Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Portfel Męski Skórzany PUCCINI RFID Damski Allegro Smart
128°

Portfel Męski Skórzany PUCCINI RFID Damski Allegro Smart

49zł139,99zł-65% 8zł Allegro Okazje
5
128°
Portfel Męski Skórzany PUCCINI RFID Damski Allegro Smart
lis 10. 2020
Darmowa dostawa z pakietem Smart!

Portfel Męski Skórzany - Etna - G005 1

Idealny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich.

Klasyczny portfel męski marki Puccini wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej bydlęcej o lekko groszkowej fakturze z wytłoczoną nazwą marki.

Portfel swobodnie pomieści przydatne na co dzień karty, wizytówki, dokumenty, a także banknoty i bilon. Pojemny portfel jest zamykany na zatrzask. Wnętrze portfela posiada system zabezpieczający przed kradzieżą danych z karty (RFID). Produkt został wyposażony w 8 przegród na karty kredytowe i dokumenty, 2 przegrody mieszczące banknoty i 1 kieszeń przeznaczoną na bilon, zamykaną zatrzaskiem.
Zapakowany w dedykowane "ekopudełko".

Portfel Męski Skórzany PUCCINI RFID Czarny G003 1 cena : 59 zł

319492.jpg
Wnętrze portfela posiada system zabezpieczający przed kradzieżą danych z karty (RFID). Produkt został wyposażony w 14 przegród na karty kredytowe i dokumenty, 2 przegrody mieszczące banknoty i 1 kieszeń przeznaczoną na bilon, zamykaną zatrzaskiem.


allegro.pl/ofe…433


Portfel Damski PUCCINI Skóra RFID Mały G006 3
Cena: 66 zł

319492.jpg
Model posiada pięć miejsc na karty (w tym jedną przezroczysta), dwie kieszonki na bilon (jedną zamykaną na zamek, a drugą na zatrzask), kieszeń na banknoty oraz sześć dodatkowych przegródek (w tym dwie zamykane na suwak).

allegro.pl/ofe…257

Portfel Damski PUCCINI Skóra RFID Duży G004 3
Cena: 74 zł

319492.jpg
Model posiada 2 przegródki zapinane na zamek błyskawiczny, w tym większą przeznaczoną na bilon. Oprócz tego zawiera 1 większą kieszeń na banknoty oraz 6 dodatkowych kieszonek. We wnętrzu znajdziemy również 4 miejsca na wizytówki lub karty kredytowe oraz 1 przezroczystą kieszonkę np. na zdjęcia.

allegro.pl/ofe…825
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz