Niestety, ta okazja już wygasła
Power bank stb-200 @ Stokrotka
-127° Zakończono

Power bank stb-200 @ Stokrotka

29,99zł49,99zł-40%Stokrotka Okazje
11
cze 11.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tani power bank forever stb200 5000mAh. W stokrotce. Możliwe że lokalne.
Aktualizacje społecznościowe
Stokrotka OkazjeStokrotka gazetka

Grupy

11 Komentarzy
@mark_marsow jaka miejscowosc?
Najtańsza noname chińszczyzna brandowana przez nasze polskie firmy.
Żadna promocja
Na Allegro pod innym brandem z wysyłką do kiosku ruchu 25,38 zł
Cena nie taka zła ale sam produkt beznadzieja szkoda pieniędzy
Dzięki za te minusy , w takie upały to wybawienie
Dodam że masz 2 lata gw. A u chińczyka to masz ci najwyżej 3miesiace, nie wspominając już o alledrigo, a jak sprzęt niepewny jak piszecie to gw. 2 lata jest dużym plusem. Dlatego cena jest b.dobra Choc produkt mizerny. Ale nie każdego stać na xiaomi .
mark_marsow12/06/2019 10:32

Dzięki za te minusy , w takie upały to wybawienie


Myślę, że ludzie którzy dawali minusy nie robili tego złośliwie. Widziałem test na YouTube takiego powerbanka solarnego mozliwe, że to był ten sam tylko z inną naklejką firmy, która go "wyprodukowała". Żeby go naładować przez panel solarny, to chyba musiałbyś go zostawić w Afryce w pełnym słońcu . Tego typu powerbanki, to najtańsza elektronika, akumulatory które tam są w środku z reguły nie mają żadnych oznaczeń co do pojemności czy danych kto je wyprodukował. Realna pojemność, to jest z połowa tego co deklarują na opakowaniach. Najlepsze jest to, że często w środku są np. 4 akumulatorki z czego tylko 2 są prawdziwe, a pozostałe 2 to atrapy w których jest wsypany piasek Koszt normalnego powerbanka, sprawdzonej firmy Xiaomi to około 60 zł nie uwierzę, że kogoś nie stać tyle zapłać. Teraz w biedronce w tej samej cenie 29,99 zł, można kupić powerbanka Hama 7800 mAh plus jeszcze w zestawie ma przejściówkę USB micro na USB c.
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" cze 12.
SzalonyTadeusz12/06/2019 11:41

Myślę, że ludzie którzy dawali minusy nie robili tego złośliwie. Widzi … Myślę, że ludzie którzy dawali minusy nie robili tego złośliwie. Widziałem test na YouTube takiego powerbanka solarnego mozliwe, że to był ten sam tylko z inną naklejką firmy, która go "wyprodukowała". Żeby go naładować przez panel solarny, to chyba musiałbyś go zostawić w Afryce w pełnym słońcu . Tego typu powerbanki, to najtańsza elektronika, akumulatory które tam są w środku z reguły nie mają żadnych oznaczeń co do pojemności czy danych kto je wyprodukował. Realna pojemność, to jest z połowa tego co deklarują na opakowaniach. Najlepsze jest to, że często w środku są np. 4 akumulatorki z czego tylko 2 są prawdziwe, a pozostałe 2 to atrapy w których jest wsypany piasek Koszt normalnego powerbanka, sprawdzonej firmy Xiaomi to około 60 zł nie uwierzę, że kogoś nie stać tyle zapłać. Teraz w biedronce w tej samej cenie 29,99 zł, można kupić powerbanka Hama 7800 mAh plus jeszcze w zestawie ma przejściówkę USB micro na USB c.


Za power bank solarny?
mark_marsow12/06/2019 13:09

Za power bank solarny?


Nie solarny, ale mam nadzieję, że dokładnie przeczytałeś mój post w którym piszę, że ten powerbank "solarny", to tylko z nazwy jest i jest to taki "pic na wodę, fotomontaż". Poszukaj sobie na YouTube powinien być jeszcze test takiego powerbanku solarnego, na google też znajdziesz opinie ludzi, którzy z czegoś takiego korzystali Jeśli jesteś takim "niewiernym Tomaszem", to możesz go kupić i wydasz opinie czy warto z chęcią przeczytam.
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" cze 12.
Kolega go ma to fakt by ze słońca naładować cały power bank to trzeba go dwa dni zostawić na słońcu ale ładuje tylko że małym prądem. Jak jest w górach czy na plaży to mu się przydał tak więc nie jest to taki szmelc jak piszecie. Prawdziwa pojemność to ok 3500mAh . Ja szukam power Anka solarnego i w tej cenie nowe ma nic.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od mark_marsow. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst