Niestety, ta okazja już wygasła

Poręcze do ćwiczeń XMUND, Model: XD-PB2

lip 15. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Żeby uzyskać cenę 119,50 zł (24,47$) należy wpisać kod "BGHOTSHOPSM9" w polu "kupony" w koszyku i wykorzystać kupon nowego użytkownika.
Jeśli masz dodatkowy kupon na 53,87 zł (11$) zniżki na zamówienia ponad 342,77 zł (70$) on też może być wykorzystany, wtedy cena końcowa będzie wynosiła 84,85 zł. (jeśli regularnie coś kupujesz na banggood to na pewno posiadasz ten kupon)

Sprzęt idealnie sprawdzi się do domowego treningu. Dzięki szerokim zastosowaniom poręczy można w zasadzie rozwinąć całe ciało.
Specyfikacja:
Marka: XMUND
Model: XD-PB2
Materiał: żelazo
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Regulowana szerokość: 96-116 cm
Wysoka regulacja: 80-90 cm
Rury żelazne pogrubione: 1,5 mm
Rozmiar: (96-116)x60x (80-90) cm
Cechy:
【Ładowanie do 150 kg】Stacja wykonana jest z rury stalowej walcowanej na zimno o grubości 1,5 mm, rura stalowa 1,5 IN zapewnia doskonałą ładowność do 150 kg
【Wyjątkowa stabilność】Podstawa prętów równoległych wykonana jest z dwóch rur owalnych. W porównaniu z rurami okrągłymi rury owalne mają szerszą powierzchnię styku z podłożem i zapewniają więcej punktów obciążenia, dzięki czemu są bardziej stabilne niż podstawa z rur okrągłych.
【Brak nacisku na ramiona】 Niepodłączona podstawa pozwala wybrać najwygodniejszą odległość poręczy, aby uniknąć nacisku na ramię i uzyskać najlepsze wrażenia z ćwiczeń, zamiast ograniczać się do odległości dołków na połączonej poręczy.
【2-poziomowa regulowana wysokość】Drążek można regulować w zakresie, co pozwala na korzystanie z niego osobom o różnej budowie ciała, jednocześnie skutecznie unikając uderzenia kolan o podłogę.
【Regulowana osłona stóp】W przypadku niepłaskich podłóg regulowana osłona na nóżki pomoże utrzymać stabilną stację do zanurzania. Aby utrzymać poręcze stabilne, wystarczy obrócić koło zębate, aż wszystkie stopy będą całkowicie przymocowane do podłogi.
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy