Niestety, ta okazja już wygasła
Porofix, izolacja z wełny mineralnej. Leroy Merlin Świdnica
383° Zakończono

Porofix, izolacja z wełny mineralnej. Leroy Merlin Świdnica

15,88zł169zł-91%Leroy Merlin Okazje
8
383° Zakończono
Porofix, izolacja z wełny mineralnej. Leroy Merlin Świdnica
lip 30. 2020Dostępność Dolnośląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na wyprzedaży znaleziona w super cenie, izolacja z wełny mineralnej porofix.

Opis:


POROFIX nadproże Aerogels izolacja termiczna do nadproży - mostki termiczne
W hurtowni budowlanej PSB w Warszawie mamy do zaproponowania w rewelacyjnej cenie najlepszą i najcieńszą izolację termiczną występującą w budownictwie. Technologia NASA w budownictwie.

Proponujemy stosowanie dodatkowej izolacji termicznej w miejscach bardzo trudnych do prawidłowego zaizolowania. Mamy gotową propozycję do izolacji nadproży zwłaszcza tam gdzie występują rolety.

Porofix Aerozels ma grubość 1 cm i długość rolki 1,5 mb lub 2,5 mb. Dla ułatwienia montażu Porofix nadproże występuje w szerokości 25 cm, 20 cm i 15 cm .

Oszczędzaj pieniądze na ogrzewaniu i dodatkowo pozbądź się wilgotnych miejsc nad oknami, które powodują grzyba i wymagają cyklicznych remontów. Dbaj o zdrowie i wykonaj poprawnie izolację termiczną domu. Dokupienie niewielkiej ilości dodatkowej izolacji termicznej Porofix Aerogels bardzo szybko się zwraca w rachunkach za ogrzewanie.

Nowoczesna nanotechnologiczna izolacja termiczna daje czterokrotnie mniejsze straty ciepła. "Zeroenergetyczne domy" to przyszłość którą wprowadza dyrektywa Unii Europejskiej 2010/31/UE i od 2020 roku będzie konieczność stosowania nowoczesnych izolacji termoizolacyjnych w budownictwie.

Matę termoizolacyjną Porofix Aerogels można łatwo przyklejać do betonu, muru, czy metalowej kasety okiennej za pomocą kleju który jest nałożony na wewnętrzną stronę termoizolacji. Matę nadprożową Porofix Aerogels można bezpośrednio przykrywać systemem standardowej termoizolacji.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz