Niestety, ta okazja już wygasła
Popcorn do mikrofalówki 3pak Lidl 2,99zł
114° Zakończono

Popcorn do mikrofalówki 3pak Lidl 2,99zł

2,99złLidl Okazje
18
114° Zakończono
Popcorn do mikrofalówki 3pak Lidl 2,99zł
lis 14. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dziś robiąc zakupy w Lidlu trafiłem na dobrą promkę na smaczny popcorn do mikrofalówki. Do wyboru są dwa rodzaje maślany i solony. W pudełku znajdują się 3 paczki każda po 100g. Tego typu popcorn pojedynczy kosztuje ok. 1,30 zł, w 3paku około 1zł szt.
Przy produkcie duża cenówka z przeceną, więc łatwo znaleźć.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
18 Komentarzy
Srednio. Normalnie 1.19 szt roznych producentow
ZdzichuRychu14/11/2018 15:20

Srednio. Normalnie 1.19 szt roznych producentow



Moim zdaniem wcale nie średnio, bo w Biedrze podrożał od niedawna i kosztuje 1,29 zł, więc 3pak jest spoko cena
cena regularna 3-paku popcornu w Lidlu:


1431517-qnuKe.jpg
fairyblack14/11/2018 15:29

cena regularna 3-paku popcornu w Lidlu:[Obrazek]



To jest cena regularna 3zł? widziałem ten popcorn na standzie niecały miesiąc temu i cena była 3,49 zł za 3pak.
Yorker2 min

To jest cena regularna 3zł? widziałem ten popcorn na standzie niecały mi …To jest cena regularna 3zł? widziałem ten popcorn na standzie niecały miesiąc temu i cena była 3,49 zł za 3pak.



taka była w którejś z gazetek, nie wiem czy w ostatniej
Ten z biedronki co był ostatnio też po 1 zł w promo, to wg mnie totalne g... nadal leży w szafce.
Rak w torebce.
lukaa6 min

Ten z biedronki co był ostatnio też po 1 zł w promo, to wg mnie totalne g. …Ten z biedronki co był ostatnio też po 1 zł w promo, to wg mnie totalne g... nadal leży w szafce.



Ja kupuje na przemian w Lidlu i Biedrze i smakuje, u mnie w domu schodzi szybko ten popcorn lubimy go wszyscy. Najlepiej jeść od razu po zrobieniu, bo potem robi się jak gąbka miękki i taki se
Edytowane przez: "Yorker" lis 14. 2018
lukaa14/11/2018 15:42

Ten z biedronki co był ostatnio też po 1 zł w promo, to wg mnie totalne g. …Ten z biedronki co był ostatnio też po 1 zł w promo, to wg mnie totalne g... nadal leży w szafce.


A to rzeczywiście, to że go nie zjadłeś, oznacza, że to "totalne g..." xD
Krystian_Jaboski27 min

A to rzeczywiście, to że go nie zjadłeś, oznacza, że to "totalne g..." xD



Zje jak go chcica napadnie, ja mam takie fazy na popcorn, czasem może leżeć w szufladzie rok i nie ruszę a czasem robię codziennie
Krystian_Jaboski14/11/2018 17:57

A to rzeczywiście, to że go nie zjadłeś, oznacza, że to "totalne g..." xD


Miałem 3 --> Zostało 2 bo trzeci wylądował w koszu po chwili. Tyle. Jeszcze też poleciała właśnie do kosza
lukaa5 min

Miałem 3 --> Zostało 2 bo trzeci wylądował w koszu po chwili. Tyle. Jes …Miałem 3 --> Zostało 2 bo trzeci wylądował w koszu po chwili. Tyle. Jeszcze też poleciała właśnie do kosza



Może spaliłeś go i nie smakował Ci? na drugi raz nie wyrzucaj do kosza tylko za okno, ptaszki czekają na takie okazje!
Nie spaliłem, bo robiłem inne wiele razy.

Wyjąłem z kosza, dam Ptaszkom =)
lukaa1 min

Nie spaliłem, bo robiłem inne wiele razy. Wyjąłem z kosza, dam Ptaszkom =)



Daj, daj one też zawsze liczą na drapane
Eeee...łatwo przypalić, poza tym to na tłuszczu palmowym lub innym gó@nie. Lepiej za 3 zł kupić ziaren i samemu zrobić na maśle klarowanym, wyjdzie zdrowo i 4 ogromne michy.
Smacznego, ja tam wolę kupić 500g samych ziaren na popcorn, niż to g...o z tłuszczem palmowym do mikrofalówki.
Yorker14/11/2018 15:24

Moim zdaniem wcale nie średnio, bo w Biedrze podrożał od niedawna i ko …Moim zdaniem wcale nie średnio, bo w Biedrze podrożał od niedawna i kosztuje 1,29 zł, więc 3pak jest spoko cena


Tesco i kaufland 1.19
ZdzichuRychu6 min

Tesco i kaufland 1.19



Drogi Zdzichu, dajemy tu wzmianki o promocjach i możliwości tańszego zakupu, dlatego zdaje sobie sprawę, że popcorn nie jest drogi, lecz w 3paku wychodzi taniej i taka jest formuła tej strony, aby dawać okazje tańszego zakupu
Edytowane przez: "Yorker" lis 14. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst