329°
Zakończono
Powerbank 20000mAh za ok. 112,42zł @ Banggood
 Powerbank 20000mAh za ok. 112,42zł @ Banggood

Powerbank 20000mAh za ok. 112,42zł @ Banggood

admin
W Bangbood w obniżonej cenie można obecnie kupić powerbank Xiaomi o pojemności 20000mAh. Wspiera on technologie szybkiego ładowania Quick Charge 2.0.

Cena zredukowana z ok. 160,61zł na 112,42zł.

Specyfikacja
 • Pojemność: 19020/20000mAh 68.47/72Wh (MIN/TYP)
 • Złącza: Micro USB(input), USB(output)
 • DC 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A
 • 2*DC 5.1V/2A MAX 3.6A
 • Czas naładowania: ~ 7 godzin
 • Temp. naładowania: 0℃-45℃
 • Temp. rozładowania: -20℃~+60℃
 • Wymiary: 141.9X73X21.8 mm
 • Waga: 338g

20 Komentarzy

Jak ktoś ma kupony lub punkty to może zaszaleć.

Vister81Maj 30.

Jak ktoś ma kupony lub punkty to może zaszaleć.Można wykorzystać maksymalnie 420 punktów = zjechać z ceną do 95,55zł 61837-z897v.jpg

Niby fajnie, niby spoko. Ale powerbank z reguły ma być mobilny. A ten, no cóż... Drużynie harcerskiej się może co najwyżej przydać

Ja właśnie szukam czegoś małego tak żeby na szybko podładować telefon, gdy padnie jak jestem na rowerze, jakiś mały w sensie pojemności (typu 2600 czy ileś tam) no i wielkości, tak by się zmieniścił razem z kablem do malutkiej torby rowerowej pod siodełkiem.

ciekawe kiedy zrobią pałerbanki na 100Ah....a może i500 000mAh....
więcej niż w akku samochodu.
ścigają się pojemnosciami jak głupi....
zamiast gonić za Ah powinni zabezpieczenia poprawići
faktyczne parametry a nie jak to pewna znana firma w monitorach podaje
kontrast 1:8000000 a jak tego za mało to i do nieskończoności....
a matryca i tak taka sama jak w innych modelach gdzie jest 1000000:1 dynamicznego
a co... papier wszystko przyjmie... ( tfu.. www)
aaaa
teraz dopiero załapałem że to xiaomi ))
tu zabezpieczenia zwykle są OK.

Pete67Maj 30.

ciekawe kiedy zrobią pałerbanki na 100Ah....a może i500 000mAh....więcej niż w akku samochodu. ścigają się pojemnosciami jak głupi....zamiast gonić za Ah powinni zabezpieczenia poprawići faktyczne parametry a nie jak to pewna znana firma w monitorach podajekontrast 1:8000000 a jak tego za mało to i do nieskończoności....a matryca i tak taka sama jak w innych modelach gdzie jest 1000000:1 dynamicznegoa co... papier wszystko przyjmie... ( tfu.. www)aaaateraz dopiero załapałem że to xiaomi ))tu zabezpieczenia zwykle są OK.


co ty tu za głupoty wypisujesz omfg

Dejwid43 min

co ty tu za głupoty wypisujesz omfg


a wyjaśnię.
Power bank to ustrojstwo z założenia mobilne, nie za duże wręcz kieszonkowe. Zdechł telefon w podróży no to doładujesz raz czy nawet trzy razy.
Tymczasem marketingowe kombinacje sprawiają, że producenci prześcigają się często w fikcyjnych pojemnościach produkowanych sprzętów.
20Ah ! toż to motocyklowy akumulator prawie. Ale nic o sprawności, bezpieczeńświe itd
Większość firm uzyskuję podbitą pojemność albo pisząc bzdety na pudełku albo manipulując parametrami pracy i ładowania ogniwa.
I to mnie właśnie denerwuje. podobny mechanizm można zaobserwować u producentów monitorów, czyli wspomniany kontrast, u producentów marnych głośników gdzie magiczne W muzi mieć co najmniej 200... Megapixele i krotnosć ZOOM w aparatach fotograficznych... np 50x zoom... owszem jest ale jaka jakosć? jakie światło????
i mój wpis dotyczył ogólnie tendencji marketingowego wyścigu o dziesiątki tysięcy miliampergodzin.


@Pete67 - bezsprzecznie większości osób nie jest potrzebny tak duży PB. Są jednak tacy, którzy chętnie (będąc przykładowo w podróży) podładują baterie w telefonie czy też jakiejś kamerce typu GoPro. Wrzucasz do plecaka, a reszta dzieje się sama. Myślę jednak, że są to sytuacje ekstremalne, a jeśli w takich się nie znajdujemy - o połowę mniejszy brat sobie świetnie poradzi.

Mnie ciekawi, czy byłaby możliwość "przeróbki" tegoż ustrojstwa na "starter" do samochodu - coś takiego produkuje chociażby blitzwolf, jednak jest nieporównywalnie droższe od tego PB.

SEOMaj 30.

Ja właśnie szukam czegoś małego tak żeby na szybko podładować telefon, gdy padnie jak jestem na rowerze, jakiś mały w sensie pojemności (typu 2600 czy ileś tam) no i wielkości, tak by się zmieniścił razem z kablem do malutkiej torby rowerowej pod siodełkiem.pepper.pl/pro…370

grz3slawMaj 30.

@Pete67 - bezsprzecznie większości osób nie jest potrzebny tak duży PB. Są jednak tacy, którzy chętnie (będąc przykładowo w podróży) podładują baterie w telefonie czy też jakiejś kamerce typu GoPro. Wrzucasz do plecaka, a reszta dzieje się sama. Myślę jednak, że są to sytuacje ekstremalne, a jeśli w takich się nie znajdujemy - o połowę mniejszy brat sobie świetnie poradzi. Mnie ciekawi, czy byłaby możliwość "przeróbki" tegoż ustrojstwa na "starter" do samochodu - coś takiego produkuje chociażby blitzwolf, jednak jest nieporównywalnie droższe od tego PB.


do autka jako startery są już gotowce
w biedronce były pare miesięcy temu

a odnośnie pałerbanków...
80% ludzi myśli tak: koniecznie największa dostępna pojemność bo a nuż się przyda... więc jest popyt.
Fakt, że gdybym sięteraz wybierał w góry to pasowało by mi te 20Ah
bo naładować cośz przenośnego ogniwa na plecach to ciągle dramat

Pete671 godz., 25 min

20Ah ! toż to motocyklowy akumulator prawie.Ale Ty wiesz jaka jest róznica między 12V a 3.7V?
I pomiędzy akumulatorem kwasowo-ołowiowym a LiPo?

GolompMaj 30.

Ale Ty wiesz jaka jest róznica między 12V a 3.7V?I pomiędzy akumulatorem kwasowo-ołowiowym a LiPo?


dlatego piszę prawie:) uogólniam odnośnie samej pojemności

Pete671 min

dlatego piszę prawie:) uogólniam odnośnie samej pojemności


Wut? Takie uogólnienie to jakiś żart chyba, regulator napięcia i nagle z 20Ah masz powerbanka 50Ah, więc może mów, że one mają po 50Ah, albo po 100Ah?

teraz Ty przeginasz:)))
w moim romeciku był akku 6V

Szkoda ze szybie ładowanie, ale nie output

Leonidas94Maj 30.

https://www.pepper.pl/promocje/shiru-power-bank-uniwersalny-2600mah-czarny-x-kom-21370Chciałem to ostatnio zamówić, ale po przeczytaniu recenzji na stronie sobie odpuściłem.

SEOMaj 30.

Ja właśnie szukam czegoś małego tak żeby na szybko podładować telefon, gdy padnie jak jestem na rowerze, jakiś mały w sensie pojemności (typu 2600 czy ileś tam) no i wielkości, tak by się zmieniścił razem z kablem do malutkiej torby rowerowej pod siodełkiem.banggood.com/Bli…tml ;D

SEOMaj 30.

Chciałem to ostatnio zamówić, ale po przeczytaniu recenzji na stronie sobie odpuściłem.

​A konkretnie jakie wady są wymieniane?

To jest jak z matrycami w aparatach foto. Wszyscy chcą mieć jak najwięcej, min 20 Mpix, ale niewielu patrzy na samą wielkość matrycy.

chyba banggood zmienił coś już nie można dodając drugiej rzeczy nie z promocji użyć kodu rabatowego .... tylko punkty
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst