Niestety, ta okazja już wygasła
Polskie mleko świeże 3,2,% 1L  Pilos- cena za jedno przy zakupie dwóch butelek@LIDL 24-26.06
359° Zakończono

Polskie mleko świeże 3,2,% 1L Pilos- cena za jedno przy zakupie dwóch [email protected] 24-26.06

1,69zł1,99zł-15%Lidl Okazje
15
359° Zakończono
Polskie mleko świeże 3,2,% 1L Pilos- cena za jedno przy zakupie dwóch [email protected] 24-26.06
cze 23. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam.W Lidlu od 24.06 do 26.06 promocja na mleko świeże (nie UHT) 3,2% marki Pilos.Cena za sztukę przy zakupie dwóch butelek.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
15 Komentarzy
30 groszy? O kant d.. y.
J.bac ich!
Ma to coś wspólnego z mlekiem??
-cebulinho-23/06/2019 21:57

Ma to coś wspólnego z mlekiem??


Mleko pod marką Pilos produkuje dla Lidla OSM Łowicz, więc myślę,że jest ok.
Avatar
Usunięty124068
To mleko w ogóle nie smakuje jak mleko. Kupcie raz od rolnika i porównajcie. Lepiej się nie truć.
30gr przy zakupie 2 butelek, po co ktokolwiek wrzuca takie okazje...?
Byłem dzisiaj 24-06 w sklepie i na czytniku pokazuje cenę 1.99 zł. I nie ma żadnej informacji o promocji. Tak się u nas w Zakopanem strzyże owce.
Edytowane przez: "cukier_puder" cze 24. 2019
cukier_puder24/06/2019 11:13

Byłem dzisiaj 24-06 w sklepie i na czytniku pokazuje cenę 1.99 zł. I nie ma …Byłem dzisiaj 24-06 w sklepie i na czytniku pokazuje cenę 1.99 zł. I nie ma żadnej informacji o promocji. Tak się u nas w Zakopanem strzyże owce.


cena jest przy zakupie dwóch butelek, jest info w gazetce
kbi24/06/2019 10:56

30gr przy zakupie 2 butelek, po co ktokolwiek wrzuca takie okazje...?


Wrzuć lepszą
kbi25/06/2019 09:28

jest i najglupszy agument wszechczasow :v


Statystyczny Polak wypija rocznie ponad 220 litrów mleka, więc jest to produkt tzw pierwszej potrzeby,a co za tym idzie,cena nie może być za bardzo obniżona,bo tego produktu sprzedaje się rok w rok miliony litrów. Nikt więc nie będzie drastycznie obniżał ceny tak dobrze sprzedającego się produktu. wystarczy trochę poczytać.
Kuba_Kudaj25/06/2019 20:24

Statystyczny Polak wypija rocznie ponad 220 litrów mleka, więc jest to p …Statystyczny Polak wypija rocznie ponad 220 litrów mleka, więc jest to produkt tzw pierwszej potrzeby,a co za tym idzie,cena nie może być za bardzo obniżona,bo tego produktu sprzedaje się rok w rok miliony litrów. Nikt więc nie będzie drastycznie obniżał ceny tak dobrze sprzedającego się produktu. wystarczy trochę poczytać.


wiec jakbym zrobil zapas na rok i kupil 200 butelek, zakladajac ze gdzies, jakims cudem, zmieszcze to w mieszkaniu i nie zepsuje mi sie przez rok, to oszczedzam... 60zl/rok :v

moim zdaniem takiego czegos nie powinno sie tu wrzucac, a jezeli faktycznie jest ktos, kto widzi taka oferte i mysli sobie 'o, super, dzisiaj ide po mleko do lidla bo jest 30gr taniej' to w zasadzie pozostaje wspolczuc.

- dac jednorazowke?
- nieee, pani kochana, nie stac mnie, toz to 60gr, nie po to na promocje przyjechalem. polowe napcham w kieszenie, polowe wezme w rece. tylko ten papier toaletowy mi pani poda, w zeby go zlapie to sie zabiore.
60 zł oszczędności na rok to nam daje ok 30 litrów mleka (przyjmując cenę 1,99) więc i tak nieźle,bo przez miesiąc mamy codziennie mleko za free. Codziennie są tu wrzucane rzeczy tańsze plus minus 30 groszy,np:wafle Grześki czy woda mineralna i jakoś ludzie z tego korzystają.
kbi25/06/2019 21:04

wiec jakbym zrobil zapas na rok i kupil 200 butelek, zakladajac ze gdzies, …wiec jakbym zrobil zapas na rok i kupil 200 butelek, zakladajac ze gdzies, jakims cudem, zmieszcze to w mieszkaniu i nie zepsuje mi sie przez rok, to oszczedzam... 60zl/rok :vmoim zdaniem takiego czegos nie powinno sie tu wrzucac, a jezeli faktycznie jest ktos, kto widzi taka oferte i mysli sobie 'o, super, dzisiaj ide po mleko do lidla bo jest 30gr taniej' to w zasadzie pozostaje wspolczuc.- dac jednorazowke?- nieee, pani kochana, nie stac mnie, toz to 60gr, nie po to na promocje przyjechalem. polowe napcham w kieszenie, polowe wezme w rece. tylko ten papier toaletowy mi pani poda, w zeby go zlapie to sie zabiore.


Mleko z tej okazji kupuje się przy okazji wizyty w sklepię nie każdy ma czas czytać gazetki. Prawdziwy cebularz przeglądając oferty pepera robi to tylko w czasie za który mu płacą czyli jest w pracy. Czas wolny "prawdziwej cebuli" jest bezcenny.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst