samo ludzi, którzy piszą, że te fotele gamingowe można sobie wsadzić w tyłek

Bo opinia jest jak dupa. Każdy ma swoją.
Zwłaszcza "obiektywne" opinie w internecie...

SzklankaMaj 5.

No właśnie dużo ludzi pisze tak jak ty - że fotele "gamingowe" są dużo wygodniejsze od zwykłych biurowych np. z Ikei.I teraz nie wiem czy to jest jakieś zgrupowane działanie MLM branży fotelowej czy na serio są dużo wygodniejsze.Bo z drugiej strony jest tyle samo ludzi, którzy piszą, że te fotele gamingowe można sobie wsadzić w tyłekproblem z tymi fotelami jest taki, że jak siedzisz na nim kilka minut to nie ma szału. Mój brat kupił 2 tygodnie temu fotel akracing. Pierwszy dzień napisał mi, że jakiejś większej różnicy nie widzi od marcusa którego też miał. Zauważył różnice jak przyszedł weekend i posiedział w fotelu kilka godzin.

Raczej to są opinie ludzi którzy mają te fotele dłużej i odczuwają różnicę. Samo opiniowanie "bo siedziałem" 15 minut w ysku słabo ma się do rzeczywistości.
Sam długo się zastanawiałem nad kupnem takiego fotela bo jednak cena 1k+ za fotel jest mocno zaporowa. Jednak po trochę ponad roku korzystania z tego typu fotela polecam go każdemu.

Co do ytberów czy streamerów to nie każdy z nich ma ten fotel za darmo. Nie raz oglądam streaming gracza który zbiera na fotel gamingowy. To są fotele z dotacji od oglądających albo za "chajs z ytuba". A ytberzy czy streamerzy jeżdżą na eventy gamingowe i nie raz tam siedzą w tych fotelach i dlatego często chcą taki fotel mieć.

co za czasy....
zarabiać i żyć z tego można pisząc pierdoły na blogach...
pokazując pierdoły na wideo, grając w gry gdzie mordujemy się nawzajem czy budujemy wirtualne imperia...

tak tak.. niektóre blogi można porównać do artykułów z typowej papierowej prasy a dostęp łatwiejszy, wzbogacony multimediami... czasem warto zajrzeć dla rozrywki, uzupełnić wiedzę z tematu.
to samo wideo na YT, czasem poradniki typu "jak wymienić coś tam cośtam w takim a nie innym sprzecie" są na wagę złota.
Nie mniej zastanawia mnie co będzie za 20-30 lat...
HA! Fotel dla gracza.... niczym dla kontrolera ruchu lotniczego. ( o ile takie mają)

Pieniądz i marketing. oto dwa napędzające świat prądy
Wypowiedź OT, przepraszam, ale jakoś tak...

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst