Powerbank Nokia / głośnik do telefonu za Nju z rachunkiem @ NjuMobile
77°Zakończono

Powerbank Nokia / głośnik do telefonu za Nju z rachunkiem @ NjuMobile

Pepper 14
gru 4. 2015
Kolejna oferta z prezntami od Nju Mobile.
Decydując się teraz na ofertę z rachunkiem Nju buzz w sieci Nju Mobile otrzymać możecie: power bank Nokia DC-19 lub głośnik do telefonu-jack 3,5mm.
Swoje zamówienie należy zarejestrować na stronie promocji. Rejestracja nastąpi po wpisaniu numeru zamówienia oraz akceptacji Regulaminu.

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. wystarczy tylko kupić (przejść na) ofertę z rachunkiem wybierając przy tym plan taryfowy nju buzz.


Promocja obowiązuje do 20 grudnia.

14 Komentarzy

Nadal po miesiącu można zrezygnować z abo w nju?
dla przypomnienia:
w nju umowę można zerwać w każdej chwili bez żadnych konsekwencji w praktyce nawet i od razu po aktywacji numeru. Najlepszym sposobem na to jest przeniesienie numeru do innego operatora – wtedy to on załatwia wszystkie sprawy za nas. Często też można uniknąć jakiejkolwiek faktury – w najgorszym przypadku do zapłacenia będzie jedna na min. 9 zł. To oznacza, że w prosty sposób możemy zgarnąć całą lub prawie całą nagrodę bez dodatkowych kosztów.

akurat w tej promocji na dzień wydania nagrody numer musi być aktywny, więc co najmniej jeden okres rozliczeniowy trzeba poczekać i zacząć kolejny

gdyby te głośniki były bezprzewodowe to bym wziął, ale ponieważ nie są, to lepszy powerbank

Jak ciekawostkę podam że do zgarnięcia jest +2000 pkt payback za podpisanie umowy w nju. Czyli 20zł do przodu. Zatem spokojnie nawet i 2 cykle można w nju posiedzieć a potem myk do play i 60zł za przeniesienie numeru.

W mBanku i Orange Finanse cały czas jest mOkazja na podpisanie umowy w nju. 40 czy 50 zł dają.

A umowę można rozwiązać po 2 miesiącach. W pierwszym składasz wypowiedzenie (lub przenosisz numer) i musi minąć jeden pełny (czuli drugi) miesiąc rozliczeniowy.
Czyli koszt minimalny to 18 zł (9 zł minimalna opłata miesięczna).

@doremi czyli deal dobry tylko sporo zachodu. Ale wiadomo nic za darmo nie ma. Trzeba ruszyć 4litery

@doremi jakie koszty,co Ty gadasz,dostajesz 2 x 50 zł-zadnych kosztów,mozesz przenieść numer następnego dnia do play i tyle.

@tom87 chyba nie bardzo. Nju na kartę tak. Ale przy abo jest miesięczny okres wypowiedzenia. Wiem, bo to ćwiczyłem :-)

ale jakie wypowiedzenie ?:))))) heheheh ,nie wypowiadamy,tylko przenosimy numer do innej sieci albo na następny dzień (żadnych kar sprawdzone) albo z miesięcznym okresem...wszystko załatwia play:) płacisz tylko tyle ile wygadasz np, 12 groszy

tom87Gru 4. 2015

ale jakie wypowiedzenie ?:))))) heheheh ,nie wypowiadamy,tylko przenosimy numer do innej sieci albo na następny dzień (żadnych kar sprawdzone) albo z miesięcznym okresem...wszystko załatwia play:) płacisz tylko tyle ile wygadasz np, 12 groszyNagrody przesyłane są po jednym pełnym cyklu rozliczeniowym po aktywacji numeru w nju buzz osobną przesyłką kurierską na adres dostawy podany w zamówieniu.

Tylko ze ja cały czas pisze do odpowiedzi DoReMi odnośnie Orange Finanse i Mbank -myślałem że o tym piszesz.

Wypowiedzenie można złożyć po pierwsym miesiącu czy dopiero jak wyślą prezent?

Dzisiaj przyszedł powerbank. Fajny, cóż rzec. Jakość bdb, nie jest to napewno Shiru
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst