Niestety, ta okazja już wygasła
Pomidory całe/krojone Stokrotka
465° Zakończono

Pomidory całe/krojone Stokrotka

18
maj 9. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Już od poniedziałku w Stokrotce w przyzwoitej cenie pomidory puszkowane - krojone i całe. W połączeniu z główką podsmażanego czosnku i szczyptą kolendry (albo innych ziół) oraz ciągłymi promocjami z Lidla na mielone mięso stanowią, jak dla mnie, rewelacyjną bazę na sowitą obiadokolację z makaronem, zwaną niesłusznie spaghetti bolognese. Więc ja kupuję zgrzewkę.
Stokrotka OkazjeStokrotka gazetka

Grupy

18 Komentarzy
Sklad „zdrowy”?
Dobra cena, daje plusa. Ale... te pomidory to nadają się co najwyżej na jakieś leczo. Jak kto lubi.
Stokrotkowa firma Home to syf najgorszy tfu
Dobra cena, lecz i tak w passacie więcej pomidorów
Napięcie 13-15V
stfpl12/05/2019 18:09

Dobra cena, lecz i tak w passacie więcej pomidorów


Chyba buraków.
Tytuł wprowadza w błąd. To są pomidory, a nie pomidorki;)
W takiej samej cenie byl chyba sok pomidorowy 1L w dino. Nie wiem jak teraz.
lukelu12/05/2019 19:26

Tytuł wprowadza w błąd. To są pomidory, a nie pomidorki;)


Coś w tym jest, bo można by przyjąć, że to koktajlowe. No ale tytułu niestety nie mogę już edytować. :/
Pomidorki
Avatar
Usunięty41217
w Lidlu od jutra puszka za 1,45 zł z kartą Lidl+
Powiem tak: w tej cenie - może warto. W regularnych cenach natomiast zalecam kupowanie w puszkach włoskich, markowych pomidorów (np. Cirio lub Mutti w biedronce) zamiast tańszych o złotówkę Dawtony czy Pudliszki. Różnica w konsystencji a przede wszystkim smaku, kolosalna!!!
Sam przez lata bazowałem na tych rodzimych (zakupowy patriotyzm). Lecz gdy zasmakowałem we włoskich, stwierdziłem, że szkoda życia na bylejakość, i nie tyczy się to zresztą tylko zapuszkowanych POMODORO!
Pozdrawiam wszystkich cebularzy... tfu... Pomidorowców?!!

Edit: No ale jakżeby inaczej, PLUS.


Edyta II: I bądź tu teraz mądry człowieku, jak w środku walczy pepperowa "cebula" z pysznym "pomidorem"
Edytowane przez: "Freelander" maj 13. 2019
Freelander13/05/2019 00:12

Powiem tak: w tej cenie - może warto. W regularnych cenach … Powiem tak: w tej cenie - może warto. W regularnych cenach natomiast zalecam kupowanie w puszkach włoskich, markowych pomidorów (np. Cirio lub Mutti w biedronce) zamiast tańszych o złotówkę Dawtony czy Pudliszki. Różnica w konsystencji a przede wszystkim smaku, kolosalna!!!Sam przez lata bazowałem na tych rodzimych (zakupowy patriotyzm). Lecz gdy zasmakowałem we włoskich, stwierdziłem, że szkoda życia na bylejakość, i nie tyczy się to zresztą tylko zapuszkowanych POMODORO! Pozdrawiam wszystkich cebularzy... tfu... Pomidorowców?!! Edit: No ale jakżeby inaczej, PLUS.Edyta II: I bądź tu teraz mądry człowieku, jak w środku walczy pepperowa "cebula" z pysznym "pomidorem"


Tu akurat widzę spory problem, bo jednak Dawtonę niemal zawsze kupię pod domem za niespełna 2zł, a już takie Cirio niemal zawsze kosztują o te 50-90% więcej. Podobna sprawa jest zresztą z makaronem durum. Niedrogi mamy za circa 2zł/500g, a pierwszorzędne włoskie - analogicznie drożej. To już jednak poważny procentowo naddatek.

Grą wartą świeczki wydaje mi się oczywiście wyszukanie produktu premium i superpremium w cenie tzw. budżetowej. Szczególnie dobre efekty przynosi to przy rezerwacji hoteli w Zachodniej Europie.

Wielu moich znajomych kontentuje się dyskusyjną oszczędnością, rezerwując pozornie niedrogie noclegi w obskurnych budynkach, z mało zachęcającą obsługą; śpią w zaniedbanych, marnie wyposażonych klitkach z dala od centrów miast w wątpliwym towarzystwie, poświęcając masę czasu, stresu i pieniędzy na codzienne dotarcie do docelowych atrakcji. Podczas gdy nierzadko zaledwie 10-20 euro dziennie więcej od pary przeniosłoby ich w najlepsze lokalizacje, do nowoczesnych, luksusowo urządzonych wnętrz z uśmiechniętą, pomocną obsługą, darmową kawą czy herbatą i najwypaśniejszą wyżerką do syta na każde śniadanie. We wnętrzach takich przybytków często da się odnaleźć bezpłatne siłownie, sauny, komfortowo urządzoną przestrzeń wspólną, a nawet lokalne przysmaki dostępne przez cały dzień. Ale to taki offtopic na marginesie.
Zdecydowanie polecam kupowanie pomidorow/passat/przecierów w szkle.

crazynauka.pl/czy…ia/
lidl.pl/pl/…568


w lidlu lepsza cena z aplikacją. 2312420-EYHec.jpg
Plus za cenę ale ogólnie wolę dołożyć do mutti
To plus i to plus
to nawet promocja nie jest, tylko po prostu produkt kiepskiej jakości = niska cena

minus
Edytowane przez: "kecaj" maj 13. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst