Niestety, ta okazja już wygasła
Powerbank Hama "Soft Touch" Power Pack, 10400 mAh
184° Zakończono

Powerbank Hama "Soft Touch" Power Pack, 10400 mAh

39,99zł61,80zł-35% 8,90zł Morele.net Okazje
7
wrz 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią
  • Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość
  • Obudowa z wygodną miękką powierzchnią
  • Łatwe ładowanie smartfonów i innych urządzeń mobilnych
  • Idealny towarzysz, zapewniający energię podczas podróży: po prostu podłącz smartfon do urządzenia za pomocą kabla, aby je zasilić
  • Łatwe ładowanie za pomocą ładowarki USB (nie jest dołączona) przez kabel ładujący micro USB
  • Zintegrowany wskaźnik LED
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem, odłączanie przy zbyt niskim napięciu, zabezpieczenie przed zwarciem
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Boże, ale opis gniot.

Przecież opis, oprócz miękkiej obudowy, może się tyczyć każdego sprzętu. Teraz nie ważny jest opis, tylko sprzedaż. A to że ktoś to przeczyta, pomyśli, że ten sprzęt jest najlepszy.

Za 45 złotych są w promocji szybsze sprzęty. Ten ma 10W na wyjściu. Szukać PLM12ZM lub PLM13ZM. Tego omijac, jeśli ktoś chce mieć sprzęt na dłużej.

Nie twierdzę że jest zły, ale jak do tej pory to najlepsze przetwornice (czytaj: sprawność konwersji napięć) ma Xiaomi, Samsung, i chyba Adata (kolejność losowa). Tutaj nie mam bladego pojęcia jak to wygląda.
Mikrowirus22/09/2020 17:46

Boże, ale opis gniot. Przecież opis, oprócz miękkiej obudowy, może się tycz …Boże, ale opis gniot. Przecież opis, oprócz miękkiej obudowy, może się tyczyć każdego sprzętu. Teraz nie ważny jest opis, tylko sprzedaż. A to że ktoś to przeczyta, pomyśli, że ten sprzęt jest najlepszy. Za 45 złotych są w promocji szybsze sprzęty. Ten ma 10W na wyjściu. Szukać PLM12ZM lub PLM13ZM. Tego omijac, jeśli ktoś chce mieć sprzęt na dłużej. Nie twierdzę że jest zły, ale jak do tej pory to najlepsze przetwornice (czytaj: sprawność konwersji napięć) ma Xiaomi, Samsung, i chyba Adata (kolejność losowa). Tutaj nie mam bladego pojęcia jak to wygląda.Dzięki za opinie na drugi raz przejrzę Twoje opisy i dopiero wtedy będę wrzucać nowe promki. Może czegoś się nauczę
Mark3222/09/2020 18:00

Dzięki za opinie na drugi raz przejrzę Twoje opisy i dopiero wtedy będę wrz …Dzięki za opinie na drugi raz przejrzę Twoje opisy i dopiero wtedy będę wrzucać nowe promki. Może czegoś się nauczę


Nie zrażaj się. Moja opinia może nie być wcale dobra. Wiesz, nie testowałem setek powerbankow, ale mam kilka, a kilkanaście sprzedałem/rozdałem. Do tego musisz wiedzieć, że taki opis nie wnosi nic, bo to kopiuj-wklej z opisu sprzętu sprzedawanego, co znajduje się na stronie sprzedawcy.

Sprawdzałeś ceny na Ceneo, allegro, czy na ogólnodostępnych dużych serwisach sprzedażowych? Czy nie? Nie będę już Tobie "dokuczał", ale może lepiej zamiast takiego opisu wstawić nawet suche dane techniczne? Nie było by lepiej?
już nie działa?
Działa
Mam ten powerbank od 2 lat i działa super. Styka na 2 pełne ładowania telefonów IPhone 6s Plus i 7 plus dodatkowo młody jest w stanie naładować swojego samsunga a70. Nigdy nie zdażyło mi się go w pełni rozładować a tez naładowany do pełna trzyma dobrze.
Nie doszła kod
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst