47°
Zakończono
POWRACA: 50zł premii za założenie 3 miesięcznej lokaty HAPPY (5% w skali roku, min. 1000zł) @ Idea Bank‌
POWRACA: 50zł premii za założenie 3 miesięcznej lokaty HAPPY (5% w skali roku, min. 1000zł) @ Idea Bank‌

POWRACA: 50zł premii za założenie 3 miesięcznej lokaty HAPPY (5% w skali roku, min. 1000zł) @ Idea Bank‌

edytor
Po raz kolejny, i tym razem tylko przez 3 dni ciekawą propozycję ma dla wszystkich chętnych na łatwe zarobienie pieniędzy Idea Bank wraz z Agorą.
Bank wraz z Gazetą proponują nam założenie lokaty bankowej na minimum 1000zł (max to 10000), oprocentowanej 5% w skali roku, dzięki której oprócz oprocentowania dostaniemy także premię w wysokości 50zł.

Co istotne, nie trzeba zakładać żadnego konta w banku, ani też podpisywać lojalki itp. Aby założyć lokatę nie można niestety figurować w systemie banku.

Lokatę należy założyć najpóźniej do 20 listopada włącznie, natomiast wpłacić na nią pieniądze w ciągu 14 dni. Premię 50zł otrzymamy do 14 stycznia (warunkiem jest wypełnienie formularze, który otrzymamy mailowo 30 grudnia). Realnie więc w 3 miesiące, na minimalnej kwocie lokaty 1000zł możemy zarobić niecałe 30% w skali roku (50zł premii+ około 10zł z tytułu odsetek)


Promocja kończy się 20 listopada!

15 Komentarzy

a ta kasa 50 zł jest od razu do wykorzystania czy jest dodawana do kwoty która dajemy na lokatę ?

Autor edytor

Te 50zł to osobny przelew na wybrane przez nas konto. Powinniśmy otrzymać je do 14 stycznia.

Dzięki, założone, wpłacone. Nie patrzyłem jeszcze w regulamin - po założeniu lokaty i wpłaceniu trzeba jeszcze coś zrobić, by później otrzymać te 50zł? Lgować się do tego ich panelu, czy coś?

Autor edytor

Tak, w grudniu będą rozsyłać maila, który będzie informował o przyznaniu nagrody 50zł. Musimy wtedy wypełnić formularz, który będzie w wiadomości, aby nagroda mogła być wypłacona (na wybrane przez nas konto). Warto też na stronie zarządzania lokatą zaznaczyć, aby lokata nie przedłużała się automatycznie po 3 miesiącach.

Czy ktoś otrzymał formularz 30 grudnia?

Autor edytor

Nie dostałem jeszcze. Jak nie przyjdzie drugiego, to bede do nich pisal.

ja też nic nie mam

Autor edytor

W pierwszej edycji też mieli kilkudniowe opóźnienie z tego co pamiętam, jednak pieniądze przelali terminowo. Teraz dodatkowo Nowy Rok i Święta nie pomagają.

A tak poza tym to te 50zł przeleją po zakończeniu lokaty, czy już np teraz po wypełnieniu formulzarza?

Autor edytor

Powinniśmy dostać pieniądze o ile pamiętam do 14 stycznia, na wybrane przez nas konto (które wpisuje się w przesłanym przez nich formularzu). Lokatę można wtedy zerwać, ale przy tym oprocentowaniu i przeczekaniu dosłownie kilku tygodni chyba nie ma sensu.

i co? ja nadal nie mam ani kasy ani formularza

Autor edytor

No kasę skąd miałbyś mieć, jak nie podawałeś agorze numeru konta bankowego:) Skontaktowałem się z nimi wczoraj pod tym adresem nowalokata.zpremia.pl/pro…kt/ Poprosili mnie o dosłanie potwierdzenia złożenia lokaty, i potem poprosili o wpisanie swoich danych w formularzu. Pieniądze niedługo powinny trafić na moje konto. Do banku nie ma co nawet dzwonić - odsyłają bezpośrednio do Agory.

I tak chyba jest zawsze, że próbują człowieka oszwabić. Sami zaginęli kasę, a teraz lecą w ch...

Autor edytor

Ciężko powiedzieć z czego to wynika. Może problem z przepływem danych Idea Bank - Agora, albo liczba uczestników ich dobiła. Nie mniej jednak, dane wpisane i czekam na przelew:)

Wysłałem pytanie o tą promocję przez ten formularz - dzięki za linka. Zobaczymy kiedy odpiszą...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst