Pomarańcze deserowe 1 kg i inne promocje w Lidlu
533°

Pomarańcze deserowe 1 kg i inne promocje w Lidlu

10
mar 13.
Oferta ważna w dniach 15.03-17.03. Oprócz tego:

RZEŹNIK Polskie mięso mielone wieprzowo-wołowe premium 400 g - 4,99 zł
RZEŹNIK Polska wieprzowina - schab bez kości, 10 plastrów 700 g - 7,49 zł
Maliny 125 g - 5,99 zł
Cukinia 1 kg - 4,79 zł
Bakłażan 1 kg - 5,99
Kukurydza gotowana 450 g - 2,99 zł
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Wiecie, że wszystkie pomarańcze bezpestkowe są z klonów drzewa, które rosło w 19 wieku w Brazylii. Drzewo to miało mutację i rodziło pomarańcze bez pestek.
10 Komentarzy
Wiecie, że wszystkie pomarańcze bezpestkowe są z klonów drzewa, które rosło w 19 wieku w Brazylii. Drzewo to miało mutację i rodziło pomarańcze bez pestek.
Feelxxmar 13.

Wiecie, że wszystkie pomarańcze bezpestkowe są z klonów drzewa, które rosł …Wiecie, że wszystkie pomarańcze bezpestkowe są z klonów drzewa, które rosło w 19 wieku w Brazylii. Drzewo to miało mutację i rodziło pomarańcze bez pestek.


Źródło?
Bo z tego co kiedyś czytałem, to w obecnych czasach nic nadzwyczajnego. W labo robi się krzyżówki i powstają nasiona z których rośliny wydają bezpestkowe owoce - winogrona, śliwki, arbuzy, cukinie, dynie, pomarańcze, cytryny...
Piotr.Zetmar 13.

Źródło?Bo z tego co kiedyś czytałem, to w obecnych czasach nic nadz …Źródło?Bo z tego co kiedyś czytałem, to w obecnych czasach nic nadzwyczajnego. W labo robi się krzyżówki i powstają nasiona z których rośliny wydają bezpestkowe owoce - winogrona, śliwki, arbuzy, cukinie, dynie, pomarańcze, cytryny...


To nie GMO. Tu masz wzmiankę o tym: wiadomosci.gazeta.pl/wia…tml
Tylko dziczyzna i owoce lasu to niezmienione przez człowieka pożywienie. Ale to nie znaczy, że wszystko to GMO.
Dobra cena. Ostatnio mnie wzięło na sok wyciskany więc się zrobi zapasik.
Lidl = badziew dla gorszej ludności ze wschodu
Phhggpmar 13.

Lidl = badziew dla gorszej ludności ze wschodu


Jestem ciekawy twojej teorii, mógłbyś ja rozwinąć? Czym Lidl różni się od biedronki Tesco itp
matvix_Mmar 13.

Jestem ciekawy twojej teorii, mógłbyś ja rozwinąć? Czym Lidl różni się od b …Jestem ciekawy twojej teorii, mógłbyś ja rozwinąć? Czym Lidl różni się od biedronki Tesco itp


Kupiłem mikser planetarny 1300 w i ubijak jest 2 cm od dna miski. Podczas oddawania tego sprzętu kasjerka się zaśmiała że biedne polaczki i tak to kupią i będą się cieszyć. Moja mama ten sprzęt przetestowała i stwierdziła że do niczego się nie nadaje, to oczyste nie wymiesza co jest pod mieszadlem. Zwracam uwagę że w Lidlu jest sporo takich sprzętów. Ostatnio może pechowo akurat kupiłem taka tania wiertarka i dziwnie halasowala i oddałem, ale tu akurat przypadek.
Phhggpmar 14.

Kupiłem mikser planetarny 1300 w i ubijak jest 2 cm od dna miski. Podczas …Kupiłem mikser planetarny 1300 w i ubijak jest 2 cm od dna miski. Podczas oddawania tego sprzętu kasjerka się zaśmiała że biedne polaczki i tak to kupią i będą się cieszyć. Moja mama ten sprzęt przetestowała i stwierdziła że do niczego się nie nadaje, to oczyste nie wymiesza co jest pod mieszadlem. Zwracam uwagę że w Lidlu jest sporo takich sprzętów. Ostatnio może pechowo akurat kupiłem taka tania wiertarka i dziwnie halasowala i oddałem, ale tu akurat przypadek.


Także uważam, że wiertarki z Lidla mają słabo zrównoważony dźwięk, zwłaszcza w środkowym zakresie częstotliwości.
Ta promka była chyba do 17 ...? Czy źle czytam ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy