Niestety, ta okazja już wygasła
Powiększ swoje zdjęcia bez utraty jakości za pomocą programu PhotoZoom v.7
747° Zakończono

Powiększ swoje zdjęcia bez utraty jakości za pomocą programu PhotoZoom v.7

ZA DARMO640zł Darmowa dostawa DarmowaSharewareOnSale Okazje
43
747° Zakończono
Powiększ swoje zdjęcia bez utraty jakości za pomocą programu PhotoZoom v.7
wrz 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

PhotoZoom 7 to program służący do powiększania zdjęć bez straty jakości.

O ile pomniejszenie obrazu jest stosunkowo prostą operacją jeśli chodzi o zachowanie szczegółowości obrazu, o tyle operacja w drugą stronę nie jest już taka prosta.
Mały obraz posiada mniej tzw. pikseli, z których jest utworzony. Jeśli więc powiększamy obraz dwukrotnie, to każdy piksel powiększy się również dwukrotnie.
Nie wpłynie to na poprawienie szczegółowości obrazu, gdyż szczegóły z powiększonych pikseli się nie zmienią. By uzyskać efekt "dobrego zdjęcia" potrzebne są bardzo zaawansowane algorytmy które umieją "odtworzyć" nieistniejące szczegóły na podstawie domniemania co zostało utracone.

PhotoZoom jest wyposażony w technologię S-Spline Max, unikalną, wielokrotnie nagradzaną technologię zmiany rozmiaru obrazu, która doskonale zachowuje czyste krawędzie, ostrość i drobne szczegóły!
Nawet zaszumione, skompresowane oryginały, można z powodzeniem powiększyć. Zwykle szum i artefakty kompresji JPEG stają się bardzo widoczne podczas powiększania. Jednak PhotoZoom 7 oferuje narzędzia eliminujące te zniekształcenia. Ilość szczegółów którą pozwala odtworzyć program jest niezwykła.

To niezastąpione narzędzie dla osób które cenią sobie dobrej jakości tapety na pulpicie, zdjęcia rodzinne (nawet te robione wiele lat temu w słabej rozdzielczości), czy chcą przyjrzeć się szczegółom na zdjęciu (napisy, twarze) których normalnie nie można odczytać ze względu na zbytnie oddalenie - czasami stają się możliwe do odtworzenia.

Mimo iż promotor na podstawie danych producenta umieszcza cenę wersji pro wygląda na to, że jest to wersja bez pluginów do PhotoShopa, Corela itp.
Ta wersja PhotoZoom działa zatem jedynie jako samodzielna aplikacja, co nie umniejsza jej możliwości w samych algorytmach powiększania.

Polecam!
Aktualizacje społecznościowe
SharewareOnSale Okazje
Najlepsze komentarze
5133471-2Z4Gk.jpg
to idealny moment aby odświeżyć klasyka...
O, nie. Kupiłem za 640.
Ok, przeszedłem przez proces rejestracji i...

1. Na waszym miejscu zastanowiłbym się 2 razy przed instalowaniem jakiegokolwiek oprogramowania pochodzącego z tej strony. Używają swojego instalatora (screenshot poniżej), coś jak dobreprogramy, który pobiera instalator właściwego programu oraz proponuje pobranie ich nagware.

Znalazłem wątek na ten temat tutaj. Wygląda na to, że można po prostu na instalację ich "dodatku" się nie zgodzić, ale dla bezpieczeństwa polecam pobrać program bezpośrednio od producenta.

5134357-T9G79.jpg
2. To jest klucz do PHOTOZOOM 7 CLASSIC, co znaczy że nie ma w pakiecie wtyczek do PS ani Lightroom, a opis z wrzutki wprowadza w błąd. Wtyczki są dostępne w wersji Pro.

Żeby pobrać program ze strony producenta (sprawdzałem- klucz aktywacyjny pochodzący z sharewareonsale.com działa z tą instalką):

1. benvista.com/dow…ads
2. Klik w "Looking for previous / other products?" na dole strony
3. RMB na "Windows" lub "Mac" przy "Download PhotoZoom Classic 7 version 7.1.0". (spróbowałem kontrolnie wersję pro, ale klucz z nią nie działa :P )

5134357-bYZwt.jpg
To tyle. Pozdro!
Edytowane przez: "ZdziczałyDzik" wrz 23.
43 Komentarze
Jak to działa w rzeczywistości?
O, nie. Kupiłem za 640.
sarczi23/09/2020 00:07

Jak to działa w rzeczywistości?


Świetnie oczywiście czasami cudów się nie uczyni, ale jeśli - to ten program jest do tego zdolny. Nie jeden raz jego dużo starsze wersje ratowały mi zadek.Ogólnie programik dysponuje różnymi algorytmami uzupełniającymi piksele na zdjęciu podczas powiększania, i można dopasować metodę do konkretnych sytuacji.
Przykładowo polega to na tym że jak mamy np czerwone jabłko na niebieskim obrusie, to jeden algorytm powiększając zrobi "ucinaną" krawędź tak jak piksele w miniaturze (co często zostawia schodkowe krawędzie), inny po powiększeniu dodatkowo wygładzi krawędzie, lub wstawi pomiędzy te piksele miniatury - uśredniony odcień (czyli różne odcienie fioletu w tym wypadku), kolejny z algorytmów przeanalizuje zawartość i uzna że mamy do czynienia z kształtem jednego przedmiotu na innym i dopełni inteligentnie piksele by wtopić jabłko w tło ale zachować jego odrębność - i tu właśnie zaczyna się to co robi PhotoZoom.
Jak dla mnie genialny programik.
wreszcie będe mógł sie bawić zdjęciami jak w NCIS
Jaja sobie robicie, a może ktoś uwierzy ??? Chociaż jak kupi za darmo to dużo nie straci ...
Nic czego w psie sie nie da zeobic, a i tez w innych darmowcach.
Avatar
Usunięty260871
Bez rewelacji. Program z algorytmem schodkowym, za pomocą bloczków uzupełnia piksele, a raczej je rozwarstwia tworząc efekt łagodniejszy dla oka, przez co grafika wydaje się lepszej jakości. Nada się dla zwykłego Kowalskiego co musi zrobić złudzenie lepszego zdjęcia oraz poprawy wizualnej, np. na fejsa czy innego instagroma. Do użytku profesjonalnego nie, bo przy edycji czy druku widać, że coś jednak jest nie tak. Do takich rzeczy używane są bardziej profesjonalne programy, chociażby mathlab i tutaj też w cenie liczy się wiedza.

Co do ceny wyjściowej to śmiechłem
KarolKUNDZIOR_Kundzicz23/09/2020 00:45

Nic czego w psie sie nie da zeobic, a i tez w innych darmowcach.


PS ma świetne algorytmy, ale niewiele osób ma go chyba w oryginale... a tu otrzymujemy wersję w pełni legalną, niezależną lub jako wtyczka do owego PSa... COREL sprzedaje go czasem w zestawie co bogatszych wydań swoich sztandarowych programów, bo załatwia czasami to czego nie zrobisz w standardowym programie... co do darmowych odpowiedników - nie spotkałem się z równie zaawansowanym i prostym w obsłudze freewarem... Wiele deklaruje że potrafi powiększać obrazy w podobny sposób, ale porównując efekty ich pracy z tym, to ten robi to naprawdę profesjonalnie. Standardowo w świecie grafiki przyjęło się że 10-15% powiększenia to max który można zrobić by obraz nadawał się do druku. Dzięki PhotoZoomowi myślę, że często powiększenie można uzyskać wielokrotnie wyższe. Wystarczy pobawić się opcjami i suwaczkami - i nie przesadzić mimo wszystko z powiększeniem.
s
Usunięty26087123/09/2020 01:00

Bez rewelacji. Program z algorytmem schodkowym, za pomocą bloczków u …Bez rewelacji. Program z algorytmem schodkowym, za pomocą bloczków uzupełnia piksele, a raczej je rozwarstwia tworząc efekt łagodniejszy dla oka, przez co grafika wydaje się lepszej jakości. Nada się dla zwykłego Kowalskiego co musi zrobić złudzenie lepszego zdjęcia oraz poprawy wizualnej, np. na fejsa czy innego instagroma. Do użytku profesjonalnego nie, bo przy edycji czy druku widać, że coś jednak jest nie tak. Do takich rzeczy używane są bardziej profesjonalne programy, chociażby mathlab i tutaj też w cenie liczy się wiedza.Co do ceny wyjściowej to śmiechłem


sprawdzałeś algorytmy którymi dysponuje PhotoZoom?
Mozna prosic o bezposredni link. Nie bede przeciez danych podawal
OlejRycynowy23/09/2020 02:38

Mozna prosic o bezposredni link. Nie bede przeciez danych podawal


Musisz raz podać do ściągnięcia, drugi raz do otrzymania seriala.
10minutemail.com/
Edytowane przez: "RickyMP" wrz 23.
Korzysta z SI ?
5133471-2Z4Gk.jpg
to idealny moment aby odświeżyć klasyka...
Jeśli więc powiększamy obraz dwukrotnie, to każdy piksel powiększy się również dwukrotnie.
a to ciekawe
b0023/09/2020 07:43

a to ciekawe


moze oni tylko kreski rysowali
Niech zgadnę, darmowy od samego początku?
Gdyby nie to
I agree to the storage and processing of my personal data.


to mógłbym instalować ale niech spadają
Avatar
Usunięty260871
l_owca23/09/2020 01:12

s sprawdzałeś algorytmy którymi dysponuje PhotoZoom?


Owszem i nie ma w tym żadnych rewelacji. Tak jak napisałem, dla zwykłego Kowalskiego jest efekt wow, a do bardziej profesjonalnych rzeczy, używa się bardziej profesjonalnego narzędzia. Jeżeli ktoś robi w grafice (co kol wiek) i PhotoZoom robi na nim wrażenie lub uważa, że to dobry program to niech przestanie się bawić grafiką, bo nie jest to nic dobrego Algorytm zawarty w tym programie to oszustwo wizualne, a nie poprawa parametrów. Tutaj nawet nie ma sztucznej inteligencji tylko suche skrypty, które mają zrobić to i to, i to właśnie robi ten program. Można się oszukiwać lub nie, ale warto poświęcić miesiące czy lata na chociaż bym mathlaba, jego skrypty, jego możliwości i masz spokój na całe życie z problemem powiększania jakości zdjęć.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst