Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Powerbank APPLE MagSafe MJWY3ZM A PayPo/Raty

kwi 27. 2022
Podobna cena jest na Amazonie, ale tutaj można skorzystać z rat lub z odroczonej płatności.

Akumulator MagSafe mocuje się raz-dwa. Jego kompaktowe rozmiary i poręczna konstrukcja ułatwiają ładowanie w podróży. Dzięki idealnie dopasowanym magnesom mocno przywiera do iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro lub iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro, umożliwiając bezprzewodowe uzupełnianie energii w bezpieczny i niezawodny sposób. A ładowanie jest automatyczne, więc nie musisz go włączać i wyłączać. Przy tym nie szkodzi kartom płatniczym i nie zakłóca działania pilotów zdalnego sterowania.

W połączeniu z ładowarką o mocy 27 W lub wyższej – taką jak dołączana do MacBooka – akumulator MagSafe dostarcza energię jeszcze szybciej. A gdy potrzeba Ci ładowarki bezprzewodowej, wpinasz tylko przewód Lightning i masz – ładowanie bez gniazdka z mocą nawet 15 W.

Zalecane:
– Zasilacz USB-C o mocy 20 W lub wyższej i przewód z USB-C na Lightning (sprzedawane oddzielnie).

Najważniejsze cechy:

iPhone 12 mini lub iPhone 13 mini z akumulatorem MagSafe jest doładowany nawet o 70%*

iPhone 12 lub iPhone 13 z akumulatorem MagSafe jest doładowany nawet o 60%*

iPhone 12 Pro lub iPhone 13 Pro z akumulatorem MagSafe jest doładowany nawet o 60%*

iPhone 12 Pro Max lub iPhone 13 Pro Max z akumulatorem MagSafe jest doładowany nawet o 40%*

Zawartość opakowania:
Akumulator MagSafe

Uwaga: zasilacz i przewód sprzedawane oddzielnie.

Zgodność:

Modele iPhone’a
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 13 mini
iPhone 13
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 mini
iPhone 12

*Testy przeprowadzone przez Apple w kwietniu 2021 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12, iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max oraz oprogramowania, a także w sierpniu 2021 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach iPhone’a 13 mini, iPhone’a 13, iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max oraz oprogramowania. Testowano urządzenia działające w sieciach komórkowych LTE i 5G, sparowane z przedprodukcyjnymi egzemplarzami akumulatora MagSafe oraz oprogramowania. Testy prowadzono przy wyłączonym ekranie. Obowiązywały ustawienia domyślne, z następującymi wyjątkami: interfejs sieci Wi-Fi był połączony z siecią; funkcja Wi-Fi „Pytaj, czy łączyć” i automatyczna regulacja jasności były wyłączone. Wydajność akumulatora zależy od sposobu użytkowania, warunków w otoczeniu, początkowego poziomu naładowania, konfiguracji sieci i wielu innych czynników; rzeczywiste wyniki mogą się różnić od deklarowanych.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
31 Komentarzy
Prześlij Komentarz