Niestety, ta okazja już wygasła
Pomiar mocy w ramieniu korby Stages, pod Shimano 105
-85° Zakończono

Pomiar mocy w ramieniu korby Stages, pod Shimano 105

1.689,99zł2.499zł-32% Darmowa dostawa DarmowaCentrum Rowerowe Okazje
19
mar 18. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra oferta na pomiar mocy Stages, pod korbę Shimano 105, ale będzie kompatybilne z innymi Shimano (hollowtech II). Dostępne kilka rozmiarów: 170 mm, 172,5 mm, 175 mm. Na plus, że transmisja danych za pomocą ant+ i Bluetooth, dość dokładny pomiar i łatwa kalibracja. Wykonanie i dokładność pomiaru lepsze niż chińczyki, to na pewno. Może ktoś zbroi się przed sezonem - warto. Przesyłka gratis w tym przypadku.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Takie produkty niszowe to jako ciekawostki przyrodnicze, ze coś takiego istnieje.
19 Komentarzy
Tutaj oferta na Ultegra, trochę taniej i firma równie uznana 4iiii

mantel.com/pl/…ter
Na co to komu?
adikadik4 min

Na co to komu?


Na rower
Takie produkty niszowe to jako ciekawostki przyrodnicze, ze coś takiego istnieje.
Inpeak minimalnie tańszy, polski, ze wsparciem na miejscu i bardzo dobrym kontaktem z producentem. Testuję od kilku miesięcy i działa bez zarzutów. Teraz team Kross z Mają Włoszczowską na czele zaczął używać mierników Inpeak, także na pewno je dobrze przetestują w terenie. No i można do Inpeaka wysłać swoją korbę żeby zamontowali na niej miernik wtedy jeszcze taniej wychodzi.
Edytowane przez: "Cesiu" mar 18. 2019
adikadik15 min

Na co to komu?


Byś się zdziwił! Coraz popularniejsze, nawet wśród amatorów kolarstwa
Ja już zmierzyłem i wiecie co? Mam tę moooooc, mam tę moooc!
Edytowane przez: "damianlorencki_" mar 18. 2019
Myślałem że dużo wiem . Ale nic nie wiem. Nie wiem co to
Liczyłem, że iQ2 wpłynie na obniżenie cen a tu coś nie mogą zakończyć projektu.
Pytanie która to generacja...
Zdjęcie kartonu z drugiej generacji a zdjęcie ramienia korby z trzeciej generacji.
A w opisie nie ma nic na temat wersji.
Pierwsza generacja cierpiała na problem z wodoszczelnością.
Druga generacja cierpi na problem z zasięgiem.

A całkiem niedawno był 4iiii do wyjęcia za 900 zł.
Na minus to niepopularny kolor (srebrny) i brak kompensacji temperatury.
A 2k to już zakres cenowy power2max.
Ohohoho. To kolega pojechał z okazja. Tutaj jakbyś napisał, ze masz korbę w rowerze i kasetę to by myśleli, ze chcesz iść na ustawkę.
Niestety cena nie jest szalenie atrakcyjna. Poza tym jest pełno alternatyw działających w ten sam sposób. To nie pomiar na korbie.
A jak ktoś chce jeszcze taniej to jest IQ na 2 pedały w tej cenie.
uxs18/03/2019 20:30

Ohohoho. To kolega pojechał z okazja. Tutaj jakbyś napisał, ze masz korbę w …Ohohoho. To kolega pojechał z okazja. Tutaj jakbyś napisał, ze masz korbę w rowerze i kasetę to by myśleli, ze chcesz iść na ustawkę. Niestety cena nie jest szalenie atrakcyjna. Poza tym jest pełno alternatyw działających w ten sam sposób. To nie pomiar na korbie. A jak ktoś chce jeszcze taniej to jest IQ na 2 pedały w tej cenie.


IQ jak na razie to mżonka. Ja w zeszłe wakacje się nad tym zastanawiałem, do tej pory jeszcze nikt nie otrzymał działającego urządzenia. Jak dla mnie to spora ściema z tym pomiarem.
Yudo4 g, 14 min

Pytanie która to generacja...Zdjęcie kartonu z drugiej generacji a zdjęcie …Pytanie która to generacja...Zdjęcie kartonu z drugiej generacji a zdjęcie ramienia korby z trzeciej generacji.A w opisie nie ma nic na temat wersji. Pierwsza generacja cierpiała na problem z wodoszczelnością.Druga generacja cierpi na problem z zasięgiem.A całkiem niedawno był 4iiii do wyjęcia za 900 zł.Na minus to niepopularny kolor (srebrny) i brak kompensacji temperatury.A 2k to już zakres cenowy power2max.


Gdzie takie promo na 4iiii było?
"MACIEKzKLANU: Gdzie takie promo na 4iiii było?"

Na probikekit.uk i na pepperze było:
pepper.pl/pro…034
i od tego jeszcze -10% za pierwszy zakup z kodem (a kod jest "wszędzie" - na FB PBK lub każdy kto ma już konto na PBK może taki kod wygenerować).
Edytowane przez: "Yudo" mar 19. 2019
Git oferta,ale dupy nie urywa.Szkoda że cebulaki minusują.
luxtorpeda18/03/2019 23:49

Git oferta,ale dupy nie urywa.Szkoda że cebulaki minusują.


Nie wiem czy taka git skoro na stronie stages można kupić (175mm) lub można będzie wkrótce kupić (170mm i 172,5mm) trzecią generację za 349,00 € + 11,90 € za wysyłkę. To daje około 1550 zł.
Yudo9 g, 43 min

"MACIEKzKLANU: Gdzie takie promo na 4iiii było?" Na probikekit.uk i na …"MACIEKzKLANU: Gdzie takie promo na 4iiii było?" Na probikekit.uk i na pepperze było:https://www.pepper.pl/promocje/rowerowy-pomiar-mocy-4iiii-korba-shimano-105-134034i od tego jeszcze -10% za pierwszy zakup z kodem (a kod jest "wszędzie" - na FB PBK lub każdy kto ma już konto na PBK może taki kod wygenerować).


Polecam sklep. Dostarczają bez problemu.


paulo11 g, 34 min

IQ jak na razie to mżonka. Ja w zeszłe wakacje się nad tym zastanawiałem, d …IQ jak na razie to mżonka. Ja w zeszłe wakacje się nad tym zastanawiałem, do tej pory jeszcze nikt nie otrzymał działającego urządzenia. Jak dla mnie to spora ściema z tym pomiarem.Nie śledzę tematu. Jak będę potrzebował pomiaru tu wybiorę quarka.
Super cena uwzględniając, że jest to najnowsza wersja 3 (brak w opisie) wnioskuję po zdjęciach.
Yudo8 g, 26 min

Nie wiem czy taka git skoro na stronie stages można kupić (175mm) lub m …Nie wiem czy taka git skoro na stronie stages można kupić (175mm) lub można będzie wkrótce kupić (170mm i 172,5mm) trzecią generację za 349,00 € + 11,90 € za wysyłkę. To daje około 1550 zł.


A to racja...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst