Niestety, ta okazja już wygasła
Ponad 900 ebooków PWN 40% taniej @ ebookpoint
351° Zakończono

Ponad 900 ebooków PWN 40% taniej @ ebookpoint

9
lip 7.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W księgarni ebookpoint całą ofertę wydawnictwa PWN, ponad 900 ebooków, możemy kupić 40% taniej.

Wydawnictwo PWN to oczywiście różnorodność tematyki. Najpopularniejszą w ostatnim czasie książką są Likwidatorzy Czarnobyla - historie ludzi, którzy zostali przywiezieni do strefy rażenia żeby walczyć ze skutkami awarii. Równie ciekawie wygląda opracowanie Sztuczna inteligencja, rozważające dylematy związane z coraz "mądrzejszymi" maszynami.

Cały szereg ebooków dotyczy życia w PRL. Najpopularniejsze to Jak w kabarecie. Obrazki z życia PRL oraz Wybrałem Pol(s)kę. Imigranci w PRL. Na miłośników kina z tamtych lat czeka natomiast Tak się kręciło. Na planie 10 kultowych filmów PRL. Aż się chce dodać #gimbynieznajo...

Miłośnikom couchingu warto polecić książkę Co cię nie zabije, to cię wzmocni i inne motywacyjne bzdury, która rozkłada na czynniki pierwsze popularne hasła motywacyjne i konfrontuje je z wynikami badań.

Obecne są też oczywiście książki z dziedziny IT, wychowania dzieci, historii itp. itd. Tytułów jest ponad 900, nie sposób więc nawet wymienić wszystkich kategorii. Miłego wybierania i szybkiego transferu do czytników.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Plus w ciemno
Couching? to leżenie na sofie, kanapie?
i tak ceny o połowę za wysokie
Czy na ebooki jest już ten zerowy VAT?
Piotr_-e2ce3.7034707/07/2019 14:21

i tak ceny o połowę za wysokie


Najlepiej, żeby były za darmo. W końcu przecież wydanie ebooka nic nie kosztuje. A autorzy nie muszą nic jeść...
DoReMi07/07/2019 14:58

Najlepiej, żeby były za darmo. W końcu przecież wydanie ebooka nic nie kos …Najlepiej, żeby były za darmo. W końcu przecież wydanie ebooka nic nie kosztuje. A autorzy nie muszą nic jeść...


Przecież te niby twoje 40 % to każda książka w świecie książki tyle samo kosztuje i to wersja fizyczna beletrystyka czyli wymysł autora to książka dla mnie warta max 10-15 zł.
Edytowane przez: "Piotr_-e2ce3.70347" lip 7.
Piotr_-e2ce3.7034707/07/2019 23:05

Przecież te niby twoje 40 % to każda książka w świecie książki tyle samo ko …Przecież te niby twoje 40 % to każda książka w świecie książki tyle samo kosztuje i to wersja fizyczna beletrystyka czyli wymysł autora to książka dla mnie warta max 10-15 zł.


1. Sprawdziłem kilka tytułów w księgarni Świat Książki i... ich tam nie ma
2. Sprawdziłem je też na lubimyczytac. Nie znalazłem taniej.

Nie bądź trolem, sprawdź zanim napiszesz...
Piotr_-e2ce3.7034707/07/2019 23:05

Przecież te niby twoje 40 % to każda książka w świecie książki tyle samo ko …Przecież te niby twoje 40 % to każda książka w świecie książki tyle samo kosztuje i to wersja fizyczna beletrystyka czyli wymysł autora to książka dla mnie warta max 10-15 zł.


Osoby czytające ebooki - a sam do nich należę - chyba już dawno zdały sobie sprawę z faktu, że wersje elektroniczne tańsze nie będą, bo niby dlaczego miałyby być? To wciąż ta sama treść, a to ona stanowi główną wartość publikacji.

Czysto technicznie jest podobnie, a czasami wręcz odwrotnie na niekorzyść tych cyfrowych - odpadają koszty transportu, druku oraz składowania, ale stanowią 15-25% kosztów wydania książki fizycznej. Jednocześnie dochodzą dodatkowe w zakresie promocji i składu tekstu (bo nie wystarczy "puścić w świat PDF-a", klienci korzystający np. z Kindle chcą żeby książka była do niego dostosowana). Książka elektroniczna jest też obłożona stawką 23% VAT, podczas gdy fizyczna to 8%. Jednocześnie sprzedaż wersji elektronicznych stanowi ułamek sprzedaży w stosunku do wersji fizycznych, więc koszty te słabo się amortyzują.

Zalety są inne - wygoda, kwestie ekologiczne, itp.
DoReMi07/07/2019 23:20

1. Sprawdziłem kilka tytułów w księgarni Świat Książki i... ich tam nie ma …1. Sprawdziłem kilka tytułów w księgarni Świat Książki i... ich tam nie ma 2. Sprawdziłem je też na lubimyczytac. Nie znalazłem taniej.Nie bądź trolem, sprawdź zanim napiszesz...


Dobra przejrzałeś mnie...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst