Niestety, ta okazja już wygasła
Pomidor gałązka pomidory @ Biedronka
341° Zakończono

Pomidor gałązka pomidory @ Biedronka

3,49zł5,99zł-42%Biedronka Okazje
8
maj 22.
Ostatnio wrzucałem malinowego i ktoś zwrócił uwagę że wolałby z gałązki a więc proszę podana cena promocyjna jest za kilogram.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

8 Komentarzy
Bezsmakowe ...
Avatar
Usunięty5698
Zigi22/05/2019 16:39

Bezsmakowe ...Wszystkie teraz takie są, nawet te z targu. Szklarniówka. Sezon na pomidory zaczyna się w połowie czerwca i trwa do sierpnia.
Oczywiście te mocno smakowe dostaniesz tylko tam gdzie MAŁOROLNY rolnik sam sprzedaje. Nie mylić handlarza który bierze na giełdzie wielkoprzemysłową szklarniówe i sprzedaje.

Niestety ale jak chcesz prawdziwego świeżego pachnącego i smakowitego pomidora to musisz znaleźć dostep do małorolnego rolnika, tak samo w przypadku świeżych wiejskich jaj.
Super, że to cena za kilogram. Dopisz to może.
Pomidory twarde jak kamienie.
Jakby się w kogoś rzuciło, to na pewno by zabił.
ThomaSS2022/05/2019 20:00

Pomidory twarde jak kamienie. Jakby się w kogoś rzuciło, to na pewno by za …Pomidory twarde jak kamienie. Jakby się w kogoś rzuciło, to na pewno by zabił.pomidory twarde, kupiłem ostatnio, jeden dzień leżał pod przykryciem i wieczorem cały biały w pleśni
W Dino pomidory po 2,99 zł.
Usunięty569822/05/2019 16:53

Wszystkie teraz takie są, nawet te z targu. Szklarniówka. Sezon na p …Wszystkie teraz takie są, nawet te z targu. Szklarniówka. Sezon na pomidory zaczyna się w połowie czerwca i trwa do sierpnia.Oczywiście te mocno smakowe dostaniesz tylko tam gdzie MAŁOROLNY rolnik sam sprzedaje.


W Biedronce też dostaniesz smakowe - malinowe, układane, polskie. Często w promocji. Te "gałązka" tylko przypominają pomidory z wyglądu. I nie wiem jak teraz ale one zazwyczaj polskie nie są.
Edytowane przez: "Przeceniony" maj 23.
szkoda pieniędzy, twarde, blade i bez smaku. już lepiej kupić w puszce.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst