POWRACA 3 edycja: 50zł premii za założenie 3 miesięcznej lokaty HAPPY (5% w skali roku, min. 1000zł) @ Idea Bank‌‌
Zakończono

POWRACA 3 edycja: 50zł premii za założenie 3 miesięcznej lokaty HAPPY (5% w skali roku, min. 1000zł) @ Idea Bank‌‌

Pepper 7
gru 29. 2014
Po raz kolejny (dokładnie to 3 edycja promocji) i tym razem tylko przez 3 dni ciekawą propozycję ma dla wszystkich chętnych na łatwe zarobienie pieniędzy Idea Bank wraz z Agorą.

Bank wraz z wydwacą Gazety Wyborczej proponują nam założenie lokaty bankowej na minimum 1000zł (max to 10000), oprocentowanej 5% w skali roku, dzięki której oprócz oprocentowania dostaniemy także premię w wysokości 50zł.

Co istotne, nie trzeba zakładać żadnego konta w banku, ani też podpisywać lojalki itp. Aby założyć lokatę nie można niestety figurować w systemie banku.

Lokatę należy założyć najpóźniej do 31 grudnia włącznie, natomiast wpłacić na nią pieniądze w ciągu 14 dni. Premię 50zł otrzymamy do 10 lutego (warunkiem jest wypełnienie formularze, który otrzymamy mailowodo 23 stycznia). Realnie więc w 3 miesiące, na minimalnej kwocie lokaty 1000zł możemy zarobić niecałe 30% w skali roku (50zł premii+ około 10zł z tytułu odsetek). Teoretycznie regulamin nie zabrania przerwania lokaty, po otrzymaniu premii 50zł, jednak przy tak atrakcyjnym oprocentowaniu warto to jednak rozważyć.

7 Komentarzy

Autor Pepper

Dodam tylko od siebie, że korzystałem z poprzednich edycji (lokaty na siebie i na rodzinkę) i nie miałem żadnych problemów z uzyskaniem bonusu 50zł:)

Pepper

A co się dzieje z kasą po 3 miesiącach ? przechodzi na jakąś lokatę ? czy na konto?
Jeśli lokatę to później jakie oprocentowanie.
Pytam bo chyba się skuszę

Autor Pepper

To już zależy od tego co wybierzesz po zalogowaniu się do panelu administracyjnego lokaty. Możesz ją przedłużyć, lub wybrać opcję aby nie było automatycznego odnowienia, wtenczas pieniądze dostaniesz bezpośrednio na konto. Nie wiem jakie jest oprocentowanie po wykorzystaniu promocji.

Zrywanie przed końcem grozi chyba zabraniem odsetek i dodatkowo karą.

Autor Pepper

stratą odsetek oczywiście, jednak kary żadnej nie ma.

czy jeśli mam już lokatę happy to mogę dalej skorzystać z promocji?z tego co wiem mogę założyć tylko jedna taką lokate...

Autor Pepper

Dopiero teraz zauważyłem komentarz - tylko jednorazowo można skorzystać z promocyjnej lokaty i otrzymać dodatkowo 50zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst