Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
73°
Opublikowano 22 lutego 2024

Power Apps. Kurs video. Tworzenie biznesowych aplikacji no-code

89,54zł109,45zł-18%
Opublikowane przez
darek5650
Dołączył w 2021
14
73

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Power Apps to platforma stworzona przez Microsoft, umożliwiająca łatwe projektowanie, tworzenie i dostosowywanie aplikacji bez konieczności posiadania głębokiej wiedzy programistycznej. Z użyciem Power Apps można budować niestandardowe aplikacje, które efektywnie wspierają i automatyzują różne procesy w organizacji. Co ciekawe, do tego, by to robić, nie trzeba znać języków programowania. Działania opierają się na użyciu intuicyjnych interfejsów wizualnych – po prostu wybiera się i przeciąga poszczególne elementy składowe (przeciągnij i upuść – canvas apps). Procesy w ramach Power Apps są mocno zautomatyzowane i równocześnie platforma pozostaje na tyle elastyczna, że można w niej budować aplikacje dostosowane do konkretnych potrzeb biznesowych. Ponieważ etap kodowania został wyeliminowany, tworzenie w Power Apps jest szybkie, podobnie jak modyfikowanie projektu pod zmieniające się oczekiwania biznesowe.

Power Apps stanowi integralną część ekosystemu Microsoft 365, dzięki czemu integracja z jego innymi narzędziami i usługami jest prosta. Platforma może korzystać z rozmaitych źródeł danych. Oczywiście jest wśród nich Microsoft 365, ale także SharePoint, SQL Server, Common Data Service i inne, co pozwala na efektywne zarządzanie danymi w aplikacjach. Co bardzo wygodne, Power Apps działa za pośrednictwem zarówno przeglądarki internetowej, jak i aplikacji mobilnych dla iOS i Androida – korzystanie z platformy nie jest ograniczone do jednego urządzenia. Kurs, który proponujemy, wprowadzi Cię w tajniki obsługi Power Apps i budowania aplikacji typu canvas. W jego trakcie poznasz nie tylko podstawy obsługi platformy, ale także nauczysz się budować proste i bardziej złożone aplikacje.
Videopoint Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika tom_Drapichrust
  Jakie aplikacje moge stworzyc tym toolem? moze podac ktos przyklady?
  Awatar użytkownika darek5650
  Autor
  po pierwsze kurs wprowadza podstawy tworzenia aplikacji typu canvas. W ramach kursu pokazane jest jak stworzyć kilka przykładowych aplikacji. Właśnie kończę przerabiać ten kurs. Na pewno warto również czytać materiały, wskazane przez prowadzącego kurs. Fajny myk z ta aplikacją do ikon, dzięki temu mam teraz ponad 1000 ikon do wyboru.
 2. Awatar użytkownika fajne_jak_pies
  Co sądzicie?
  Awatar użytkownika Grubz
  Kolejny kurs do kupienia, który będzie czekał na swoją kolej (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika wubbalubbadubdub
  Niedawno był dostępny w cenie wyjściowej (110) jako przecena z 200 więc kto nie kupił - być może to najlepszy moment
  Awatar użytkownika lyncz
  Czekamy na przecenę z 300 zł 😁
 4. Awatar użytkownika LordSPolak
  Hah, dzisiaj kolega na pytanie o PowerPlatform odpowiedział... "ja tam umiem robić prezentacje w PP"
Awatar użytkownika