Niestety, ta okazja już wygasła
Powiększ swoje zdjęcia bez utraty jakości za pomocą programu PhotoZoom v.7
747° Zakończono

Powiększ swoje zdjęcia bez utraty jakości za pomocą programu PhotoZoom v.7

ZA DARMO640zł Darmowa dostawa DarmowaSharewareOnSale Okazje
747° Zakończono
Powiększ swoje zdjęcia bez utraty jakości za pomocą programu PhotoZoom v.7
wrz 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

PhotoZoom 7 to program służący do powiększania zdjęć bez straty jakości.

O ile pomniejszenie obrazu jest stosunkowo prostą operacją jeśli chodzi o zachowanie szczegółowości obrazu, o tyle operacja w drugą stronę nie jest już taka prosta.
Mały obraz posiada mniej tzw. pikseli, z których jest utworzony. Jeśli więc powiększamy obraz dwukrotnie, to każdy piksel powiększy się również dwukrotnie.
Nie wpłynie to na poprawienie szczegółowości obrazu, gdyż szczegóły z powiększonych pikseli się nie zmienią. By uzyskać efekt "dobrego zdjęcia" potrzebne są bardzo zaawansowane algorytmy które umieją "odtworzyć" nieistniejące szczegóły na podstawie domniemania co zostało utracone.

PhotoZoom jest wyposażony w technologię S-Spline Max, unikalną, wielokrotnie nagradzaną technologię zmiany rozmiaru obrazu, która doskonale zachowuje czyste krawędzie, ostrość i drobne szczegóły!
Nawet zaszumione, skompresowane oryginały, można z powodzeniem powiększyć. Zwykle szum i artefakty kompresji JPEG stają się bardzo widoczne podczas powiększania. Jednak PhotoZoom 7 oferuje narzędzia eliminujące te zniekształcenia. Ilość szczegółów którą pozwala odtworzyć program jest niezwykła.

To niezastąpione narzędzie dla osób które cenią sobie dobrej jakości tapety na pulpicie, zdjęcia rodzinne (nawet te robione wiele lat temu w słabej rozdzielczości), czy chcą przyjrzeć się szczegółom na zdjęciu (napisy, twarze) których normalnie nie można odczytać ze względu na zbytnie oddalenie - czasami stają się możliwe do odtworzenia.

Mimo iż promotor na podstawie danych producenta umieszcza cenę wersji pro wygląda na to, że jest to wersja bez pluginów do PhotoShopa, Corela itp.
Ta wersja PhotoZoom działa zatem jedynie jako samodzielna aplikacja, co nie umniejsza jej możliwości w samych algorytmach powiększania.

Polecam!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
43 Komentarze
Prześlij Komentarz